Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetnék ki a jelenleg...

Hogy kerülhetnék ki a jelenlegi toxikus kapcsolatomból ezoterikus gyakorlatokkal, ha nem látok racionális módot a kiútra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarok itt lenni, de már nem látom a kiutat racionálisan. Egyedül akarok lenni, vagy egy normális kapcsolatban. Nem értem, ha már évek óta teljes szívemből gyűlölöm ezt a helyzetet, akkor miért vagyok még mindig itt, miért nem alakul bármi körülöttem úgy, hogy ne kelljen itt lennem. Ez valami börtönélet számomra a reinkarnáció folyamatában?

Praktikus, hétköznapi tanácsok nem érdekelnek, köszönöm!


2023. jan. 20. 10:35
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Jaj, egy lényeges dolgot el is felejtettem: ő meg van győződve róla, hogy ő van elnyomva, kisemmizve, kihasználva stb. stb. és folyton erről panaszkodik.


40

Tulajdonképpen az, hogy egyébként meg sok mindenben egyetértünk, és tök jól szoktunk beszélgetni. Kb. mintha egy haverral dumálna, de attól még szórakoztató. Úgy érzem, hogy senki más nem képes engem megérteni, csak ő. Mindenki más mintha egy idegen bolygóról jött volna, most is, és őelőtte is.

2023. jan. 20. 22:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!