Bak férfiakról?

Figyelt kérdés

A barátom bak és kíváncsi lennék hogy más bak férfiak is ilyenek - e?


Ő keveset bújik, nem igen ér hozzám pl társaságban. Eléggé visszafogott. De van hogy magától jön, ad egy csókot, megölel, hozzám bújik.


Az érzelmeiről szinte sosem beszél. Vagy nagyon nehezen es valahogy próbálja titokzatosan kifejezni magát.


Nagyon sokat agyal, pörög gondolkodik. Nagyon nehezen tudja magát elengedni.


Tud hirtelen ideges lenni, könnyen felkapja a vizet. Ha dühös vagy mérges sokszor csendben van de érezni lehet a feszültséget.


Bak férfiak meséljetek magatokról. Vagy akiknek bak párjuk van :)


2018. jan. 2. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
marcangolja *
2018. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen ő is csendben marcangolja magát. Az elején mindig próbáltam terelni a figyelmet de nála nem vált be idegesebb lett tőle, úgyhogy csak leulok mellé és csendben vagyok, Nagyon jó a feszültség oldasra. :D neki ez segít
2018. jan. 9. 07:48
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem is bak a szerelmem:) én oroszlán vagyok. Szerintem nagyon sok bolygó és aszcendens közre hatás lehet hogy így kijovunk, de azért nem volt zökkenőmentes minden:D

Hogy róla is mondjak valamit, nagyon férfias, szigorú és kemény de velem csak akkor ha úgymond meg kell regulazni, mert én viszont elég hebrencs természet vagyok és sok példa volt rá hogy helyretett ha kellett, másfelől viszont szereti is hogy ilyen vagyok. És nagyon sokat becezget, szeretget, imád, de ő is olyan hogy nagy nyilvánosság előtt nem, ott visszafogottabb, inkább csak ha kettesben vagyunk, akkor nagyon szenvedélyes. A szex nagyon jó köztünk de ami érdekes hogy szimplán a hétköznapokban soha nem beszélünk róla, Marmint nem téma, mintha kicsit tabu lenne vagy nem is tudom (ez vajon miért lehet?) pedig az ágyban meg teljesen felszabadult, és ott nincsenek tabuk😊 összességében szeretem benne hogy nem befolyásolható, nagyon jó emberismerő és átlát a szitán, nem lehet átverni. Odaadó, figyelmes és tényleg ragaszkodó, úgy hogy kozben nem nyaladzik.Tamogat mindenben. Az én tüzes természetem miatt volt pár veszekedes, de összességében azt érzem hogy megfogtam az isten lábát.

2018. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nálunk sem téma így hétköznap a szex, meg elég visszafogott. Jó mondjuk mi nem tudunk hétköznap találkozni marad a telefon meg a Facebook.


De ott meg elég személytelen a dolog és amolyan hűvös stílusú. Szerintem azért mert ők egyszerűen ilyenek. Iszonyúan féken tudja magát tartani, és nagyon sokat kattog.


Tegnap is mikor beszéltem vele mondta hogy ez meg ez van és előre tervezget, számolgat stb. Mondta is hogy talán egész éjjel ezen fog gondolkodni. :)


Nehezen engedik el magukat.


Hogy álltok az érzelmek szóba foglalásával? Szűzként nekem sem megy olyan jól és bevallom a szeretlek szót sem tudom kimondani könnyen és még nem is mondtam ki. Várok vele pedig iszonyúan szeretem. De ő még visszafogottabb ilyen téren. :)


De szépen lassan haladva mindig többet és többet mondott.. De amúgy látszik hogy nem tudja kezelni.


Egyébként múltkor küldött egy cikket a bakokról. És azt mondta ez teljesen igaz rá. És én is így gondklom


Nézzétek meg ti is. Illik a ti bakjaitokra?


