Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfinak Oroszlán nő...

Skorpió férfinak Oroszlán nő csupán skalpnak kellhet, vagy lehetséges, hogy komolyan vegye?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 21:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a Skorpiók szeretnek titkolózni, de egyben tesztelni, megfigyelni a másokat, és ez bizony könnyen járhat hazugsággal is. Ha pedig hazudnak, és titkolóznak, manipulálnak, azt az Oroszlánok nem sokáig tűrik. Úgy értem... átlátnak rajta, és azt nem tűrik, ha hülyének nézik őket.

Az Oroszlánok nem igazán hazugok, inkább sajátos módon tekintenek az igazságra. Azt tekintik igaznak amit ők akarnak, és ők annak gondolnak, és ez bizony egy olyan dolog, ami a Skorpiók számára zavaró. Mert hiába nagyon hasonlóak, ez a bizonyos énigazságuk többnyire nem egyezik. Mondhatni soha.

Szóval egy Skorpiótól azt várni, hogy megnyíljon, és legyen egyenesebb, egy Oroszlántól pedig, aki egyébként ha nem maga is a vita tagja, tökéletesen bele tud helyezkedni mindkét fél nézőpontjába, és egyébként egy megértő ember, hogy belehelyezkedjen a Skorpió nézőpontjába, s aszerint legyen őszinte, ami így talán nagyon ködösen hangzik, de erről van szó, ez rendkívül nehéz. A legtöbbjük számára megléphetetlen.

2017. dec. 5. 15:18
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként valóban így lehet.
2017. dec. 5. 15:20
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom a nem mennyire befojásolja, de nálunk orbitális balhéval lett vége :/

(Skori lany, ori pasi)

Viszont meg kell hagyni eléggé hűséges jegy ^^

2017. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Alapjáraton mindkét jegy hűtlen típus, az Oroszlánok mindig keresik a jobbat, a Skorpiók pedig a kalandot, viszont komoly kapcsolatban, ha úgy érzik megtalálták az igazit, akkor viszont nagyon is hűségesek, én ezt tapasztaltam.

Az Oroszlánok viszont szeretnek a középpontban lenni, a csillogást, a bókokat, ezért nem kizárt, hogy flörtbe keveredjenek, de ennél tovább nemigen mennek, érzelmileg nagyon is ragaszkodnak a párjukhoz, s ezt nem kockáztatnák üres bókokért.. Féltékenyek, viszont sok mindent elnéznek, s tesznek úgy, mintha észre sem vennék. Ha viszont rajtakapják in flagranti a párjukat, ott borul az asztal, és teátrális vitát követően nagy eséllyel szakítanak. Náluk viszont van remény, ha a partner őszinte, és megbánja tettét, hogy esetlegesen megbocsássanak. Az őszinteség itt a lényeg. Egy nagyobb náluk az egójuknál, ez a ragaszkodásuk.

A Skorpióknál nem bók vagy figyelem az indíttatás, hanem maga a szexualitás. Érzelmileg ők is hűségesek, és viszonylag ragaszkodóak is. Többnyire akkor lépnek félre, ha szex terén nem kapnak meg otthon mindent. Emellett halálosan féltékenyek, birtoklóak. Na ők viszont vagy megsemmisítő bosszúval torolják meg a csalást, vagy elhidegülnek, ridegek lesznek az adott személlyel, elzárkóznak, magukba fordulnak, meg viszont nem bocsátják. A konkrét csalást semmiképp, de legtöbbször a flörtöt vagy a gyanút sem.


Nálunk nem volt vita. Hűtlenség se, csak reagáltam a két jegy hűségére. Csupán 2,5 hónap után egyre kevesebbet keresett, majd a harmadik hónapfordulónkat követően egyáltalán nem keresett többé, s erre 1-2 hétre már arra sem reagált, mikor én kerestem. Énelőttem is egy ideje voltak hasonló rövidségű kapcsolatai. Én komolyan vettem őt, ő viszont úgy tűnik nem.

Na nem ebből a tapasztalatból akarok kiindulni, csak leírtam. Pusztán az a kíváncsiság vezetett, hogy egyébként is azt vettem észre, hogy a domináns Skorpió férfiak nemigen szoktak sokáig megmaradni szintén dominánsabb, temperamentumosabb, tehát főleg tűz jegyű partnerek mellett. A szép, külsőségekre igényes, népszerű Oroszlán nők vonzzák őket, mint láng a molylepkét, de mikor rájönnek, hogy milyen "erős" partnerbe is botlottak, huss...

2017. dec. 6. 02:59
 15/17 A kérdező kommentje:
Emberek...ma, vagyis tegnap jöttem rá, hogy van a családban egy közel 4 évtizede házas Skorpió férfi Nyilas nő pár 😮 És hogy az egyik kedvenc skori színészem 8 éve egy Kos nő férje. Ledöbbentem.
2017. dec. 7. 00:47
 16/17 Sosetom válasza:

Amíg hagyod hogy ilyesmik irányítsák az életed, ahelyett hogy felülemelkedj rajta és kezedbe vedd a dolgokat, addig pontosan azokat a sablonokat fogod követni, amit a horoszkópod ír.

Ez ennyire egyszerű. A kis agyad azt hisz el amit kap. Ha butasággal traktálják a butaságot fogja valóságnak tekinteni, ha fejlődésre sarkallják fejlődni fog.

2017. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nőjj már fel, különben mindig mindenki át fog b..ni. Ahogyan ez a horoszkóposdi is csak egy nagy átb...ás
2017. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!