Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mikor lesz annyira fejlett a...

Mikor lesz annyira fejlett a tudomány, hogy igazolja az asztrológiát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 06:23
 51/91 anonim ***** válasza:
100%
A karórát használók sem szoktak kiakadni a 4-es csőfogó puszta létén és nem szoktak balhézni a vízvezeték szerelőkkel !!!
2015. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
100%

Újra, egy kicsit bővebben :



.

Kedves Fórumozó asztrológia-szkeptikusok !

.

A legalja TV műsorok..., nos az nem komoly asztrológia.

Kit érdekelnek ezek az adások? Mi most az asztrológiáról beszélgetnénk.

Ti nem hiszitek, hogy működik.

Rendben.

Tudományos igényű bizonyítéka senkinek sincs erre, nektek sincs, ami ellenvetésetek van azok csak személyes benyomások !

Tőlünk mégis elvárjátok a tudományos bizonyítást. Sőt követelitek.

.

Nem békésen érdeklődtök az asztrológia felől, hanem ELEVE fel vagytok háborodva.

.

Tudtommal tudományossági kritériumoknak megfelelő vizsgálat egy sem készült, nem is készülhet, mert az asztrológiáról nem lehet ilyet készíteni. Egyébként az ilyen típusú, bizonyító erejű vizsgálatok megléte NEM FELTÉTELE annak, hogy valaminek helye legyen a világban !!!

Mi nem zaklatunk benneteket.

.

Nem értem miért baj az nektek, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, ahogy Ti !!!!!!!!!

Mit foglalkoztok Ti az asztrológiával, ha egyszer butaságnak tartjátok ????????

.

És bizony nem szép dolog puszta véleménykülönbség miatt "kussolást" kiáltani és egyéb módon trágárkodni.

Itt az előző néhány oldalon jópár KONKRÉT, MINŐSÉGI információt kaptatok az asztrológiáról, olyasmiket, amiket szerintem idáig nem tudtatok, de láthatóan figyelmen kívül hagyjátok.

Legalábbis egyikre sem reagáltatok érdemben.

Rendben.

Így döntöttetek.

.

Ezek után van-e még dolgom veletek ?

Semmi.

.

2015. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 Tegez ***** válasza:
100%

Egy ember megy a hídon, fennhangon mérgelődik :

- Hát ez a bungee-jumping! Micsoda marhaság! Ez egy agyatlanoknak való veszélyes őrültség! Be kéne tiltani!

Jön szembe egy másik ember. Most már neki mondja:

- És egyáltalán, van-e neki definíciója? És ha van, egységes-e?

- Tessék? Nekem beszél? Miről van szó?

- Hát erről a bungee-jumping-ról. Hogy ez micsoda egy kööcsögség !

- Épp oda megyek. Szerintem tök jó.

- Pofádat kussba tegyed !!!! Bizonyítékot mondjál nekem arra, hogy jó ! Megértetted ?!

- Hát azt így nem lehet. Jöjjön, próbálja ki.

- Na tessék! Megy a mellébeszélés!!!

- De hát ezt tényleg nem tudhatja csak az, aki kipróbálta.

- Én a tényeket képviselem! Nagy sz@r az egész! Te meg nyomod itt a nagy zavaros mesét arról, hogy ezt csak ti tudhatjátok!

- Nem CSAK mi, hanem csak azok akik kipróbálták. Önnek is van lehetősége. Jöjjön.

- Azok az idióták, akik ezt kitalálták, mindenféle hókuszpókuszokkal hülyítik az embereket, ez már tényleg mindennek az alja !!! Megmondtam, bizonyíték kell, hogy jó!

Eddigre mások is odaérnek és kezdik skandálni:

- Bizonyííítékot !! Bizonyííítékot !! Bizonyííítékot !! Bizonyííítékot !!

Ekkor a másik irányból odaér az egyik szervező:

- Jöjjön, próbálja ki. Kezdőknek, akik tájékozódni szeretnének jelentős kedvezményt adunk.

- Nem az én tájékozatlanságom a baj, hanem az, hogy BÁRMIT, de konkrétan TÖKMINDEGY, hogy milyen témát megragadtok, csak hogy mellébeszélhessetek, csak konkrétumot ne kelljen mondani, mert azt nem tudtok!

- Hogyhogy bármit ?

- Hát most pl. jössz ezzel a piszkos pénz dologgal. Tudom én ! Erre megy ki az egész! Hogy a naívakat jól lenyúljátok és jól megszedjétek magatokat !

- Jézusom, hogy ki van kelve magából.

- Ki hát! Piszok banda !

- A kérdés persze nem az hogy a tudomány mikor igazolja hogy a bungee-jumping jó dolog, hanem hogy Ön mikor győződik meg róla.

Bármire keresei a bizonyítékot, előbb-utóbb meg fogja találni. A bizonytalanságban való hit is egy hiedelem. Ez szüli, hogy mástól várja a bizonyítékokat. Így egyetlen választás maradt, a bizonytalanság hiedelme. Ebből eredően mások hitrendszereiből csinál magának egyet a bungee-jumping mellett, vagy ellene. Attól függően, melyik oldalt döntötte el erősebben. MINDKÉT OLDAL IGAZ IS ÉS EGYBEN HAMIS IS. MINDENKI MAGA TESZI IGAZZÁ VAGY HAMISSÁ !

- Bla-bla-bla. Látom magas szinten űzitek a mellébeszélést ! Továbbra is fenntartom, bizonyíték, vagy pofa súlyba !!!!!!!!!!

2015. jan. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
100%
Ezt legfeljebb a pszichológia tudja igazolni, merthogy azzal áll a legközelebbi kapcsolatban.
2015. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
60%

Megint csak kifogáshegyek. Ti ezt nem érthetitek mert csak.


Az asztrológia minden ága emberek átverésére és pénzük kicsalására épül. Ennyi a tényállás, cáfoljátok meg ha bírjátok.

2015. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
Hoppá! Minden ága? Te asztrológus vagy #55?
2015. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 Tegez ***** válasza:
89%
Nem is tudtam, hogy vannak különböző ágai. Micsodák ezek? És hogy csalnak így ki pénzt? Csak elolvassa és kész, nem?
2015. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
A személyre szabott horoszkópot, amit ilyen görcsösen bizonygattok hogy az milyen szuper, pl. nem ingyen csináljátok. Hülyeséghez csak akkor ragaszkodik így az ember, ha pénze származik belőle (vagy ha tényleg hülye).
2015. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
Tegez az ostoba gúnyolódásodat pedig megtarthatod magadnak, ezzel csak magadat járatod le.
2015. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
#58. Vagy ha nem is hülyeség, csak te gondolod. (Jó, tudom, hogy nem vagy egyedül.)
2015. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!