Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kí tud szellemeket elküldeni?

Kí tud szellemeket elküldeni?

Figyelt kérdés
Érdekes dolgok történnek velem gyerek korom óta. Érzem, hogy nem vagyok egyedül sokszor rosz érzésem támad. Van hogy amikor éjjel arra kelek fel,hogy suttog valaki melletem de nem értem mit mond. Tudatában vagyok annak, hogy biztos nem bolondultam meg,mert van egy lakótársam és ő is érzi ugyan ezt amit én de csak a szobámban. Tudni szeretném, hogy ki az aki velem van? Ebben szeretném a tanácsotokat kérni hátha tudtok nekem mondani olyan valakit aki tud segíteni nekem.
2012. febr. 5. 16:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
bocs:betegségben
2012. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Meg azt is megfejtették egyébként hogy a szellemek onnan jöttek hogy az emberek félnek a haláltól és sokat gondolkoznak azon, hogy mi lesz velük a haláluk után és akkor ilyen elképesztő,logikátlan következtetésekre jutnak sajnos.Ne forduljatok el Istentől és a vallástól higyjetek a Biblia tanításában és az elismert tudományokban akkor senki nem fog hülyének nézni titeket.
2012. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!