Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetnék ki a jelenleg...

Hogy kerülhetnék ki a jelenlegi toxikus kapcsolatomból ezoterikus gyakorlatokkal, ha nem látok racionális módot a kiútra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarok itt lenni, de már nem látom a kiutat racionálisan. Egyedül akarok lenni, vagy egy normális kapcsolatban. Nem értem, ha már évek óta teljes szívemből gyűlölöm ezt a helyzetet, akkor miért vagyok még mindig itt, miért nem alakul bármi körülöttem úgy, hogy ne kelljen itt lennem. Ez valami börtönélet számomra a reinkarnáció folyamatában?

Praktikus, hétköznapi tanácsok nem érdekelnek, köszönöm!


2023. jan. 20. 10:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Minek ehhez ezotéria? Szakíts, és költözz el.
2023. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a piros kéz.
2023. jan. 20. 10:54
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

Bezzeg, ha azt írtam volna, hogy égess gyertyákat és szúrkodj woodoo babát, akkor zöld ment volna. :D

Komolyan, nem is hiszem el, hogy ilyen emberek tényleg léteznek.

2023. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
És azért járkálsz ide, ebbe a kategóriába, hogy rendszeresen megbizonyosodj róla, hogy valóban léteznek? Ez valami perverzió?
2023. jan. 20. 10:58
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

Akkor egy egyszerű kérdés

Mi az akadálya annak, hogy elköltözz?


(Nem az 1es válaszoló vagyok)

2023. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%

Nem "járkálok" ebbe a kategóriába. A főoldalon volt a kérdésed.

És a te problémádra nem az ezotéria a megoldás.

2023. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Mit értesz jelenlegi toxikus kapcsolat alatt?
2023. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%
Édes istenem mondd azt a párodnak hogy elég volt nem akarsz vele élni és kapcsolatban lenni aztán készen vagy, milyen reinkarnációs börtön?
2023. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
62%
Hol vagy te?? Mi az hogy börtönélet?
2023. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Nos úgy, hogy ezoterikus módon fogsz egy bőröndöt, kelet felé fordítod, fél lábon körbeugrálod, miközben ezoterikus dalokat zümmögsz. Minden egyes körnél beledobsz valamit a bőröndbe, pl. nadrág, pulcsi, bugyi. amikor már nem találsz többet, füstölőt gyújtasz és bezárod a tetejét. Ezután a pasasod elé állsz, és az "Om mani padme hum" mantrát ismételgetve közlöd vele, hogy menjen az anyjába és a kapcsolatnak vége, majd bevonzol egy taxit és távozol.

Így már jó?

2023. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!