Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhetnek a valóságban...

Létezhetnek a valóságban orbok? Mit érdemes róluk tudni? Mi a véleményetek az alábbi tapasztalatomról?

Figyelt kérdés

Magam is tapasztaltam egy efféle jelenséget az éjszakai erdőben tavaly ilyenkor. Megjegyzem, lakott terület elég messze volt a táborhelyemtől. Először azt hittem éjszakai túrázók közelednek felém...később azt, hogy valaki ügyetlenkedve próbálja felverni a sátrát, közben ugye a zseblámpával világítgat. De a zseblámpát kizárhatjuk, mert csak önmagának volt fénye, azt nem vetítette sehová. Konkrétan tőlem kb. 2-300 méterre egy gömb/kör alakú fénylő 'energia' jelent meg aznap este. Sárgás-fehéres volt a színe és vagy 4-5 órán keresztül (amíg el nem aludtam), biztosan végzett különféle mozgásokat: lassan mozgott ez az 'energiagömb', de mindig ugyanazon a meghatározott helyen belül. Volt fel-le, jobbra-balra irányuló, és amolyan kör-körös mozgás is, s ezek kombinációja. Mozgott néha, aztán megállt. Majd előlről, de mindig másfajta mozdulatsort.

Ott helyben nagyon megijedtem, mert ehhez fogható élményem azelőtt sosem volt.

100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez megtörtént, és nem képzelegtem. Szóval az ehhez hasonló "mit szívtál?" kommentektől kíméljetek. :D. Próbáltam képet, videót is készíteni róla, de túl messze volt és túl apró, hogy látni lehessen valamit rajta. Rengeteg időt eltöltöttem ennek a valaminek a bámulásával aznap. Csak álltam ott, és volt, hogy egy órán át néztem, hogy mi lehet ez...

Lövésem se volt akkor, mi lehet, ezért eléggé paráztam egyedül a semmi közepén. :D


Arra gyanakszom, hogy egy orb lehetett, mert ahhoz hasonlít leginkább a formája.


Igazából megmagyarázhatatlannak találom az egészet a mai napig. Úgy hiszem, hogy valamiféle nem evilági energia lehetett. Ettől függetlenül ebbe a kategóriába tettem, mert valamiféle racionális választ szeretnék rá kapni, mintsem ezoterikusat.


Mi erről az egészről a véleményetek? A valóságban is megjelenhetnek orbok, nemcsak fényképeken?

Nektek van hasonló tapasztalatotok bármiféle fényekről?


Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 8. 00:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Tehát szerintem sem lehetett gömbvillám, mert azok tudomásom szerint nyáron szoktak előfordulni, még ezt hozzá akartam tenni.
2021. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már ilyet, a szobámban lebegett, de amit én láttam az inkább fehéres kékes volt nem sárgás. Semmit nem csinált azon kivül, hogy egy helyben lebegett, de mozgott, mint ahogy te leírtad. Amit én láttam nem lehetett nagyobb 20 cm-nél, de nem volt “teste” nem tudom megfogalmazni... de remélem ellehet képzelni. És én sem mentem oda csak néztem sokáig majd betakaróztam és elaludtam. :D
2021. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem láttál semmit
2021. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!