Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vonzás törvényében?...

Hisztek a vonzás törvényében? Ha igen, milyen módon segítette már az életeteket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 20:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
20-as, mint mindig.
2023. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Sok itt a megbántott lélek, látom 🤣🤣🤣
2023. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyes szám első személyben (megbántott lélek vagyok), így a helyes!
2023. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
23 - Az vagy? Oké, gondoltam!
2023. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te vagy az!
2023. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek a tudományban, és próbálok minden területen hiteles forrásokból tájékozódni. Ezek alapján azt kellene rávágnom, hogy nem, nem hiszek. De mégis, valahol mélyen ott motoszkál bennem az a gondolat, hogy az a sok "véletlen" ami velem történik, talán nem is annyira véletlen. Voltak kisebb-nagyobb dolgok az életemben, amik után nagyon vágyakoztam, és megvalósultak. Most az is lehet, hogy a belső motivációm lendítette előre a dolgokat, és amiatt érhettem el őket. Őszintén, nem tudom. Néhány esetben ugyanis rajtam teljesen kívülálló dolgokról volt szó, amiket ha akartam se tudtam volna irányítani. Ezek szó szerint az ölembe hullottak, a vágyakozáson kívül semmi mást nem tehettem az elérésükért. Annyira keveset tudunk még manapság is a világról, szóval ki tudja, lehet van benne valami :)
2023. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Vonzás törvénye átverés. Feltételezés törvénye létezik. Ez a vizualizacio ereje. (Ha pl sokszor kivered a szerelmed kepere akkor egy idő után ossze fogtok jonni)
2023. nov. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból pozitív gondolkodású vagyok, és valahogy tudatalatt csináltam ezt egész életemben. És az én életemben nagyon sok szerencsés véletlen történt ahhoz, hogy higgyek is benne.


Amúgy rengeteg a félteértés ezzel a módszerrel kapcsolatban. Ékes példa erre rögtön az elsô komment, ami 100%-on áll∶


”Ha csak úgy lehet pénzt manifesztálni, akkor miért is nem gazdag már mindenki?"


Eleve az alap elgondolás hibás∶ "Minden ember pénzt akar”. Igazából nem. Nagyon kevés ember akar ”pénzt". Aki pénzt akar, az Dagobert bácsi a kacsamesékbôl. Akit azt tesz boldoggá, hogy fejest ugrik a kupac érmébe. Az emberek mást akarnak. Utazgatni akar, mint az ismerôse a facebookon. Családi házat akar. Márkás cuccokban akar járni. Nem akar bejárni dolgozni. De ahelyett, hogy ezekre a valós vágyaira koncentrálna, leragad ott, hogy ”pénz, pénz, pénz kell". Aztán persze nem mûködik, mert a pénz nem a valós vágya, csak eszköz lenne. És elmegy egy csomó más lehetôség mellett, ami közelebb vihetné a valós vágyaihoz. Pl. ha utána nézne, találhatna olcsó utazási lehetôséget, vagy olyan munkát, ami utazgatással jár. Családi házat akar, akkor körül kell nézni, van-e jó hirdetés, hitellehetôség. Márkás cuccot lehet találna olcsó egy használtruha boltban, de lehet, hogy ha csak megemlítené a családjának mit szeretne, megkaphatná darabonként szülinapra, karácsonyra. Aki nem akar bejárni dolgozni, kereshetne otthonról végezhetô munkát. Vagy indíthatna vállalkozást, ha van ötlete.


Annyi lehetôség van, csak elôször tisztázni kéne konkrétan, mit is akar igazából. Aztán meg energiát kell befektetni. Szellemi ÉS fizikai energiát. Az, ha feladja a lottószelvényt, az nem energiabefektetés. Ha csak szellemi energiával akar valamit manifesztálni, ahhoz minimum egy buddha szintjén kell lenni. Az átlag embernek muszáj fizikai síkon is odatenni magát, tehát tanulni, dolgozni, utánajárni, kapcsolatot építeni, kimozdulni a komfortzónájából.

2023. nov. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
28 egyetértek, köszönöm az írásodat, raebresztettel valamire.
2023. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
A pénznek elvileg járulékos elemnek kéne lennie.
2023. nov. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!