Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Tegnap a...

Mit jelenthet ez? Tegnap a Telekinézist gyakóroltam. Igaz kezdö vagyok még. Na a lényeg épp lementem alfába és megjelentem magamnak. Az az 2 lett belölem hirtelen. A fizikai testem és a szelemi.

Figyelt kérdés

Veszekedünk mivel

szelemi lényem szerint nem vagyok még elég magas szinten hogy láthasam öt.

Ez mit jelent?

Nem nézhetek tükörbe ezentúl?

Vagy mit?



2012. szept. 20. 10:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
12%
Jajajjj :D :D
2012. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
48%

Troll kérdés szagát érzem.


TELEKINÉZIS = Tárgyak mozgatása gondolattal.

ALFA = az agyhullámok frekvenciája csökken, meditatív, alvás előtti állapot


A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz. Tárgyak mozgatása még a Silva-féle agykontrollal sem lehetséges.

2012. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Először is nem iszok nincs tudathasadásom. Az úgy volt hogy megakartam találni a belső énemet na és akkor jelentem meg magamnak ezt úgy kell érteni hogy mintha kívülről láttam volna magam de közben én is ott voltam szóval mint ha 2 lett volna belőlem és akkor mondta hogy nem szabadna látnom magam. Az alfát meg úgy értem hogy teljes csend meg nyugalmi állapotban sikerult. Azóta nem tudok kapcsolatba lépni a magasabb erőkkel. Abban vagyok kezdő hogy kapcsolatba lépjek a belső lényemmel. azért várom még a válaszokat hogy mit jelenhet ez
2012. szept. 20. 13:00
 14/47 MRC31 ***** válasza:
62%

Ha egy kicsit jobban fogalmazva teszed fel a kérdést akkor valamennyivel komolyabban vehetnek. Szkeptikus mindig volt és lesz is, akinek gőze sincs a dolgokról és olyan is aki minden hülyeséget naívan elhisz. Igazából egyik oldal sem jó. Tény az is, hogy rengeteg "mágus" meg "jós" él meg mások pénzéből és akad, de nagyon kevés aki tényleg megél furcsa megmagyarázhatatlan dolgokat. Tény az is, hogy amikor az 1600 és 1700-as években az amerikai indiánokhoz elmentek a "fehérek" akkor a puskát az Istenek fegyverének tartották, mert nem ismerték. Tény az is, hogy a fényképezőgépről azt tartották, hogy elrabolja a lelküket és papírra veti. Mi lett volna akkor a tv+aggregátor kombójából? Ma csak mosolygunk rajta, de gondoljunk csak bele. Uri Geller illuzionista vagy mondhatjuk, hogy csaló, mi tudjuk de annó az indiánoknál Ő lett volna az Isten. Vagyis amit ma elmebajnak hívunk lehet 200 év múlva már elfogadott lesz? Csak egy pártatlan kérdés...

Kedves kérdező! A telekinézist nem vetem el, átlogikáztam és működhet-ne mert vannak olyan fizikai törvényszerűségek amikre alapozva létrejöhet, amit ma már tudományosan elismernek és kísérleteznek velük, pl. az agyhullám által irányított tv, vagy robotkar élő emberen --> kiborg, ezek működése hasonló. Nem tapasztaltam, láttam még telekinézist de igen szűklátókörőségre vallana ha egyből azt mondanám, hogy hülyeség. Amit tapasztalok és gyakran nem is én irányítom az a gondolatátvitel (telepátia) amit a fizika törvényeivel meg lehet magyarázni, de egy fizika tanár annó azt mondta, hogy ezekre még nincs képlet ezért egyelőre "félreteszik".

Alfába lemenni az agykontrollban van, bár sosem csináltam. Nem az a gond, hogy próbálkozol hanem, hogy még elég éretlen vagy ezért alapból nem vesznek komolyan. Nem tudom, hogy honnan, ki által miért gyakorolsz, de érdemes nagyon alaposan utánaolvasni és kérdezősködni. Ha tényleg nem kamu a kérdésed és ténylegesen láttad magad akkor annyi történt, hogy az éter tested kilépett a fizikaiból. Több kultúrában is leírják, említést tesznek róla, kezdve a Bibliától az indiai jógikig. De maga a halálközeli élmények a klinikai halál állapotában ma már ismertek, tudunk róla és ott pontosan ez történik.

2012. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

és tudom hogy mit jelent a telekinézis.

Én a 'lelkemet' akartam ki mozditani a testemböl hogy kapcsolatba lépjek 'magammal'

2012. szept. 20. 13:06
 16/47 MRC31 ***** válasza:
48%

Még valami. Abban azt hiszem mindenki egyetért, hogy azért születtünk, hogy tanuljunk, fejlődjünk szellemileg, anyagilag stb. Az érettség szintén egyfajta tanulás és tapasztalás következménye, csak ugye általánosan ismerjük és nem gondoljuk, hogy hülyeség. Tegnap pont találtam egy linket a világ bizarr állatairól és van olyan béka aki fogja a csontjait, kitöri és lábaiba szúrja, hogy karmokként használja. Bevallom le voltam hűlve, hogy létezhet ilyen, ha élőben meséli valaki valószínűleg csak mosolygok rajta. Aki kéri adok linket, vissza tudom keresni előzményekből.

A másik, mostanában egyre több helyről hallom, hogy "előző élet", nos én meg ezzel szemben vagyok szkeptikus meg alapvetően csak azt fogadom el amit meg is tapasztalok. Most akkor én vagyok a hülye, hogy nem hiszem el kis naívan mert xy mondja vagy a kérdező? Vagy senki és mindenki egyszerre? Lehet létezik, lehet nem, én úgy vagyok vele, hogy tiszteletből nem mondom, hogy hülyeség, de nem is fogadom el. :) Szép napot!

2012. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
57%

Azért tájékozott szkeptikusok is vannak, akik tudják, hogy miben nem hisznek pl. én.

A kérdés pedig egyértelműen kamu.

2012. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
7%

Egyszer miután a Code Geass animét néztem, meditálással és hasonló dolgokkal én is kialakítottam magamban egy Disszociatív személyiséget - és Zerónak hívta magát.

Akkoriban nagyon sokat beszéltem vele, de mivel azt gondolta, hogy ő a nagymenő, és hogy én egy pancser vagyok, meg hogy minden eredményemet neki köszönhetem, kikapcsoltam. Azóta nem ugat.

2012. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

"Az az 2 lett belölem hirtelen."


[link]


Amúgy, minél többször olvasom el a képrdésed, annál jobban nem értem.

2012. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
mit nem értesz?
2012. szept. 20. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!