Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhetnek a valóságban...

Létezhetnek a valóságban orbok? Mit érdemes róluk tudni? Mi a véleményetek az alábbi tapasztalatomról?

Figyelt kérdés

Magam is tapasztaltam egy efféle jelenséget az éjszakai erdőben tavaly ilyenkor. Megjegyzem, lakott terület elég messze volt a táborhelyemtől. Először azt hittem éjszakai túrázók közelednek felém...később azt, hogy valaki ügyetlenkedve próbálja felverni a sátrát, közben ugye a zseblámpával világítgat. De a zseblámpát kizárhatjuk, mert csak önmagának volt fénye, azt nem vetítette sehová. Konkrétan tőlem kb. 2-300 méterre egy gömb/kör alakú fénylő 'energia' jelent meg aznap este. Sárgás-fehéres volt a színe és vagy 4-5 órán keresztül (amíg el nem aludtam), biztosan végzett különféle mozgásokat: lassan mozgott ez az 'energiagömb', de mindig ugyanazon a meghatározott helyen belül. Volt fel-le, jobbra-balra irányuló, és amolyan kör-körös mozgás is, s ezek kombinációja. Mozgott néha, aztán megállt. Majd előlről, de mindig másfajta mozdulatsort.

Ott helyben nagyon megijedtem, mert ehhez fogható élményem azelőtt sosem volt.

100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez megtörtént, és nem képzelegtem. Szóval az ehhez hasonló "mit szívtál?" kommentektől kíméljetek. :D. Próbáltam képet, videót is készíteni róla, de túl messze volt és túl apró, hogy látni lehessen valamit rajta. Rengeteg időt eltöltöttem ennek a valaminek a bámulásával aznap. Csak álltam ott, és volt, hogy egy órán át néztem, hogy mi lehet ez...

Lövésem se volt akkor, mi lehet, ezért eléggé paráztam egyedül a semmi közepén. :D


Arra gyanakszom, hogy egy orb lehetett, mert ahhoz hasonlít leginkább a formája.


Igazából megmagyarázhatatlannak találom az egészet a mai napig. Úgy hiszem, hogy valamiféle nem evilági energia lehetett. Ettől függetlenül ebbe a kategóriába tettem, mert valamiféle racionális választ szeretnék rá kapni, mintsem ezoterikusat.


Mi erről az egészről a véleményetek? A valóságban is megjelenhetnek orbok, nemcsak fényképeken?

Nektek van hasonló tapasztalatotok bármiféle fényekről?


Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 8. 00:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orb lehetett. Lehet nappal is látni ilyet, de ugye éjszaka feltünőbb.
2021. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi!


A zseblámpához: önmagában az a feltételezés, hogy valaki órákon át ugyanazon a helyen világítson, kifinomult mozgással mozogjon (nem volt semmi hirtelen mozdulat benne), már alapból kizárható.

Továbbá ez a jelenség MINDIG ugyanolyan fényerőséggel világított. Míg egy zseblámpánál ugye ha mozogsz, mindig másmerre irányul a fény, van hogy közben halványabb lesz, meg erősebb lesz...

2021. febr. 8. 09:32
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tűnt el? Fokozatosan, vagy csak úgy hirtelen?
2021. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Mikor eltűnt onnan, azt már nem láttam, mert igaz nem szívesen, de elaludtam :D.

De amíg nézegettem, egyszer sem tűnt el. Mindig ott mozgott azon az egy helyen.

2021. febr. 8. 09:39
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
Full kamu
2021. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, így történt ahogy leírtam. Miért ne történhetne meg egy ilyen eset a valóságban? Vagy nem reálisan cselekedtem? Nagy örömömben oda kellett volna hogy rohanjak labdázni vele? :D
2021. febr. 8. 10:18
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Orbok, energia gömbök léteznek. Rengeteg fényképen is látni ilyet. Hogy pontosan mik ezek, senki sem tudja (még!)
2021. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert mindig ilyen beszariaknak jelenik meg akik félnek oda menni megvizsgálni.
2021. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%
Az Orb angolul azt jelent gömb, gömbök pedig léteznek.
2021. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan fentebb is utalt rá egy hozzászóló, ez úgy tűnik, hogy tényleg energiagömb, úgynevezett plazmagömb lehetett, de természetesen orbnak is lehet nevezni. Ezek kozmikus intelligenciák megnyilvánulásai, nem ebből a létezési tartományból származnak. Hogy miért jelennek meg itt a mi világunkban is, azt nem tudom. Talán üzennek valamit a jelenlétükkel, hogy itt az ideje felébredni az emberiségnek a több ezer éves materialista rémálmából.

Sokan észlelnek ilyet világszerte, és ahogyan fentebb említette egy hozzászóló, éjszaka feltűnőbbek.

Volt egy kiváló magyar kutató is, aki elképesztő alapossággal kutatta annak idején ezt a jelenséget. Mindent megtett annak érdekében, hogy nagyobb nyilvánosságot kapjon ez a téma, de a hatalom sajnos aljas módon elsumákolta és félresöpörte ezt az egészet, amit rendkívüli alázattal és kitartással elvégzett ez a kutató. Pedig egyértelműen bebizonyította, hogy ez létező jelenség. Sejthető, hogy az lehetett a baj, hogy ez a téma már túlmutat a materialista nézetben, világképen.

2021. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!