Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vagy pánik beteg vagyok ....

Rozsa13bela kérdése:

Vagy pánik beteg vagyok . Vagy nem tudom?

Figyelt kérdés
Unoka tesómmal nyaraltunk vidéken egyik este unatkoztunk és valami izgalmasat akartunk csinálni hát mi hülyék mert azok voltunk benzint szívtunk én addig szívtam még nem különös dolog történt velem, nem emlékszem semmire csak annyira hogy agyam kikapcsolva fejjel lefele a homokba vagyok és az életemet amit eddig éltem vissza láttam egészen odáig ameddig a benzint szívtuk és utána süllyedtem lefele a mélybe és süllyedtem, és mindig mikor süllyedtem meg akartam kapaszkodni valamiben vagy valakiben, na okés egyszer csak azt veszem észre mintha már hallot lennék és egy ember mutassa felém a karját hogy álljak fel felálltam mondta hogy mosakodjak meg erre az unoka tesóm volt és utána már vissza jöttem, na most azóta kb 4hónap telt el és egyszer a haverjaimmal bio fűt szívtam és egyszerűen halálfélelmem lett süllyedtem és segítségért kiabáltam utána megalapították hogy pánik beteg vagyok, és azóta gondolkozom rajta hogy mi volt akkor ez kb 4hónapja volt nagyon félek azóta is tőle hogy megint eljön és meg halok valós álmom is szokót lenni hogy meg fulladok .
2011. dec. 22. 12:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
rendben és ez mikor mulik el nekem ? mijen gyogyszert szedjek rá
2011. dec. 23. 20:56
 12/13 anonim válasza:

Ne szedj rá semmit, el fog múlni. Ha 1 hónapig semmit (mondom, semmit) nem szívsz, és még mindig így érzed, menj el orvoshoz, és őszintén mondj el neki mindent, nem fog cseszegetni.

És hallgass ránk, ne csinálj ilyeneket! Tudom, én sem hallgattam soha másokra, lett is egy gyönyörű pszichózisom ezektől a sz*roktól, pár hónap gyógyszerszedés kellett, hogy kijöjjek belőle, hát az ellenségemnek se kívánom. Mindez 14-15 évesen. Csak hogy értsd a súlyát, pl. a skizofrénia is egy pszichotikus betegség, tehát néhány fokkal durvább, mint egy pánik. (Ezzel nem azt akarom mondani, kedves liberális legálharcosok, hogy mindenkiből ilyet vált ki, de aki hajlamos rá, annál igenis nagyon komoly gondok lehetnek...)

2011. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
értelek szerdán megyek pszihologushoz és szerintem majd ö segiteni fog nekem remélhetőleg és többet nem nyulok ilyen cucchoz az biztos köszönöm mindenkinek a segitségét !! boldog karácsonyt mindenkinek !!! üdv béci
2011. dec. 24. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!