Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én honnan tudjam azt,hogy...

Janosvertes32 kérdése:

Én honnan tudjam azt,hogy minek születtem meg és mi az én életemből feladatom!?

Figyelt kérdés

mondja már meg énnekem egy asztrológus,vagy numerologus aki számmisztikával foglalkozik.

kisgyermek korom óta nem volt értelme,hogy ezért a nulláért a semmiért éltem én tisztelt felhasználók.



2022. aug. 1. 23:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Már megszoktam, szerintem nem jó az abortusz, ha nem veszélyeztet senkit a terhesség, akkor azzal beleszólok más életébe, bár nem tudom hol de oké.
2022. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Bár nem is tudom, akinek egy gyk-s ember aki nem támogatja az abortuszt már beleszólás az életébe, annak lehet jobb is lenne, ha nem dönthetné el ő maga.
2022. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"akkor azzal beleszólok más életébe, bár nem tudom hol"

Mivel szerinted nem szép dolog másoknak irányítani a testi funkciójukat, ezért igen is beleszólsz mások életébe.

Itt magával az ötlettel van gond, nem azzal hogy te az egyetlen egy ember beleszól mások életébe.


De gondolom ez jó téma terelés.

2022. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem támogatom, ezzel hol vagy mibe gátolom, ha nem támogatom ugyan úgy elmehet kikapartathatja nem? De, de azért én vagy a g*ci, hogy merem nem támogatni.
2022. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Éppen ezt mondom, hogy nem az érdekel, hogy te támogatod-e hanem a gondolatmenet és az ötlet mögötte.



Szövegértés.

Meg megint sikerült káromkodni a semmire.

2022. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
De milyen ötlet van mögötte? Mert fogalmam nincs mire gondolsz.
2022. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!