Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában milyen...

Ebben a kategóriában milyen arányban vannak abszolút szkeptikusok?

Figyelt kérdés
Illetve ti miben hisztek, és mi az, amiben abszolút nem?

ápr. 29. 15:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
28%

"Téves valóságérzékelés."

Ezt pontosítanád?

Egyelőre általánosságokról volt itt szó, ezért beszéltem én is így.

Majd, ha lesz valami konkrétum, arról is lehet beszélni, de egyelőre semmi.

máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
82%

#50. "Napnál világosabb, hogy mi itt a szkeptikusok célja és az bizony nem holmi "tájékozódás"."

Szerinted mit lehet válaszolni egy ilyenre, amikor tudjuk, látjuk, hogy ez valakinek a furcsa képzelgése, rosszhiszemű látomása? Aki abszolút intoleráns mások normális véleményével szemben? Aki ellenkezik a valósággal szemben? Akinek mintha fájdalmat okozna a valóság?

máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:

50-es hozzászóló, ez így igaz!


Miféle "téves valóságérzékelés"? Te tényleg ritkán jársz ide vagy nem tudom, hogy hol élsz, de szerinted minek tekinthetőek az olyan hozzászólások, amelyek "hülyéknek" tekintik az ezoterikus szemléletű embereket, "elmeroggyant marhaságnak" az egész ezotériát, és pszichiátriára szeretnének minket küldeni?! Mert bizony ilyen hozzászólók is akadnak, akik ilyen felháborító dolgokat írnak!


Szerinted ez mi, ha nem a sértegetés netovábbja?!


Másik hozzászóló, sokadszor írom le, hogy nincs azzal baj, ha valaki materialistaként mindenképpen ide akár írni normálisan, intelligens módon! De ez attól még egyáltalán nem biztos hogy igaz! Te is csak azért írod ezt, mert magad is materialista szemléletű vagy, de ez önmagában véve nyilván még nem baj.

máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
Az előzőeket a 48-as és a 49-es hozzászólóknak írtam.
máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
"ide akar írni" - így akartam írni
máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
75%

Szóval ez a kérdés arról szól, hogy miért vannak emberek akik nem hisznek abban amiben te? Na meg miért merik ezt leírni?


Hát lehet át kellene ezt gondolni.

máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon félreértettél...
máj. 3. 17:25
 58/71 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg, kérdező: te mit szűrtél le idáig a válaszokból?

És mitől lesz egy szkeptikus abszolút? Miben különbözik a normál szkeptikustól?

máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:

Őszintén, én addig olvastam csak, amíg itt el nem kezdtek egymással beszélgetni, azokat nem olvastam el.


De akik normálisan válaszoltak, nem cinikusan vagy támadó jelleggel, hogy a saját álláspontjukat erősítsék, az teljesen rendben van, bármerre is húz, és pont ilyeneket vártam.


Az abszolút szkeptikust arra értettem, aki az összes itteni témát élből elutasítja.


(Bőven van, amit én is egyébként.

Gyerekkoromban vittek természetgyógyászhoz pl, na ezekben most sem igazán hiszek, ahogy mondjuk a különféle problémákra beszúrt piercingekben sem.

Tipikusan az az ember vagyok, aki a legkisebb probléma esetén is rögtön gyógyszerhez nyúl.

De van, amihez teljesen máshogy állok, főleg, mióta tapasztalok dolgokat.

És ha valaki hasonlóakról számol be, nyilván könnyebben elhiszem.)

máj. 3. 18:30
 60/71 anonim ***** válasza:
58%

#53.

Tévesen értelmezted azt is, hogy mire értettem a téves valóságérzékelést.

Érdekes egyébként az ezósoknál, ő megvan sértve, ha például kinevetik, amiért szellemeket vélt látni vagy szerelmi kötést rendelt meg pénzért (amit a világ haladó többsége kinevet).

Ugyanaz mondjuk egy vita közben rólam is irkál olyan kitalációkat, amit én már csak jobban tudok, hogy semmi köze a valósághoz.

Tehát egy fantáziaember, de nem lehet neki megmagyarázni, hogy félrebeszél.

máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!