Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában milyen...

Ebben a kategóriában milyen arányban vannak abszolút szkeptikusok?

Figyelt kérdés
Illetve ti miben hisztek, és mi az, amiben abszolút nem?

ápr. 29. 15:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
57%

#39

"Nem akarok én beleszólni más időtöltésébe"

De, éppen ezt tetted eddig.


"úgy bszod el az idődet, ahogy akarod és hát úgy látszik van, akit a mazochizmus tesz boldoggá"

Ha jól tudom, akkor ez neked okoz fájdalmat, nem nekünk.


"Indokolatlanul nagy arányban. :)"

Hát ha szétnézel a világban, mondjuk a civilizált Európában, akár azon belül a legfejlettebb országokban, a népesség is nagyon nagy része nem hisz az ezotériában és hasonlókban.

De kíváncsi lennék az arányokra és azt hogyan számoltad ki.

máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon igaza van a 39-es hozzászólónak, amiket a hozzászólásaiban leírt. Úgy tűnik hogy nem tudják megérteni még mindig hogy mit írunk, vagy esetleg nem akarják megérteni. Ő, a 39-es csak egyszerűen teljes joggal indulatos, mert nagyon jól látja, hogy mi folyik itt!


#41 Pont emiatt furcsa, hogy mégis miért jár ide olyan sok úgymond "nem ezotéria hívő", hiszen mi elvileg nem vagyunk sokan. Vagy ez esetleg csak a nagy számok törvénye miatt van így, hogy a nem hívő többségből is sokan bejárnak ide? Ki tudja, lehet.

De mondok én valamit, van olyan is, hogy intelligencia. Hogyha valaki nem ezotéria hívőként tényleg kíváncsi hogy miket írnak ide, annak elég lenne csak olvasni, nem muszáj állandóan ide írogatni, főleg nem kötekedni meg ellenkezni!


#41-es, te elég ritka kivétel vagy a nem ezotéria hívők között. Látod pont ez a baj, akik eleve csak trollkodnak, kötekedni, idétlenkedni járnak fel ide azokat törölni kéne. Törölnek is néha ugyan, de nem eleget. Szigorúbban kéne ezt az egészet moderálni!


Mindemellett értsd meg te is, hogy az itteni, ezotéria rovatbeli kérdezők nem azért írják ki a kérdéseket, hogy meglássák mennyi nem hívő, materialista jár be ide ellenkezni! Nagyon jól tudjuk, hogy az emberek többsége sajnos nem hisz ezekben a dolgokban! Ha valaki viszont valóban őszintén kíváncsi, de nem hívő akkor vagy csak olvasson itt, vagy normális stílusban válaszoljon!

Ahogyan fentebb utaltam rá, én is sajnos azt látom mint a 39-es hozzászóló, hogy egyrészt sokan ellenkeznek, kötekednek itt beképzelt pökhendi stílusban, sőt egyesek kimondottan sértő módon teszik ezt. Másrészt pedig egyesek sajnos csak trollkodnak, idétlenkedni járnak fel ide. Emiatt kéne szigorúbb moderálás, ahogyan említettem.

máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
39%
Pontosítok, a másik megszólításom nem az előzőnek szól, hanem a 40- esnek.
máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
74%

Attól még, hogy valaki szkeptikus, véleménye is lehet, illetve adott témákban tudása is lehet.

Ezt meg miért tartaná magában? Félsz tőle esetleg?

máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen mindegy, szerintem egyesek elég furcsán értelmezik a vélemény szabadságát, illetve a GyK profilját is, tévképzeteik vannak még a válaszolók indíttatásairól is, mint ahogy a valóságról is.

Nem kellene itt rendezkedni!

Mindenki válaszol a kérdésre.

Amellett kialakulhatnak viták is, ami itt nem támogatott, de sokszor kivédhetetlen.

Ha nagyon nem bírod elviselni más véleményét, akkor minősited, feljelented. De ne akarj rendezkedni, ha egyszer nem is értesz másokat, nem is fogsz fel dolgokat.

máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
50%

#44 Úgy tűnik hogy te ezt nem is fogod már megérteni, ha eddig nem értetted. Azért tartsa magában, mert nincsen értelme ide írni materialista véleményt, mert az itt kérdezők nem erre kíváncsiak!


#45 Én nem rendezkedek, ez nem az én feladatom kéne hogy legyen! Lehet hogy te ritkán jársz ide, de én nagyon sok olyan hozzászólást látok, aminek a stílusa tűrhetetlen, de ezt már fentebb kifejtettem. Jelentettem is már sokakat, akik ilyenek, egy részüket törölték is. Még hogy én nem értek dolgokat?! Éppen azok nem értik, akikről szó van! Vagy finoman fogalmazva írjanak, normális stílusban, vagy ne írjanak. Az idétlenkedőknek ugyanúgy nincs itt a helyük. Lehet hogy te nem jársz ide gyakran, ezért nem látod azt amit mi itt néhányan.

máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
53%
#44 Na jó, pontosabban fogalmazva, írjanak ha nagyon akarnak, de normálisan.
máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
55%

"mert nincsen értelme ide írni materialista véleményt"

Az lehet. Azt szerintem sem érdemes, hogy "nincs ezo", és különféle változatait. Az nem viszi előre a dolgokat.

De egy normális, józan észen ÉS esetleg tudáson alapuló véleménnyel mi bajod van?

Ja, hogy ez elég közel áll néha egy materialista véleményéhez?

Hát ez van.

máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
58%
#46 Most is olyanokat írtál, ami nem felel meg a valóságnak. Téves valóságérzékelés. Akkor ennyi erővel beképzelsz bármit, az is csak ennyire igaz. Semennyire.
máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
17%

Egyetértek a 42-es hozzászólóval!


Napnál világosabb, hogy mi itt a szkeptikusok célja és az bizony nem holmi "tájékozódás".


Sajnálatos, ahogy megpróbálják legalizálni a jelenlétüket egy számukra teljesen idegen, számukra elfogadhatatlan témában, amihez ugye érdemben nem tudnak hozzászólni viszont előszeretettel kötnek bele azokba, akik hisznek.


És igen, ez engem is zavar.


Mint minden normális embert.

máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!