Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfinak Oroszlán nő...

Skorpió férfinak Oroszlán nő csupán skalpnak kellhet, vagy lehetséges, hogy komolyan vegye?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Skorpio vagyok, meg sosem neztem part a horoszkopja szerint.
2017. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én sem. Választásnál nem döntő nálam. De azért idő közben csak kiderül, nem? Már ha nem egyéjszakásról van szó
2017. dec. 2. 21:52
 3/17 anonim ***** válasza:
Az általam ismert legtökéletesebb kapcsolat résztvevői pont ilyen csillagjegyűek.
2017. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Aki ismeri mindkét jegyet, annak azért szerintem le fog esni, hogy mire is gondolok.
2017. dec. 2. 21:54
 5/17 A kérdező kommentje:

#3 😮

Hát ilyen is van? Ez szuper, van remény 😀

2017. dec. 2. 21:56
 6/17 A kérdező kommentje:

Az orik nem szoktak skorikkal szórakozni, ennyire nem vakmerők. Fordítva viszont előfordul. Elcsavarják a fejét, hogy lám, erre is képesek, de mivel az orik pont ugyanolyan dominánsak, ez derogál nekik, viták lesznek, és lelépnek amíg még nem sérülnek. Amint viszont elült a por dicsekednek, hogy hehe, ő is megvolt. És persze ők dobták... Majd jön egy kamu mese.

Nem ritka eset.

De igaz ami igaz, ha kezdetben nem nyírják.ki egymást két kufirc közt, akkor legendás párost tudnak alkotni.

2017. dec. 2. 22:01
 7/17 A kérdező kommentje:
De mégis mennyi az esély erre? Biztos több mindenen múlik
2017. dec. 2. 22:03
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Adok egy tippet ingyen: a férfiaknál minden nő egyéjszakás kalandnak indul...
2017. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Állítja egy Skorpió. Ez most tök hiteles. Vagy csak tipikus?
2017. dec. 3. 12:16
 10/17 Fruzs33 ***** válasza:
48%
addig jó párosítás,ameddig őszinték egymással.ez a kulcsa egy sikeres oroszlán-skorpió kapcsolatnak
2017. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!