Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Tegnap a...

Mit jelenthet ez? Tegnap a Telekinézist gyakóroltam. Igaz kezdö vagyok még. Na a lényeg épp lementem alfába és megjelentem magamnak. Az az 2 lett belölem hirtelen. A fizikai testem és a szelemi.

Figyelt kérdés

Veszekedünk mivel

szelemi lényem szerint nem vagyok még elég magas szinten hogy láthasam öt.

Ez mit jelent?

Nem nézhetek tükörbe ezentúl?

Vagy mit?



2012. szept. 20. 10:09
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
A képzelet világa nagyon erős. Nincs olyan amit el ne lehetne képzelni. Isten nincs olyan hatalmas, mint a képzelet.
2012. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk a fogalmakat:

Telekinézis = dolgok mozgatása a gondolat erejével

Alfa = alvásnál és meditációnál egy állapot

A kettő soha nem függött össze.

A telekinézist erős koncentrációval érik el és nem alfában.

A kérdés meg csak kitaláció, és csak nagyokat akartál röhögni azokon, akik beveszik.

2012. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

ha erösen koncentrálsz kitudod mozditani a lelked

Ehhez kell egy kis telekinézis ugyanis a lélek is egyfajta tárgy és hogy tud mozgatni azaz előhívni kell egy kis gyakorlat.

Alfa azaz erős koncentráció azért kell hogy kikapcsolj és csak a belső hangra figyelj és ne zavarjon semmi külső tényező. Na szóval miért nem illik össze a kettő. Az egyik nélkül nem megy mind kettő kell a hatás eléréséhez. Az meg hogy nem sikerült ezt sokáig fent tartani az annak köszönhető szerintem hogy nem tudtam mindkettőt megfelelően működtetni egyszerre.

2012. szept. 20. 19:46
 44/47 anonim ***** válasza:
78%

KAMU

De, ha ez nem kamu, akkor látogasd meg a tttweb.hu - weboldalt. Itt lehet feltenni kérdéseket mindenféle ezó témában, és itt bármit bekajálnak. Még azt is, ha azt írod nekik, hogy tegnap kirepültél az ablakon.

2012. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy, betmen?Hogy ilyen nehéz a szövegértésed?

Ha pedig kamu kérdéssel akarod szórakoztatni a jó népet,akkor legalább humorosabbat találj ki.

A lélek egy tárgy.Hát persze!Akkor tedd a vitrinbe.

2012. szept. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 MRC31 ***** válasza:

Van még aki félreértette a semleges véleményemet? :) Se vele, se ellene az álláspontom és abban nagyon egyetértek, hogy a kérdező - kérem ne sértődjön meg - korosodnia kell még. Illetve szövegértelmezési problémákat látok én is, de úgy 10 évvel később biztosan érettebben fogja látni a világot. Reméljük, hiszen mindenki volt tinédzser és naív, márpedig ezért nem fújjolhatunk rá... vagy van aki egyből érett és tapasztaltnak született? :)

A kérdezőnek: a lélek nem tárgy, gondolj csak bele, hogy amikor valaki meghal akkor érzékelsz fizikai érzékszervvel tárgyat mozogni a levegőben ahogy elhagyja a testet? Továbbá megnyugtatlak nézhetsz tükörbe nem fogsz sem láthatatlanná válni sem anyagtalanná ettől. Olyan érzésem van mintha túl sok sci-fit néznél, a Te dolgod, de nem minden valós amit ott látsz. Veszekedésről: nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb szó rá, de ha tényleg veszekedés akkor az a saját hangod - az egóé. Érvel, ellenérvel, aggódik, dühöng stb. - ha valaki magában motyog az önmagával vagyis az egójával beszél. Csak tudod az érzékszerveket nagyon könnyű becsapni és az illető azokat valósnak hiheti. Testen kívüli élmény ahogy írtam és mások is - a klinikai halál állapota pl., de amilyen fiatal vagy nem fognak komolyan venni. Érdekes dolgokat írsz le, de nagyon szétszórt vagy még és ha amúgy is az a cél, hogy megtaláld önmagad akkor előbb meditálj szerintem.

2012. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Rami** válasza:
én veled vagyok mert én is probálkozok a meditácoóval de még nem sikerült megcsinálnom az alfát:)
2013. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!