[link]

2018. jan. 12. 07:31
 15/20 anonim ***** válasza:

Wow, teljesen ilyen az én párom is. A kattogás rész is igaz és az is, hogy nagyon jó az önmegtartóztatásban.. néha már rácsodálkozom, olyannak hat mint egy aszkéta. :D de megnyugodtam hogy akkor nálatok sem központi dolog a szexről beszélés -egyébként mi sem tudunk minden nap találkozni-

Jó kérdés ez a szeretlek szó és érzelmek kimondása... igazából én elég büszke természet vagyok és ő is nagyon. De ő mondta ki először, hogy szeret és azóta is mindig (Habár nagyon sajátos bak stílusban, abszolút nem nyálasan, inkább komolyan, de én ezt imádom😊)Csak akkor fogta magát vissza, ha alaptalanul rátámadtam, veszekedtem.. de olyankor viszont nagyon betartott és kellett egy idő meg részemről sok kedvesség, engesztelés, hogy a sértettsége elillanjon. Ettől függetlenül nálunk is vannak olyan időszakok amikor azt érzem, hogy mégjobban ki kellene mutatnia, de az talán csak azért van mert nekem extra mennyiségű figyelem, szeretet, törődés kell. Szerintem ha magad adod, kedves vagy, egy idő után mondja majd hogy szeret (sokszor van, hogy belül megepednek a szerelemtől, de tökéletesen eltudják rejteni és azt gondolod hogy nem is azok). :))) de az is lehet hogy felolvasztanád a jégpáncélt rögtön, ha te mondanád ki a bűvös szót.:)

A cikket még csak ezután olvasom el.

2018. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Fuu ez is teljesen igaz rá, ha megsértődik úgymond akkor elnémul és visszavonul, pont ahogy írtad betart. És iszonyú sok kedveskedes kell neki. :D nálunk egyszer volt ilyen. Egyébként nem veszekszünk, csendesek vagyunk de én is több szeretetre vágyom úgymond én vagyok az érzékenyebb.


Ő meg olyan kimért mintha neki nem kellene szeretet. Pedig szerintem nagyon is vágynak rá a bakok talán még jobban is mint akik annyira kimutatják.


Egyszer egyébként volt egy olyan eset akkor el is sírtam magam kicsit bár nem akartam. Mert valamiért olyan kifejezetten hűvös napjai voltak vagy én nem is tudom és teljesen azt éreztem hogy nem vagyok fontos. És elsirtam magam hogy ő nekem nagyon fontos és minden megteszek érte. De én viszont szinte alig érzem hogy számítanék.


Na akkor teljesen ledobbent megszólalni sem tudott, látszott hogy nem tudja mit kezdjen a helyzettel. Olyan volt mintha visszafogná magát akkor is. És végül akkor jó szorosan megölelt hogy de nagyon fontos vagyok és hogy nem ad magából sokat, tudja de nagyon jól esik neki minden amit teszek.


És ami az érdekes még hogy minden barátja azt mondta róla hogy neki van a legnagyobb szíve mindenki közül akit ismernek. Mert hogy milyen jó őszinte ember.


Mennyi idő után mondta ki hogy szeret és hogy történt? :)

2018. jan. 12. 23:11
 17/20 A kérdező kommentje:
Amit akartam még kérdezni hogy mennyire bőbeszédű? Mennyire igényli a kommunikációt? Mennyit beszéltek egy nap? :)
2018. jan. 12. 23:14
 18/20 anonim ***** válasza:

Igénylik a szeretet, ebben biztos vagyok :) csak ridegnek tűnnek, de valójában nem azok. Persze ez már emberfüggő is, nem csak horoszkóp.

Igazából keverem az időpontokat a szeretlek szó kimondását illetően, de vagy amikor az első csók volt, vagy kesobb, amikor már jártunk de még nagyon az elején voltunk.. én utóbbira tippelek és van is egy konkrét emlékem erről, úgyhogy szerintem az lesz az. 😂 ez már úgy a járás kezdete után pár héttel volt, de az is lehet h egy hónap.. őszintén szólva ezeket nem jegyzem.

