Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt szeretnèm kèrdezni, hogy...

Azt szeretnèm kèrdezni, hogy hogyan müködhet jól. Ill. hogyan fejlődhet jó irànyba egy ikrek fèrfi ès skórpió nö pàrkapcsolata hosszutàvon? . Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 20:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%
Tehát az, aki azt írja, hogy inkább nézz, és láss az hülye, de aki ilyen hülyeségekből következtetéseket von le annak a tanácsa hasznos. Kedves kérdező, kívánom, hogy állásajánlatra is így menj el! Hiába lesz életed lehetősége, el ne menj ha nem egyezik a csillagjegyeddel. Az ilyen ne is dolgozzon felelős pozícióban.
2018. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
...àllàskeresèshez,àllàsinterjunak semmi köze az asztrologiàhoz..de bizonyos embertipusok szemèlyèhez bizonyos szàzalèkban útmutatàskènt szolgàlhat.nem kötelezö hinni benne.ezt mindenki maga dönti el.
2018. jún. 27. 23:31
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
hát nem azt mondom, hogy nem érdekes téma, de nehogymár emiatt pattintsál le valakit aki amúgy szimpatikus, de közlöd vele hogy nem egyeznek a csillagjegyeink ezért nem lehetünk kapcsolatban.
2018. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 D-Mano ***** válasza:
58%

Na, jó itt egy jó kis tipp:

Az Ikrek Napú férfi Skorpiósabb tulajdonságokat próbál kifejleszteni.

A Skorpió Napú nő pedig megkeresi, hogy melyik jegyben van a saját Holdja, és próbál inkább ezzel a személyiségrészével azonosulni, és teszi ezt úgy, hogy ez a férfi Holdjegyének megfelelő tulajdonságokként nyilvánuljon meg.


Mert: egy élettársi/ házastársi kapcsolatban a férfi Napja jelöli a benne élő férjet, a nő Napja jelöli a benne élő férjideált.

A nő Holdja jelöli a benne élő feleséget, a férfi Holdja jelöli a benne élő feleségideált.

Ha a nő inkább a Napját akarja megélni a személyiségében (jelen esetben Skorpióként értelmezi önmagát), akkor felveszi a férj szerepét. Ebből következően a férfi/férj ugyan vágyottá válik, de mivel a nő már betölti a férj szerepét saját személyiségén belül, így a férfi férjszerepében nem tud megnyilvánulni, mert egyszerűen a nő nem ad teret neki erre.


Megjegyzés: Előfordulhat pl. az is, hogy a Nap és a Hold ugyanabban a jegyben áll, sőt, lehet, hogy együtt állnak- ekkor azért nem ilyen egyszerű a helyzet.

2018. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Arkhowar ***** válasza:
58%
Mi pont ilyen pár vagyunk. Én vagyok az ikrek. Ő minden reggel főz nekem kávét +övé a mosogatás, én meg általában főzök mosok. 5 éve megvagyunk nem nagyon veszekszünk, főként higgadtan át tudjuk beszélni a problémáinkat. Mondjuk lehet az is segít, hogy nem hiszünk a horoszkópban...
2018. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
57%

NEM CSAK A NAPJEGY SZÁMÍT, ha már érdekel a téma...

Skori napjegyű nő vagyok, tesóm ikrek napjegyű, és két exem is ikrek napjegyű volt, működhet, de nem elég a napjegyet ismerni.

2018. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

:D olyan aranyosak vagytok!


Komolyan mint a gyerekek, akik játszanak a kis elképzelt világukban! :D


Tudom szörnyű ezt belátni, de a Mikulás nem létezik! :) És az ehhez hasonló elképzelt dolgok sem, mint a húsvéti nyuszi, asztrológia, sárkányok, stb... :D


Amúgy azt tudtátok ,hogy ha pár fényévvel arrébb megyünk az összes csillagjegy tök máshogy néz ki? :D


na jó szórakozást... :)))

2018. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Tislerics Máté ***** válasza:

látom lepontoztatok, úgyhogy most jól megvédem magam:


Jó, az ok, hogy nem tetszik az igazság, de vajon tudtok e érvelni ez a cikk ellen?


[link]


(bocsi azoktól akik egész életüket ennek a marhaságnak szentelték...) De hát az igazság az igazság.... :)

2018. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"Kedves D-mano è dubitus felhasznàlo!mindkettötöknek igaza van ès hasznos"

Örülök neki.

Válaszod igazsága látszik abból, hogy mindketten lepontozottak lettünk.

2018. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
...szerintem e pàros nagyon intellektuàlis beàllitottsàgú,humoros,laza..egymàs felsègterületènek nem àtlèpèse adhat erőt ahhoz h hosszútàvon megmaradjon a kapcsolat.
2018. jún. 30. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!