Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mikor lesz annyira fejlett a...

Mikor lesz annyira fejlett a tudomány, hogy igazolja az asztrológiát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 06:23
 81/91 HutOfBabaYaga ***** válasza:
100%
Na kié lesz az utolsó szó, be-be-beeeeeee ?
2015. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
48%

Bemásolok ide egy hozzászólást egy másik lapról.

" Amúgy szerintem önmagában az a gondolat, hogy utánna kéne járni végre ezeknek az asztrológusoknak jó ötlet, mert attól a felelősségtudattól vezérelt, hogy védjük meg a naív egyéneket, ne vezessék meg őket és ne nyúlják le a pénzüket. Mitagadás, ezen a területen könnyebb zavarosban halászni, mint más gykorlatiasabb szakmákban v. amelyekben kialakult a közkontroll.


De ebből még nem következik, hogy minden asztrológus tróger lenne. Nekem személy szerint nem fog sikerülni bemesélni, mert én bizony inkább saját magamnak hiszek!


Meg azt sem, hogy maga az asztrológia nem működne.

Hát hol érdekel engem a 30 db vizsgálat, ha egyszer én mást tapasztalok!


Engem már győzködtek gyógyszerészek, hogy a homeopátia átverés és én nem jól éreztem (sosem), hogy segít nekem, mert az csak placebó hatás. Szerintük ez tuti, mert készültek ilyen vizsgálatok.

Persze ők maguk sosem próbálták!


És mondják azt is (nem minden gyógyszerész), hogy számukra követhetetlen a homeopátia gondolat menete.

De azt biztosan tudják, hogy csak a kétszeres random vakpóbának lehet hinni és az azt mutatja, hogy a homeopátia hatástalan.


Sokmindenre jó a tudomány, nagyra becsülöm, de ezt a részt kiröhögöm. "

2015. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 Kálium-klorát válasza:
66%
Gondolom nem magát a tudományt (vagy annak egy részét) röhögöd ki, hanem embereket. Azokat, akik a tudományra hivatkozva tudománytalanul viszonyulnak néhány nem teljesen tisztázott jelenséghez.
2015. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
Kiröhögheted, attól a homeopátia még kuruzslás marad. [link]
2015. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
51%
Miért, voltál már éles helyzeetben a homeopátiával?
2015. febr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
51%
Legjobban mégis ez tetszik: ".... hiszen ha működne, akkor része lenne a tudománynak."
2015. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
Éles helyzetben? Nem, de ők igen: https://www.youtube.com/watch?v=HMGIbOGu8q0
2015. febr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
Ez mitől is éles helyzet ?
2015. febr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 A kérdező kommentje:
Látom sok elmés vita volt itt. ezér gondoltam újra kiemelem
2015. márc. 6. 13:17
 90/91 anonim ***** válasza:
Dehogy volt, a kuruzslók próbálták védeni sikertelenül az ostobaságaikat.
2015. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!