A kommunikáció gyakori. Azt kell hogy mondjam, ő ebből a szempontból abszolut nem tipikus bak. Mondjuk van amikor hajlamos hallgatni és harapofogo kell hozzá, de alapvetően nem jellemző.. kell hozzájuk mondjuk egy külön nyelvezet vagy hogy is mondjam.. :D Amikor nem jártunk, élőben volt egy idő amíg feloldodtunk.. én is, ő is. Neten viszont nagyon sokat, hajnalokig beszéltünk kb. Amióta járunk, ez megfordult, élőben nagyon sokat és azt imádjuk is. Neten is napi szinten de ott kevesebbet.., inkább csak érdeklődünk, hogy van a másik, mik történtek, stb de mérvadó dolgokat nem ott beszélünk meg. (Nekem erről meg is vannak a saját elképzeléseim, egyéni véleményem de nem akarok regényt írni:D) Viszont ő a kezdeményezőbb, inkább ő ír. Ezt már nehezményezte is, hogy én nem érdeklődöm iránta pedig de, csak tipikus büszke oroszlán vagyok és... ilyen vagyok, akaratlanul is.:D

De igazából szerintem sok bak nem a szavak embere, inkább a tetteké, ezt az oldalt is láttam már nála is:)

Ja és a cikk, nagyon helytálló! :)

2018. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Haha ez érdekes. Nálunk ő tényleg keveset beszél vagyis kérdezni kell mert magától nagyon tőmondatokban beszél. :D


Neten keresztül keveset beszélünk így inkább felhív vagy én őt. De amúgy nehéz rajta kiigazodni mert egyszer azt mondta túl sokat írok máskor meg mikor leszoktam róla akkor meg sértődötten írta hogy hát alig keresem. :D


És mennyire vad szexuális téren? Mármint hogy így inkább te vagy ő a kezdeményezőbb. Mármint van hogy leteper vagy mindig olyan hidegfeju? Visszafogott?


Mondjuk pl fehérneműben maszkalsz előtte akkor rád támad vagy teljesen visszafogja magát?:D

2018. jan. 15. 09:29
 20/20 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék mit csinálna, ha te sem kérdeznéd. Akkor meg sem szólalna és síri csend, vagy talán próbálna beszélgetést kezdeményezni? 😁🤔

Ez olyan férfi tulajdonság amúgy, hogy ha nem keresed vagy visszafogsz magadból, megy a nyafogás.. :D

Háát ez elég komplex. :D Egyébként meg helyzet függő. Ha nem alkalmas a helyzet (pl este van, de megyünk még vhova) hiába vagyunk kettesben, visszafogja magát és igen, elég hidegfejű tud lenni. (De azért a belső harc látszik rendesen. 😂)

Egyébként viszont ő kezdeményez, én nem szoktam fehérneműben mászkálni, de anélkül is mindig elkezdi csókolgatni a nyakam, simogatni stb. és olyankor már mindketten tudjuk mi lesz.:D (Az is elég amúgy ha valami szűk kis naciban vagyok vagy jövök ki tisztán, illatosan a fürdőből lefekvés előtt, vagy reggel amikor hozzábújok) De így ezek alapján úgy mondanám, hogy nem letámad, inkább mindig elcsábít meg levadász hahaha.:D Mert addig csinálja a fent írtakat, hogy se ő, se én nem bírunk magunkkal és a végkimenetel egyértelmű..:D szóval én se vadnak, se hidegfejűnek nem nevezném ilyenkor. Valahol a kettő között. Ez olyan rá jellemző sajátosság, amit nem tudok megfogalmazni. Mintha lenne benne egyfajta tudatosság, de közben meg ő is felvan izgulva teljesen. És nem igazán fogja vissza magát közben. Vagyis az elején lehet hogy valamennyire igen, de aztán nem.:D

2018. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!