Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kí tud szellemeket elküldeni?

Kí tud szellemeket elküldeni?

Figyelt kérdés
Érdekes dolgok történnek velem gyerek korom óta. Érzem, hogy nem vagyok egyedül sokszor rosz érzésem támad. Van hogy amikor éjjel arra kelek fel,hogy suttog valaki melletem de nem értem mit mond. Tudatában vagyok annak, hogy biztos nem bolondultam meg,mert van egy lakótársam és ő is érzi ugyan ezt amit én de csak a szobámban. Tudni szeretném, hogy ki az aki velem van? Ebben szeretném a tanácsotokat kérni hátha tudtok nekem mondani olyan valakit aki tud segíteni nekem.
2012. febr. 5. 16:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Talán egy pszihológus?
2012. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A papoknak van pla-c be.0 erejük, ha komolyan gondolod hívd el a helyi papod/lelkészed/rabbid/fő zen mestered/stb, biztosan segít, tudja a dolgát.
2012. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem kell köszönöm orvos. Sajnos amit ő tudd tanácsolni az nem megoldás a problémámra.
2012. febr. 5. 17:21
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Fiatal lány vagy, ugye? Érzékeny vagy, de ez nem nagy baj. Az érzéseidre vigyázz, mert ahhoz tudnak tapadni a különböző entitások. Az ember egy adó-vevő készülék. A hasonló a hasonlót vonzza. Alacsony rezgésű érzések a bánat, a harag, a gyász ezeket kell kontroll alatt tartani, mert az összes hasonló rezgésű energiát bevonzza. A legmagasabb rezgésű energia a szeretet. Nyugodt légy mindig.A belőled áradó szeretet mindentől meg tud védeni.
2012. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

ÉN:


Szellemek nem léteznek. probléma megoldva.

2012. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szomszéd :D
2012. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Mirk ***** válasza:

Senki sem tud segíteni rajtad, mert nincs semmi problémád. Hacsak azt nem tekintjük problémának, hogy ma már korhatárra való tekintet nélkül bárkinek hozzáférése van az internethez, TV-hez stb. Ma a gyerekek megnéznek egy Paranormal Activity című FILMET, meg meglátogatnak három ezomarhaságos oldalt és máris "jajj szellem van a szobámban".

Egy nagy igazság van kérlek. Az emberi agy csodálatos. Szinte bármit a világon be tudsz beszélni magadnak és az agyad teljesen valósághű tapasztalásként visszaadja neked. Ez tény. Ezért vannak pszichiáterek. Ellenben szellemek és gonosz entitások (lol) nem léteznek.

Egyébként a legtöbb szellemes meg entitásos sok szabadidővel rendelkező ember rájön majd, hogy nagyobb problémák vannak az életben, ha majd munkanélküliek, vagy hajléktalanok lesznek.

2012. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Keres rá a neten, a Kovács András Táltos iskola, és ott írnak a szellem ellengedésről, ott levetetheted ha rajtad van, vagy ha a szobában.
2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves Mirk! Igen csak túl léptem már a 18. életévemet. Nem gyerek fejjel gondolkodom. Viszont ha te még nem tapasztaltál ilyen dolgokat akkor nagyon szerencsés vagy. Egészen irigyellek

Köszönöm a kommentett:D

2012. febr. 5. 19:16
 10/22 Mirk ***** válasza:
10%

Ez esetben sajnálom de pszichiátria. Nem viccelek.

Szellemek nincsenek, csak mentális betegségek.

2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!