Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Tegnap a...

Mit jelenthet ez? Tegnap a Telekinézist gyakóroltam. Igaz kezdö vagyok még. Na a lényeg épp lementem alfába és megjelentem magamnak. Az az 2 lett belölem hirtelen. A fizikai testem és a szelemi.

Figyelt kérdés

Veszekedünk mivel

szelemi lényem szerint nem vagyok még elég magas szinten hogy láthasam öt.

Ez mit jelent?

Nem nézhetek tükörbe ezentúl?

Vagy mit?



2012. szept. 20. 10:09
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
55%
Aha... szóval elmúlt az LSD hatása, most, hogy rájöttél, hogy csak egy seprüvel beszélgettél :D
2012. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

először is a 'veszekedéps' az vicc olvasd vissza.

Másodszor: először valami felé melegség a mellkasom és mintha szétterjedne az egész testemen. Majd utána semmi és egy rövid ideig úgy éreztem mintha lebegnék pillanatok alatt ez is megszűnt és utána megtörtént az eset azaz kívülállóként néztem saját magam.miután vége lett úgy éreztem hogy szétrobban a fejem a szemeim égtek és a testem nem reagált azaz hiába voltam a tudatomnál a testem nem akart reagálni vagyig nem tudtam felkelni kis idő múlva elmúlt. És ismét uraltam magam. Lehet hogy azért mert annyirra felszabadult a szellemi energia körülöttem hogy egy idő kellet amíg újra semmisé válik és ezért nem uraltam a testem? Még annyi hogy azóta időközönként egy kisebb fajta energia hullám fut végig rajtam.

2012. szept. 20. 17:14
 33/47 A kérdező kommentje:
azzon veszekedtünk hogy nem szabadna látnom saját magamat vagyis a szellemememet, lelkemet ki ahogy nevezzi. És ennyi ez volt a veszekedés és megkérdeztem miért azto mondta hogy még nem állok készen erre és ez veszélyes lehet ránk nézzve.
2012. szept. 20. 17:19
 34/47 anonim ***** válasza:
73%
Igen, veszélyes lehet ha észreveszi valaki, hogy a seprüvel társalogsz és kihívja a fehérruhásokat :)
2012. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
78%

"Én a 'lelkemet' akartam ki mozditani a testemböl hogy kapcsolatba lépjek 'magammal'"


Na, ez az, ami lehetetlen!Ráadásul teljesen felesleges is lenne.

1.Ha a testedből kimozdítod a lelked, az magyarul testen kívüli élmény, de ettől nem lesz belőled "kettő".A tested marad a helyén, a lelked pedig kap egy kis "kimenőt", láthatod a pihenő fizikai testedet, de kommunikálni nem fogsz tudni vele.Mivel lélek csak egy van, és ha azt kimozdítod, akkor kint lesz.

2.Felesleges is lenne, mivel ezáltal magadról semmivel sem fogsz többet megtudni.A lelked, tudatod tárol minden információt, ha kilépsz, viszed ezt is magaddal.


Bizony nem lehetsz túl magas szinten ha ezt még nem érted.De ez nem baj, nem fejlődünk egyformán.Majd jönnek azok a tapasztalatok..


Olyan nincs, hogy a fizikai és szellemi tested kommunikál egymással.

2012. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

ja az veszélyes lehet de itt nem erről van szó.

Hanem ez komoly nem lsd meg ilyesmi.

Az egy vicc amit irtam hogy söprüvel veszekedtem mivel ellöte irta vki hogy jót nevetet rajta háj akkór már nevessen még jóbban de egyböl irtam hogy viccelek.

2012. szept. 20. 17:32
 37/47 A kérdező kommentje:

miért ne tudna beszélni a fizikai meg a szelemi énem.

Úgyebár a testem ott maradt de mivel annyi erő szabadúlt fel hogy maradt ott annyi belölem hogy kommunikálni tudjak és szerintem az lehetet a baj hogy kevés volt ez az erő azért tartot rövid ideig.

2012. szept. 20. 17:37
 38/47 anonim ***** válasza:
Egyszerű testen kívüli élmény lehetett.A fizikai testedet láthattad, az lehetséges, de fordítva viszont nem.Az is lehetséges, hogy próbáltál hozzá szólni, mivel gondolom, meglepett az élmény.Ez semmi féle szinttől nem függ, semmi rosszat nem jelent.Vannak, akikkel ilyesmi rendszeresen történik.Szellemi lényed pedig te magad vagy.
2012. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
78%

Mielőtt az ember kilép a testéből, energiát vesz fel ehhez a lélek.Ez gyakran a fizikai erő rovására megy.Sokan fáradtnak érzik magukat az élmény után.

Azért nem kommunikálhatsz a fizikai testeddel, mert a tudat nem kettőződik meg.A fizikai testedet egy kis időre otthagyod, mint egy "üres burkot", csak a létfunkciókat tartja fent addig.A tudatod pedig kint van.Érted már????Nem tudom jobban elmagyarázni!

2012. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

ja értem én.

De akkór az magyarázátók meg hogy hogyan tudtam megszólitani magam és válaszolt rá a fizikai testem.

Ezt nem értem.

2012. szept. 20. 18:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!