Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok, hogyan tudtok...

Szkeptikusok, hogyan tudtok spirituális értelem nélkül élni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehettek materialisták ? Nem féltek hogy az univerzum megbüntet titeket ezért?
2012. okt. 4. 21:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Há', spirityulis izé? Há', öh... há' én érteeeemess vattyok! :S Nem kő az nekem, nah!


Hiszem, amit látok, oszt' jóvan. Ha valaki többet lát, az MIIIND, DE MIIIIND csak humbug, de az összes, ihajja ám de! Höhh!


Az anyag mög nem illúzijjó semmiképp se, nyah. Há' nem...? ;-) Há' de. ;-) Hiszem, ha látom. ;)

2012. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A spirituális élet mód szerintem nem arról szól, hogy ha nem hiszel benne meg bűnhődsz. Mindenkinek döntés a kezében van, hogy hová tartozik az anyagi felfogású világba vagy a spirituális világban. Őket is el kell fogadni ők ilyenek. Pedig szerintem ha valóban olyan lenne a világ mint ahogyan azt a materialisták gondolják,túl egyszerű lenne minden.
2013. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

...sőt, nem csak túl egyszerű, de túl hiányos, túl következetlen pusztán anyagi világ létéből kiindulni. Teljesen torz a kép, ha csak az anyagi világot feltételezzük. Ráadásul még az anyagi világon belül is a különféle élőlények különféle módon érzékelnek, sokuk egymáshoz képest erőteljesen másképp érzékeli a világot.


Akkor már hogy' fenébe mutatnák meg az érzékszervek a "tutit"?? ;-)


Miért pont 5 darab érzékszerv lenen a minden? És miért pont az emberi látás, amikor a sasé élesebb? És miért pont az emberi szaglás a végső határ, ha a macska szaglása szélesebb spektrumban érzékel? És miért pont ott lenne a határ, amit eddig megismertünk? Hogy lehet logikus egy materialista, miközben állandóan felülírja elképzelését, nevezetesen, hogy "ja, hát izé.. eddig úgy tudtuk, h ez és ez az érzékelés határa, de most vagyunk okosok, mert már tudjuk, h műszereink, illetve X élőlény ennél is szélesebb spektrumban lát/hall/érez szagot stb"... Évem múltán ezt újra "eljátsszák" a materialista tudósok, meg a hívőik.... majd újra.... és újra a végtelenségig, mi sem bizonyítva szűklátókörűségüket....

2013. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!