Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a csillagjegytől függ két ember jövőének kapcsolata, személyisége, napja?

Figyelt kérdés
Nem értem, mégis mi kapcsolata lenne egy csillagjegynek és az ember személyiségéhez? Komolyan van aki ezzel kezdi az első randit hogy szia ugye nem kos vagy? Vagy mert én skorpió vagyok, akkor rögtön rossz ember is ? (azt hiszem az egyik legrosszabb csillagjegynek mondják...) Aki hisz ebben akkor nem kérek regényeket, egyszerű és lényegretörő válaszokat szeretnék,nem fogok nektek felvilágosodni és hinni ebben....

2016. nov. 26. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

9/10-es válaszoló :

Ez nagyon nem igaz.

Nagyszüleim kapcsolata példaértékű és egy Vízöntő és egy Bak kapcsolatáról van szó. Párom nagyszülei kapcsolata is kivételes volt Vízöntő és Bika, több mint 53 évet éltek le együtt és nagyon szeretetteljes volt a kapcsolatuk végig.

Én Halak vagyok, nekem a Szűz és a Skorpió jegyűeket szokták párosítani, de hogy őszinte legyek a Szűz nekem sótlan, a Skorpió meg irritál, nem tudom elviselni.

De nem vonatkoztatom ezt mindenkire. Mindenki egyedi. Szép is volna 7 milliárd embert 12 személyiségjegyre szűkíteni. Azért ez meredek kijelentés.

Még ha számításba vesszük az aszcendest is, akkor is.

2017. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10es

Értelek, de az hogy valaki pl a Bibliában, Istenben hisz, az más. Arra tud elvileg az illető támaszkodni, erőt ad neki hogy hihet valakiben...stb... . Egy csillagképpel most mit lehet kezdeni? Megállapítom hogy a szomszéd Marika néni ebben a hónapban született, hmm akkor biztos makacs meg én vele nem fogok kijönni, meg a horoszkóp szerint ma szerencsém lesz.... Hogy kötődjek hozzá??? Annyira érthetetlen :D

2017. febr. 1. 23:42
 13/14 anonim ***** válasza:

#12-es kérdező.

A hit már csak olyan hogy bármiben lehet hinni. Akár az asztrológiában is legalább ugyanúgy mint a Bibiliában.

A hit a lényeg. Ezen az elven működik a placebo is.

Ha hiszel valamiben az hatással van a viselkedésedre, a hozzáállásodra, lelkiállapotodra és gyakorlatilag bármire.

Szóval én megértem ha az asztrológiában hisz valaki, de szerintem nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Láttam már olyan kapcsolatokat amik a horoszkóp szerint bukásra voltak ítélve Kos-Halak, Oroszlán-Halak, Skorpió-Vízöntő, és mégis működnek. Több 10 éve működnek.

Az emberek összetettebbek annál hogy egy sematikus leírásban bele lehessen szűkíteni őket.

Én pl. Oroszlán ♌ vagyok, de mindenki azt hiszi rólam -már aki hisz ebben és foglalkozik ilyesmivel - hogy Ikrek, ha tippelniük kell. Jó rendben Ikrek az aszcendensem, de azért nem kell minden ilyesmit szó szerint venni.

2017. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Mert az univerzum mindent tud..."

marhaság ez az egész, de a Csillagok igazan szepek 😉

2017. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!