Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vonzás törvényében?...

Hisztek a vonzás törvényében? Ha igen, milyen módon segítette már az életeteket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 20:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
52%
10 - Nem érted, ez túl bonyolult a számodra. Ugyanezt gondolja egy skizofrén is, neki is vannak saját tapasztalatai, ő is hisz valamiben, amiben a többség nem és ő is azt gondolja, hogy mások nem értik az ő szempontjait. Illik a tünetegyüttes ;)
2023. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Weirby ***** válasza:
83%
Zöld Sárkány, úgy látom, ragaszkodsz ahhoz, hogy betegségcímkéket adj a hitemnek. De tudod, a tágas elme a megértés temploma, míg a szűk látókör a megértés börtöne. Néha a nyitottság a legnagyobb bölcsesség. Talán egy nap mindannyian megértjük egymás nézőpontját anélkül, hogy ítélkeznénk. Addig is, maradok a saját útomon, és kívánok Neked is minden jót az úton, amin jársz! 🌟
2023. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
24%

"Talán egy nap mindannyian megértjük egymás nézőpontját anélkül, hogy ítélkeznénk."

Miért, te ítélkezel? Nem szép dolog. Ez nem árt a karmádnak?

2023. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Weirby ***** válasza:
88%
Zöld Sárkány, furcsa, hogy éppen te hozod fel az ítélkezést, miközben te neveztél skizofréniásnak! 🤨 De nem vagyok dühös rád, csak meglepődtem. A karmám rendben van, köszönöm a kérdést! Remélem, te is találsz valami szenvedélyt, ami igazán boldoggá tesz, ahelyett, hogy másokat piszkálnál! 😉
2023. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
52%

Vagy súlyos fogalomzavarok vannak a fejedben, vagy szörnyű ember vagy, remélhetőleg az előbbi áll fenn. Nekem ugyanis eszembe sem jutna egy betegséget az ítélkezéssel bármilyen párhuzamba állítani. Hogy is merülhet fel benned egyáltalán ilyen? Ha valaki skizofrén, azt te elítéled? :O

Ha valaki megfázik, vagy fogyatékos, vagy elcsúszik a jégen, azt is elítéled? :O

2023. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Már trollkodni sem tudsz, Zöld Páfrány.
2023. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
26%

16 - Mért tenném? Pusztán kiigazítom Weirby nevű felhasználó tévedéseit, aki megsértődik azon, hogy szerinte skizofrénnek neveztem, ami egyébként nem történt meg.

Gondoltam jobb tisztázni a helyzetet.

2023. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
Weirby ne vitázz vele, mert az egy dolog hogy nem érti mit írsz, de még csavar is egyet a dolgon, hogy totál hülyének teteti magát, sajnos így reménytelen lesz a küzdelem, de ez legyen a legnagyobb problémád. Sajnálatra méltó szegény.
2023. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
55%
18 - Nagyon mérges vagy. Megbántottalak valamivel?
2023. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
#19: megint a saját érzéseidet vetíted ki másra?
2023. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!