Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én honnan tudjam azt,hogy...

Janosvertes32 kérdése:

Én honnan tudjam azt,hogy minek születtem meg és mi az én életemből feladatom!?

Figyelt kérdés

mondja már meg énnekem egy asztrológus,vagy numerologus aki számmisztikával foglalkozik.

kisgyermek korom óta nem volt értelme,hogy ezért a nulláért a semmiért éltem én tisztelt felhasználók.



2022. aug. 1. 23:18
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Hello írj privátba értek ezekhez
2022. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha feleslegesnek tartod az életet még lehetsz valaki, aki az abortuszt támogatja (bár ez a többség).

Meg vannak olyan fura szerzetek akik abortuszellenesek és nem érdekli őket a sok hülye kifogás, mert árvaházban nőttek fel és teljes az életük.

2022. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Ha feleslegesnek tartod az életet még lehetsz valaki, aki az abortuszt támogatja (bár ez a többség)."

Az abortuszt több okból is támogatják és nem amiatt, mert feleslegesnek tartják az életet.

Lehet nem így akartad írni.


"és nem érdekli őket a sok hülye kifogás, mert árvaházban nőttek fel és teljes az életük."

Akinek teljes az élete az nem mások dolgába fog beleszólni.

2022. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

13. Nem értem, ha nem támogatja valaki az abortuszt miért egyből más életébe szól bele? (Akkor ha támogatja is beleszól ennyi erővel.)

Vagy megkérdeznék tőle hogy mi a vélemény az abortuszról a haggyá b+ lenne a helyes válasz?

2022. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Nem értem, ha nem támogatja valaki az abortuszt"

Úgy érted mások testi funkcióját nem támogatják?

2022. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Művi, egészséget nem veszélyeztető abortuszra.

A nem támogatás egyesek olvasatában miért azt jelenti, hogy egyenesen be akarom tiltani? A focit se szeretem, akkor most az összes focista háborodjon fel, hogy mért szólok bele az életükbe? he?

2022. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"A focit se szeretem"

A nem szeretem és a nem támogatom között nagy különbség van.


"Művi, egészséget nem veszélyeztető abortuszra."

Melyik abortusz veszélyezteti az anyuka egészségét?

Melyik abortusz nem veszélyezteti az anyuka egészségét?

2022. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jó ha az a lényeg hogy csak neked van igazad akkor befejezem, sőt, tudod mit, legközelebb kiszedem az abortáló orvos kezéből az eszközt, csak hogy igazad legyen..
2022. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kiforgatod a szavaimat ennyit látok, akkor ha ilyen jó az abortusz abortáld magadat is b+
2022. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Jó ha az a lényeg hogy csak neked van igazad akkor befejezem"

Egyszerű kérdéseket kérdeztem. Azt hittem mondasz példát mely esetekben szerinted elfogadhatóbb és melyekben kevésbé.

Mert az abortusznak is több fajtái vannak.


"sőt, tudod mit, legközelebb kiszedem az abortáló orvos kezéből az eszközt, csak hogy igazad legyen.."

Még mindig a nem egyenlő a "nem szeretem" és a "nem támogatom".


"Kiforgatod a szavaimat ennyit látok"

Hogy? Egyszerű kérdéseket tettem fel.

Azt hittem írsz példákat.


"akkor ha ilyen jó az abortusz abortáld magadat is b+"

Dupla személyeskedés.

Ez már nem is logikai hiba, mert nem hamis ponttal gyilkolod a másik karakterét, hanem csak egy rondát írsz.

Gratulálok, így beszélgetnek értelmes emberek.

2022. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!