Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt szeretnèm kèrdezni, hogy...

Azt szeretnèm kèrdezni, hogy hogyan müködhet jól. Ill. hogyan fejlődhet jó irànyba egy ikrek fèrfi ès skórpió nö pàrkapcsolata hosszutàvon? . Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 20:14
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
...ha van ilyen pàros,gyereknevelès,együttèlès,konfliktusokat hogy oldjàk meg egymàst közt,mitöl tudjàk boldoggà tenni egymàst???...kinek mi a tapasztalata?
2018. júl. 8. 03:32
 22/28 anonim ***** válasza:
Ehhez nem lehet nem hozzáírni. Eszem megáll, mennyi beteg ember van. Én nem utasítom el az asztrológiát, érdekesnek érdekes, de bármit is erre alapozni, főleg emberi kapcsolatokat, egyszerűen butaság! És nem fair a másik (elemzett) személlyel sem, mert gyakorlatilag már azelőtt eldöntöd, hogy ő kicsoda-micsoda valójában, mielőtt bármi közötök lenne egymáshoz! Ha érdekel, mint ember, vonzódsz hozzá, vágj bele, éld meg a kapcsolatot, légy benne önmagad, és ha boldog vagy vele, akkor összeillettek, ha nem vagy vele boldog az összes hülyeségével együtt, akkor nem illettek össze! Ilyen egyszerű az élet! Annak már régen lőttek, ha a horoszkópja alapján már a kapcsolat előtt hozzá akarod magad idomítani, hogy működjön. Eszem megáll... Kedves veled? Vonzódsz hozzá? Tudsz vele beszélgetni? Hajrá! Adjad neki! Ne agyalj, élj!
2018. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
...annak ellenère h nem egy összeillő pàros az asztrológia szerint,szerintem jól kiegèszitik egymàst,mindkettö tanulhat a màsiktol.szerintem tartos kapcsolatra is van esèlyük....mindketten tudnak szeretni ès tisztelni a màsik felet.
2018. júl. 29. 10:15
 24/28 anonim ***** válasza:
"mert gyakorlatilag már azelőtt eldöntöd, hogy ő kicsoda-micsoda valójában, mielőtt bármi közötök lenne egymáshoz" - Előre sose döntök ilyenek alapján, de amikor már van valami, szimpátia, vagy épp az ellenkezője, vagy valami megmagyarázhatatlan vonzás vagy taszítás, akkor le szoktam csekkolni (nem csak napjegyre, hanem amennyire részletesen csak tudom), és találok stimmelést, szóval nálam ez inkább csak alátámasztja, megerősíti az érzést.
2018. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
...ebben igazad lehet.nàlam is hasonló a módszer.de ez csak az èn vèlemènyem tapasztalataim alapjàn.
2018. júl. 30. 00:34
 26/28 anonim ***** válasza:
61%
Az elemzés megöli a természetességet. Azt látod, amit látni akarsz.
2018. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
...remek pàros,bàrmit is ír a horoszkóp!
2018. aug. 9. 12:04
 28/28 A kérdező kommentje:
...két ilyen különböző szemèlyisègü pàrok kapcsolatàra szeretnèk pozítiv tapasztalatokat "gyűjteni"😅,mert valjuk be,tök mindegy ki hisz benne,ki nem az asztrológiàba,azért egy ikrek pasi ès skorpió nö pàrkapcsolata "egyedi" ès különleges lehet...!🙂
2019. aug. 27. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!