Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek sokan az...

Miért nem hisznek sokan az ásványok hatásaiban?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 20:33
1 2 3 4 5 6
 41/59 Koltt09 ***** válasza:
77%
Mostmár csak az a kérdés h a kristályok milyen gondolatokat sugároznak az emberbe?
2022. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

"és ugyan így végezte el a kisérletet állítása szerint mint te"


És ebből milyen következtetést lehet levonni szerinted?

2022. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 SZücsöm ***** válasza:
100%

Azt hogy kontrollált körülmények között kéne vizsgálni az esetet, a statisztikai véletlen kizárásával és ha létezik a jelenség akkor jöhet a Nobel díj.


Viszont az már alapból gyanús hogy ennyi év alatt amióta létezik az elmélet eddig senki se volt képes laboratóriumi körülmények között bizonyítani ezt az állítást.

2022. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 Koltt09 ***** válasza:
100%
Ez kb olyan mint a horoszkóp, valaki kitalálta h ha a merkur meg a mars együtt áll a vénusszal, akkor a f@szommal is. Aztán a sok ember meg bekajálta. A tudósok meg csak pislognak mint szar a vetésben, h mi köze lehet a naprendszer bolygóinak Pista bácsi alkoholizmusához, vagy ahhoz h Jani nyert a lottón.
2022. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nagyon elkanyarodtunk a témától, ahogy visszaolvastam volt már itt bab meg minden.

Én úgy gondolom, persze mindenkinek más a véleménye, de szerintem minden ember hisz valamiben, mert ha nem akkor az ember kb olyan mintha nem is lenne. Valaki a tudományban, és a fizikában hisz, van aki Istenben vagy más vallásban és van aki a földönkívüliekben. Nemtudom hanyadik válaszoló volt aki írta hogy tudatosan gyógyultam meg. Neki üzenném, hogy ahogy írtam is, akkoriban egyáltalán nem gondoltam hogy a jade bármiféle hatással is lenne rám, és nem is számítottam rá. De mégis megtörtént valahogy hogy meggyógyultam, pedig én nem tettem semmit.

Egyébként azzal azért én is egyetértek hogy a horoszkópnak nem igazán van értelme, mondjuk azt sem értettem soha, hogy honnan tudják, hogy mikor melyik bolygó mivel áll együtt.

2022. febr. 20. 17:42
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szíved joga hinni a kristályokban. Ne kérdezd meg senkitől, hogy "szabad-e", "hiteles-e", "jó-e"..
2022. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Persze igazad van, én csak azért kérdeztem mert találkoztam már olyan emberrel a való életben aki folyton csak leakart erről beszélni, és nem értettem hogy ez neki miért jó.
2022. febr. 20. 17:49
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek le akarnak beszélni arról, ami az ő meggyőződésük szerint nem jó vagy nem megfelelő vagy nem létezik stb.. nem tudják elfogadni más tapasztalatait, nézőpontját.
2022. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 SZücsöm ***** válasza:

48 A nézőpont és a tapasztalat is elfogadható. Az hogy a tapasztalat miből áll és hogyan alakult ki a nézőpontod már más kérdés.


Értsd ha átéltél egy testenkívüli élményt és ettől biztos vagy abban hogy nem csak hallucináltál csak azért mert élethű volt... akkor nem foglak komolyan venni.


Ha ez az érzékelésed kiegészül azzal hogy meg tudod mondani mi van egy ajtó mögött, mi van egy kártya hátoldalán azaz a "látomásod" tükrözi a valóságot akkor már van értelme arról beszélni hogy az érzékelés több e hallucinációnál.


De még ekkor sincs értelme belemenni a részletekbe pl: hogy a lélek száll e ki a testből, vagy az agy képes erre. Mert a tapasztalás nem jár 1ütt a megértéssel.


Kérdező. A pánikbetegség 1000 és 1 dolog megszüntetheti. És azon kívül hogy jádekövet hordtál több ezer más tényező határozta meg az életedet, legtöbbet észre se vetted. Ebből nincs értelme túl sok következményt levonni.


A hadarás ugyan ez. Bármikor kinőheti az ember, megszünhet a pszichés kiváltó ok, méghozzá úgy hogy nem fogod tudni mi váltotta ki vagy mi szüntette meg.

2022. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%
SZücsöm, nem kell, hogy komolyan vegyél és a Kérdezőt is arra bíztatom, hogy ne mások elismerését keresse.
2022. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!