Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért néznek sokan hülyének...

Miért néznek sokan hülyének amiatt, mert gyerekként voltak paranormális tapasztalásaim? Mi okból kifolyólag nem hiszik el, vagy fogják betegségre, élénk képzeletre (stb.), mintha irritálná őket?

Figyelt kérdés
A tény, hogy rengetegen szkeptikusok, még nem jelenti feltétlenül indoknak az ember leszólását.

2020. jún. 21. 20:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

00:38

Egyetértek. Köszönöm a hasznos válaszod! Küldöm a linket.

2020. jún. 27. 09:48
 22/25 anonim ***** válasza:
80%
Pásztó! Nagyon jól összefoglaltad a dolgokat.
2020. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Pásztó ***** válasza:
80%
Igyekeztem :D
2020. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 ádehoyg ***** válasza:

Azért, mert nem hétköznapiak az ilyen estek. Te sem hinnéd el ha valaki azt állítaná, hogy vannak sárkányok, mert ő látta.

Ez egészséges szkepticizmus, semmi baj nincs vele. Az pedig hogy "ráfogják valamire" arra utal, hogy próbálják megmagyarázni. Szerintem logikus reakció.

2020. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ádehoyg ***** válasza:

Kedves Pásztó, azt állítottad: " A pszichiátria egyöntetűen nyílvánította ki, hogy nincs lélek, be lett bizonyítva, "


Erre tudnál hivatkozásokat adni? Én is szeretném látni ezeket a bizonyítékokat.

2020. júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!