Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni? Vagy ez...

Kezdek megőrülni? Vagy ez tényleg jövőbe látás?

Figyelt kérdés

Egészen kicsi korom óta szokott ez velem lenni. Egyszer például megálmodtam, hogy holap el fogunk menni egy térre, amit még sohasem láttam. És amikor odaérünk egy piros-fehér csíkos pulóveres, szürke nadrágos férfi fog elmenni előttünk és a kapucni a fejére lesz húzva. Az összes többi nyári ruhában lesz. Akkor nyár volt. És reggel anyám bejelentette, hogy kiránduli megyünk. Amikor megérkeztünk nem akartam hinni a szememnek. Tényleg arra a térre mentünk, amit álmodtam. Aztán elment elöttünk az a férfi.

Később még egy jó pár ilyen történt, bár az csak jelentéktelen apróságokkal. Rá egy idővel megálmodtam, hogy egy barátságosan kinéző panzió előtt fogunk elautózni. Amellett lesz egy focipálya. És rá egy pár hónappal tényleg elautóztunk egy ilyen hely mellett. Akkorra már eléggé megijedtem. Aztán a suliban tárasoztunk. Én meg egy másik gyerek voltunk azok, akiknek ki kellett találni, hogy kire gondolt egy másik osztálytárs. Négyszer kellett ezt megtenni. Én mind a négyszer megéreztem. De a másik osztálytáram nem engedte, hogy az legyen, amit akarok, úgyhogy engedtem neki. Kár volt. Ő csak nézett rám, hogy hogy találtam el. A legjobb barátnőm nem játszott, úgyhogy ő is látta. Meg persze a játékvezető is. Német vizsga előtt pedig volt egy olyan megérzésem, hogy egy előre betanult szöveget kell majd elmondanom. De ebből kettő volt. Gondoltam, hogy a repülős lesz. És valóban azt kellett elmondanom. Ezután elmondtam anyámnak, aki persze nem hitt nekem. Senki sem hitt nekem. És ezek a megálmodások és megérzések most már rendszeresek lettek. Ja azt még kihagytam, hogy a nagyim régebben lottózott. Én elhasznált szelvényeken játszottam. Ekkor ovis lehettem. És általában egy-két hiba volt a legtöbb, amit vétettem. De már a lottós nem megy. És azt is megálmodtam, hogy a kutyánk meg fog halni. Másnap szegényke eltávozott közülünk. Egyszer a cicánk is eltűnt. Tudta, hogy egyszer még visszajön, aztán örökre elmegy. Így is lett. Ma már erről senkinek sem beszélek. Mindenki bolondnak néz emiatt. De ma már én sem értem magamat. Szerintetek mi ez? Tudom, köztetek is lesznek, akik nem hisznek majd nekem. De akik hisznek ebben: szerintetek mi van velem? Ezt mindenki tudja, csak nem használja? Vagy bele lehet tanulni? Esetleg ilyennek kell születni? Többiek, kérlek kíméljetek meg a beszólásaitoktól, ha lehet. És bocs a helyesírási hibákért, de sietnem kellett.


2011. júl. 25. 19:27
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
szia :) először is gratulálok, ez egy hatalmas előre lépés! nagyon sok ember szeretne ilyen erőkkel dolgozni, kevés sikerrel! ez egy nagyon nagy ajándék, amit azért kaptál, hogy használd bátran, de ne élj vele vissza! én is olyan vagyok mint te, pl kicsi koromban (4 voltam most 15 vagyok) megálmodtam vmit ami 10 év múlva keletkezett be. közben persze elfelejtettem az álmomat, de amikor megtörtént az a dolog amit megálmodtam, deja vu érzésem volt, és tudtam, hogy mit kell tennem. ne félj! 2013 decemberében megálmodtam a jövőmet ami egy hatalmas segítség volt. láttam a férjemet a gyerekeimet és láttam a problémákat amik elő fognak jönni. mostanság nagyon nagyon sok rossz történik velem ami tényleg már ... kibírhatatlan. de akkor a jövőmre gondolok, a férjemre és a gyerekeimre. és mosolyogva állok fel, hogy még ki kell bírnom. nekem nagyon sokat jelent ez az erő, ha nem lenne én sem lennék. ez az egy gondolat tart életben. mindenkinek az életében van egy fő út amiről persze sok kisebb utacska nyílik ami könnyebbnek tűnhet. csak egyenesen menj :) sajnos a szüleim halálát is láttam és az időpontot is tudom ezért próbálok még velük lenni. használd ezt az erőt bátran, és kívánom, hogy mindent mutasson meg neked, mert a rosszra fel tudsz készülni (kijavítani nem tudod, hiszen ez is egy alap kő) és a jóra, hogy erős legyél a gondolatától. sosem szabad feladni, bármit mondanak, mert ők nem tudják, hogy ez mekkora dolog. :) legyen csodás életed! és elnézést, hogy ilyen hosszúra sikerült. ha bármi van, írj rám, tudok tanácsot adni!
2015. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nekem is volt már rengeteg ilyen... Kezdek megőrülni szerintem... Valamelyik nap este láttam ahogyan készít rólam egy szelfit... Másnap, az utolsó órán, technikán, készített is, ugyan az a gyerek... meg volt olyan is hogy láttam ahogy osztálytársamnak leesik a szemüvege, ez is megtörtént, szintén, másnap. Mostanában egyre több látomás, és sokkal több történik is már meg, mint régen... néha a saját gondolataim és saját látomásaim miatt történik rossz... Eddig nekem nem segített... :/
2016. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!