Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vonzás törvényében?...

Hisztek a vonzás törvényében? Ha igen, milyen módon segítette már az életeteket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 20:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
69%
30 igen, azt tanítják hogy a munka nehézsége és ideje egyenesen arányos a bejövő pénzzel, holott nem sok köze van egymáshoz. Szerintem nem kell sorolnom példákat, tapasztalsz ilyet körülötted is.
2023. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam hogy elvileg. :)
2023. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
74%

Már nagyon sok komoly ember kijavította ez a "vonzás törvénye" nevű tévhitet. Példa: érdekel a kosárlabda. Elmegyek egy meccsre, majd megismerkedek egy emberrel, akit szintén érdekel a kosárlabda. Gondolom az univerzum és a vonzás törvénye adta mellém azt az embert, még véletlenül sem én aki elhatározta hogy elmegy egy kosárlabda meccsre.


A másik. Amiről beszélünk az nem vonzás, hanem fókuszálás. Olyan dolgokat veszel észre, amiket addig nem, mert nem is figyeltél rájuk. Mondhatom én magamba hogy húúú de jó lenne egy új laptop, de ettől 600% hogy nem lesz. Attól lesz, hogy elkezdek laptop-okat nézni, majd az algoritmus bedobálja a reklámokat, felhívok egy csomó embert érdeklődni, megkeresem a rávaló pénzt. Vagy érdekel egy téma, elkezdek elmélyedni benne. Nem vonzok én be senkit, hanem csak szimplán olyan térben mozgok, ahol hasonló gondolkodású emberek vannak.


A vonzás "törvényében"(még az elnevezés is röhejes) meg a lusták higyjenek. Bááár az emberiség 80% mindig is ilyen volt már évezredek óta. A sikeres ember cselekszik.


Egyébként erről már jó lenne egy reality versenyt is csinálni, valódi vs álmodozó. Tehát kamerák előtt, laboratóriumi+átlagos körülmények között dokumentálhatóan teremtsenek. Ugyanazt! Pl. manifesztáljon az egyik csoport egy narancssárga Ferrarit, a másik meg hagyományos módon állítson elő pl. egy konyhaszekrényt. Vagy a fair play nevében legyen két üres konyha, az egyik csapat kizárólag csak bevonzhat egy konyhaszekrényt, a másik pedig megveheti, megcsinálhatja. Vagy pl. egy lezárt üvegbe manifesztáljon whiskey-t. Vagy hogy egy 120kg-os nőt felkeres ismeretlenül egy gazdag monacói plasztikai sebész házassági ajánlattal. Esetleg egy lottó 4-es is megteszi, manifesztációs nagymestereknek természetesen a lottó 5-ös az alap. Szóval lehet itt jóemberkedni, meg jujjj de optimistán élni, de az van, hogy mindezek mögött ott van az egó hátsó szándéka. Ami nem más mint hogy az egó ki legyen elégítve sok-sok pénzzel, jó párkapcsolattal, szuper élettel. Szóval álarc le, ott a tükör! :)


Gondolom tudjátok, hogy a manifesztáció akkor jön létre, amikor a hátsó szándék nélküli gondolat és az érzelem találkozik. Erre csak Jézus volt képes. Most ez nem jó hír ugye?!

dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
milyen kis veszekedés alakult itt ki O: én hiszek ebben a jelenségben. utazási lehetőséget, és nemrég egy apple watch ultra 2t is sikerült "bevonzanom" full ingyen mindkettőt. az okosóra eltelt pár hétbe, de már a csuklómon.
márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

34. Bizonyára bevonzottad! :D Na erről az a véleményem ha már bele megyünk, hogy a 3D világban hogy te manifesztálj, Krisztusi minőséget kell felvenned. Az hogy ma mennyi hülyeség terjed a neten, azt nem kommentálnám inkább. Kb. olyan mint egy hétvége alatt kitanulni hogy hipno-terapeuta legyél. Aztán elég elolvasni azt a bődületes butaságokat amiket a kommentekben a 15 éves meg a totál sötétségben élők írogatnak. A harmadik szem is ugyanez a téma. Hogyne, egy 12 perces yt videóból, a 18 éves "előadótó" megtanulod. Kár hogy van aki Tibetben 40 év alatt sem tudja megcsinálni.

Auralátás. Nézd a kezed fehér fal előtt. Úúúúristen! Látom az aurát. Az csak optikai csalódás, a kontraszt különbség határán mindig látható, de hát vannak akiknek az az aura.


34. Szerinted mennyi embernek kellene bármi is? Na akkor nekik miért nem jön össze? Gondolkozz már! Totál marhaság az egész, ha valamit nyersz, ahhoz neked semmi közöd. 30 éve gyakorlom, vizsgálom ezeket a jelenségeket, kb 500 oldalnyi dokumentált kísérletem van, az eredménye az, hogy nincs ilyen jelenség! Persze bele lehet képzelni bármit bármibe, főleg a végteleneül idióta yt videóknak köszönhetően. A helyzet annyi, hogy a látogatottság miatt készülnek ezek a copy-c videók, így terjed a hülyeség. Ha érdekel az akasha, az ingázás, az aura olvasás, arról is tudnék regélni, de most nincs kedvem hozzá.

márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!