Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kí tud szellemeket elküldeni?

Kí tud szellemeket elküldeni?

Figyelt kérdés
Érdekes dolgok történnek velem gyerek korom óta. Érzem, hogy nem vagyok egyedül sokszor rosz érzésem támad. Van hogy amikor éjjel arra kelek fel,hogy suttog valaki melletem de nem értem mit mond. Tudatában vagyok annak, hogy biztos nem bolondultam meg,mert van egy lakótársam és ő is érzi ugyan ezt amit én de csak a szobámban. Tudni szeretném, hogy ki az aki velem van? Ebben szeretném a tanácsotokat kérni hátha tudtok nekem mondani olyan valakit aki tud segíteni nekem.
2012. febr. 5. 16:51
1 2 3
 11/22 Randy Orton válasza:
10%
Ezt az idiótát
2012. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 SSJGoku ***** válasza:
10%
Én eltudok küldeni!! Egyet ráordítok máris visszamegy a fehér fénybe!!
2012. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Senki!Mert szellemek nem léteznek.Aki ilyet állít hogy ő elküldi a szellemeket azokat melegebb éghajlat felé kell irányítani mert azok csak csalók.
2012. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Túl sok Supernaturalt lestél.
2012. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ti meg primitívek vagytok!!! Amit nem láttok az nincs is???Ha nem hisztek valamiben (PL: szellemek) akkor mit kerestek ezen a "kategórián mint ezotéria" ???? Nem is értem!
2012. febr. 17. 02:03
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Ide járunk röhögni.
2012. febr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
örülök neki. :S
2012. febr. 17. 02:15
 18/22 Tedzsasri ***** válasza:

De bizony szellemek vannak!!!.

AZ emberek olyan tudatlanok, ha nincs valamirol tudomasuk azt hiszik ,h nem letezik az a dolog.

Ezt mar be is bizonyitottak,ma mar a modern tehnikaval felvetelt is keszitenek roluk.

En megertelek mo-no,mert tanultam errol a Vedakbol,es irok neked privat valaszt ,hogy hogy uzheted el oket.

De kerlek nyugodj meg,mert azert fizikailag nem tudnak neked artani,annyira nem erosek,hisz nekik csak asztral testuk van.

2012. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ilyen butaságokat ne írkálj komám!Mi primitívek?Barom!3 nyelven beszélek diplomám van és nem álltudományból hanem rendes,normális valós tudományból!A pszichológia valódi tudomány a parapszichológia viszont álltudomány egy ökörség amit a normál pszichológusok nem fogadnak és nem ismernek el olyan ez mint a zoológia és a kriptozoológia közti különbség a zoológiát egyetemeken tanítják a kriptozoológiával pedig, a csalók,szemfényvesztők etetik a nagyérdeműt.A kriptozoológiát a normál zoológusok nem tartják igazi tudománynak.Mint ahogy a pszichológusok sem a parapszichológiát vagy az orvosok sem a természetgyógyászatot.Vannak a tudományok és vannak az áltudományok.Ha pl. egy influenzával nem a doktor bácsit keresed fel hanem egy hókuszpókusz csalót akkor nagyon valószínű hogy rövidesen megtudod saját tapasztalatból hogy vannak e szellemek,mert ha vannak akkor te is az leszel.Tudományosan meg azt bizonyították be éppen hogy nincsenek szellemek csak olvass kicsit utána a témának ha már ennyire érdekel.Úgy magyarázzak a tudósok akik kutakodtak a témában hogy a szellemek nem léteznek a szellem észlelések csak halucinációk(sosem a józan ész teljes birtokában látják őket).A föld egyes jelenségeit a fizikához nem értő emberek félre értelmeznek és szellemeknek hiszik őket pedig ezeknek 99,9 százalékban van természetes magyarázatuk a maradék 0,1 százaléknak is van csak ezt még a tudomány mai állása szerint nem lehet helyesen értelmezni.Tehát a tudományos műsorokban,cikkekben pontosan az ellenkezőjét állítják annak amit te mondassz ott azt bizonyították be hogy nem léteznek szellemek.A felvételek 99,9%-áról pedig bebizonyították hosszas,körültekintő,részletes vizsgálatok lefolytatását követően hogy ócska hamisítványokkal állunk szemben.Voltak felvételek amiken már egy kívülálló is jól látta hogy ez hülyeség de voltak jól sikerült,élethűnek tűnő képek is de ha szakértő vizsgálta meg ezeket kellő odafigyeléssel akkor ezekről is viszonylag hamar kiderült hogy nem igaziak.Tehát a tudomány mai állása szerint bizton kijelenthető hogy szellemek márpedig nincsenek még a tudományos műsor végén meg is mondták hogy ne keressünk ott természetfeletti magyarázatot ahol a természetes is megteszi.Sajnos szellemek egészen biztosan nem léteznek,azért mondom hogy sajnos mert így valószínűleg túlvilág sincs,pedig jó lenne azt hinni hogy van mert így nem félnénk annyira a haláltól mert tudnánk hogy van valamilyen formában élet a halál után és nem csak úgy megszűnönk és kész vége 600.De sajnos ez nem így van.Nincs örökélet.Örökéletű csak és kizárólag Isten és Jézus vagy Mózes vagy bárki más akit a különböző vallások követői elismernek felsőbbrendű lénynek de ennyi.Az ember halandó.A szellemek meg csak a mesékben és a filmeken léteznek sehol máshol.Aki szellemeket lát az ne ilyen hókuszpókusz csalókhoz forduljon akik mégjobban meg fogják hülyíteni szegényt és kicsalják belőle a pénzét hogy ők kamu munkából könnyen éljenek hanem normál orvoshoz kell ilyen esetben fordulni pszichiáterhez és elmondani neki a hallott,látott dolgokat részletesen ő fel fog írni gyógyszert és ha súlyos a dolog akkor pedig kórházi kezelést rendel el és ezt követően garantáltan elmúlnak a látomások.Az orvosokban higyjetek és a normál tudományok,elismert tudományok eredményeiben ne a csalók,szemfényvesztők aljas hazugságaiknak.És olvassatok normális,tudományos irományokat ne hülyeségeket ha lehet.Szebb jövőt.
2012. márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Amúgy a primítívek meg azok akik hisznek a szellemekben mert a tudományosan(fizika,kémia és egyéb tudományok törvényszerűségeivel)magyarázható jelenségek helyes értelmezése helyett hisznek ilyen kamu munkából jól megélni akaró(egyébként igazuk van ha sok buta elhiszi nekik miért ne tennék) emberek meséinek aminek semmilyen bizonyított tudományosan alapjuk nincsen.Majd ha egy fizikus,kémikus,pszichológus vagy egyéb tudós ember mutat nekem egy szellemet hogy tessék lehet megnézni ittvan akkor majd elhiszem,vagy legalább lesz a létezésükre egy tudományosan elfogadott magyarázat akkor is.De amíg csak az ilyen asztró,ezó meg ilyen szakik magyaráznak a levegőbe butaságot addig nem.Tudományosan ki lett mutatva, hogy nincsenek szellemek,nincs semmi legikus,ésszerű magyarázat létezükre innentől kezdve meg aki csak látja őket annak meg sürgős orvos segítségre van szüksége mert valamilyen súlyos betegsében szenved.
2012. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!