Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Tegnap a...

Mit jelenthet ez? Tegnap a Telekinézist gyakóroltam. Igaz kezdö vagyok még. Na a lényeg épp lementem alfába és megjelentem magamnak. Az az 2 lett belölem hirtelen. A fizikai testem és a szelemi.

Figyelt kérdés

Veszekedünk mivel

szelemi lényem szerint nem vagyok még elég magas szinten hogy láthasam öt.

Ez mit jelent?

Nem nézhetek tükörbe ezentúl?

Vagy mit?



2012. szept. 20. 10:09
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%
szerintem hagyjuk itt MRC31-et -.- a kérdezővel.... ő csak a saját igazát hajtja sőt úgy eltér a lényegtől,hogy a végére már az is ki megy a fejemből mi volt a kérdés:DD azt hiszem beveszek egy cavinton-t:DDD mert nem bírom már követni MRC31-t.... és igen létezik E.T. ez által az ufók is meg előző élet is van sőt hello kitty is sőt békák meg indiánok is :DD de viccet félre téve én írtam a kedves kérdezőnek az előző életes dolgot ami viszont igaz....bár hitegetni nem szeretném ha kell szívesen küldök egy elérhetőséget priviben ahol utána tud nézni ezeknek a dolgoknak ha tényleg érdekli ha meg viccnek szánta akkor viszont jót nevettem a dolgon én ennyivel le zárom további szép napot mki;)
2012. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
azt nem, hogy hogy váltál ketté (és mért)? NEM TUDOM ELKÉPZELNI!!!
2012. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

örülök hogy jót nevettél :-)

Már megoldódot a probléma. Kitisztultam és anyám volt az akit láttam és azt mondta hogy egy söprüvel beszéltem és kiabáltam neki hogy miért nem láthatlak. Viccet félre tévé volt már valaki aki meglátta magát hogy nézi saját magát?

2012. szept. 20. 14:53
 24/47 A kérdező kommentje:
nem váltam ketté hanem kimozdult a lelkem a testemből és úgy láttam magamat és hogy miért arra keresem a választ.
2012. szept. 20. 14:58
 25/47 anonim ***** válasza:
mindenki aki nézett tükörbe :P
2012. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
állítólag amúgy azok tapasztalnak ilyet akik majdnem meghalnak...
2012. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Hát ez egyre jobb :D :D :D :D
2012. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

akiknek halál közeli élményűk van azoknak az életük pereg le.én előttem nem az perget le hanem 'megjelentem' magamnak. Aki nem értené elmondom mit jelen vagyis hogy én mit észleltem az egészből.

Hirtelen valami melegség fogot el és úgy éreztem szállók föl és mire észbe kaptam már láttam magamat ahogy ott ülök és megkérdeztem magamtól hogy ez hogy lehet és válaszoltam magamnak hogy ezt nem szabadna látnom innend az alap kérdés hogy ez mit jelent.

Na szóval ott ültem egyszere meg ott lebegten magam felett és mind a kettő én voltam és mintha kettő lett volna belőlem.

Nem voltam be állva se drogozva nem vagyok skizo sem. Egyszerűen kapcsolatba léptem a belső énemmel amit valószínűleg még nem lett volna szabad ilyen alap szintű tudással. Vagy nem tudom.

2012. szept. 20. 15:24
 29/47 anonim ***** válasza:
Azt írtad veszekettetek. Min?
2012. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Éreztél-e zsibbadást, vagy a végtagjaid elnehezültek-e, avagy ellenkezőleg könnyűvé váltak-e? Nem volt olyan, mintha puha, meleg vette volna körül a kezedet? Imbolyogtál, vagy merevnek érezted magad?
2012. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!