Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudnám a sértett, szűz...

Hogyan tudnám a sértett, szűz csillagjegyű szerelmem kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Azt mondják a szűz csillagjegyű férfiak nagyon sértődékenyek, ignorálják a partnert akkor is ha egyébként szeretik. Érdemes hát nekem “futni” utána, nekem udvarolni, kiengesztelni, vagy jobb ha hagyom? Azt is olvastam, hogy azzal lehet őket visszahódítani ha levegőnek nézzük ôket. Egyébként nagyon igaz rá, minden általános szűz jellemző. Szerintetek keressem én, járjak finoman a nyakára, az jólesik nekik, vagy pont nem? Szűz jegyű férfiak is segíthetnének.
2018. okt. 26. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szép kis kapcsolat, ahol azt sem tudod hogy ilyen helyzetben hogyan kell vele viselkedned :D Bár nem is csodálkozom valaki olyantól, aki hisz a horoszkópokban.
2018. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Légy önmagad,ne félj a csalódástól...ha így nem kellesz neki és később derül ki,akkor sokkal rosszabb lesz..nem ér annyit..
2018. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 D-Mano ***** válasza:
Vásárolj annyi szennylapot, ameddig az egyiknek a horoszkóprovatában nem találsz neked szimpatikus megoldást erre a helyzetre!
2018. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Anyósom is szűz és a tipikis fajta. Na nála az segít, ha szép finoman, óvatosan "engeszteled ki". És igen, büszkének büszke, de ha tényleg szeret egy idő után a szűz alább ad a büszkeségéből.
2018. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!