Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Nyilas Holdjegy esetleg...

A Nyilas Holdjegy esetleg erősítheti az öngyilkossági hajlamot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nem szeretik ezt a témakört, de ha nem tetszik, akkor kérlek, egyszerűen ne válaszolj...

(A történelemre vonatkozó nyilas "poénokat" már olvastam!)


Olyanok hozzászólását várom, akik érdeklődnek a téma iránt és nem csak sértegetni akarnak másokat.


Szóval... Azért kérdezem ezt, mert mindig azt olvasom a Nyilas csillagjegyről, hogy nagyon jellemző tulajdonsága az optimizmus és az életszeretet. Viszont én ezt soha sem tapasztalom, sőt inkább az erős depresszó hajlamot vettem észre...

Tudom, hogy az egész horoszkóp képlet számít, a fényszögek és más tényezők, de mégis kíváncsi vagyok arra, hogy a Nyilas jegy hatása erősítheti-e a depressziót, az öngyilkos hajlamot...

Nálam a Hold áll a Nyilas csillagjegyben és mindig negatív, depresszív, túlérzékeny személy voltam, vagyok is.

Plusz, feltűnt, hogy Vincent Van Gogh-nak és Chester Benningtonnak is Nyilas Holdjegye volt és tudok más ilyen személyről is.

Ez a Holdjegy állás összefügghet-e az öngyilkossággal?


(Pszichológushoz ne küldjetek! Már voltam... XD)



2018. okt. 14. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ehhez a dologhoz semmi köze a babonáknak ,meg az összes ezotériai fizikai képtelenségnek meg meseszerű dolgoknak.
2018. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is depresszív, túlérzékeny, személy vagyok, rengeteg szuicid gondolattal, pszichátrián többször kezeltek, gyógyszert szedek jelenleg is. Nyilas Asc.
2018. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(túlérzékeny után nincs vessző, bocsi:-))
2018. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az öngyilkosság bármelyik jegyű embernél előfordulhat.De legyen.Az én nyilas jegyű jóbarátom belső "démonokkal" küzd és kerüli az embereket(engem is),holott azelőtt társasági ember volt, nyitott és magabiztos.
2018. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D-Mano ***** válasza:

A Nyilas Hold semmiképpen nem utal depresszióra.

A Holdad fényszögelése az, ami esetleg depressziós hajlamokra utalhat max, ha mindenképpen csak a Holdat nézzük. De egy horoszkóp nemcsak Napjegyből, Holdjegyből meg Aszcendensből áll.

Ott van a többi bolygó helyzete, a házrendszer, a fényszögek, de sokminden más is.


Depresszióra pl. negatív Szaturnusz/Bak hatás, erősen gátolt Nap, rosszul fényszögelt Hold utalhat többek közt.

2018. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is Nyilas holdjegyű vagyok és eléggé depresszív. Viszont hozzá kell tenni hogy van okom is rá, hogy az legyek. Viszont fordítsuk meg! Mi van akkor, ha a Nyilas jegy optimizmusa az, ami még életben tart, és cselekvőképessé tesz a sok rossz ellenére is? Nem tudni.
2018. okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Basszus nekem is nyilas a holdjegyem (csillagjegy az vízöntő) és bőven vannak ilyen gondolataim. Az biztos hogy egyszer így is fogom befejezni az életem. Szóval lehet hogy erősítheti. 22/L
2018. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D-Mano ***** válasza:

Önmagában egyik Holdjegy sem hajlamosít depresszióra vagy öngyilkos gondolatokra- kell oda még más negatív asztrológiai hatás is.


Én pl. többek közt azért is tanulmányozom az asztrológiát, hogy alaposan megismerhessem a saját karmámat és annak feloldási lehetőségeit.


Pont a depresszió meg az öngyilkos gondolatok voltak azok, amik többlet lendületet adtak az asztrológia tanulmányozásához. Mert én nem fogadtam el azt, hogy örök életemben az önsajnálatban meg a kétségeim közt dagonyázzak, én ki akartam, akarok mászni ebből a pöcegödörből.


Tudjátok, mi az egyik dolog, ami ilyen depit okozhat. Teljesen konkrétan nekem van egy Szaturnusz-Nap együttállásom a képletemben.

(Nap = életerő, életkedv, tudatosság; Szaturnusz= korlátok, gátak, önfegyelem)

Ez negatívan megélve depit meg öngyilkos gondolatokat jelent. Pozitívan viszont koncentráltabb, azaz hatékonyabban felhasznált, életerőt és fegyelmezettebb, kiemelkedő mértékű tudatosságot jelent. Nekem ez az együttállás diszharmónikus hatásokat kap. Ami miatt én sokkal hajlamosabb vagyok ezt negatívan megélni, de nem lehetetlen áttérni a pozitív megvalósítás irányába, csak több munkát és energiát kell belefektetni- mármint nemcsak többet, hanem kimondottan sokat.


Titeket is arra bíztatlak, hogy kezdjetek kimászni ebből a negatív gödörből. Ha már itt vagyunk asztrológiánál, ti is elkezdhetitek tanulmányozni az asztrológiát, hogy megismerjétek a karmátokat és annak feloldási lehetőségeit. A feloldott karma jobb élettel és több boldogsággal ajándékoz meg. De, amíg csak munkálkodsz a megismerésén, feloldásán, addig is van egy nagyon pozitív életcélod.

2018. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!