Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis közben tapaszta...

Alvásparalízis közben tapasztaltok-e bármilyen entitást vagy valamilyen "jelenlétet"? Mi történik ekkor veletek, mit éltek át?

Figyelt kérdés

Hálás lennék, ha kapnék néhány beszámolót azoktól, akik ilyesmit átéltek/átélnek! -mit éreztek? - mi lehet az oka? van-e valamilyen jelenlét, ami esetleg okozza?

Ha lesz időm, leírom a saját, egyszeri, kb. idevágó esetemet és egy barátom beszámolóját a saját eseteiről.

Nyugodtan írhattok privátban is, ha úgy gondoljátok, hogy nem publikus a mondandótok.

Köszönöm a válaszokat.



2012. okt. 6. 23:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát

....

sokan tapasztaltok ilyen jelenségeket, ezek a jelenségek okkal és nem véletlenül keletkeznek


talán ? oldódnak a kötések ???


nem biztos, hogy a testetekkel vagytok azonosak és nem biztos, hogy a testetek az élet és a tudatosságotok forrása


ezek a furcsa, külső alakok mindenesetre nyugtalanítóak


idegen kísérletezés?


közeli lények? akik a negativitásaitokból táplálkoznak?

(ha így van, ne tápláljátok őket)


(világunkban sok a parazita a látható és a külső szemmel nem látható dimenzióban is)

....

ilyen problémáknál az imádság is segíthet (valamilyen szinten)

2012. nov. 12. 03:23
 22/27 A kérdező kommentje:

""Úgy 50-60e éve hódít és nagyban befolyásolja az ember egyedek gondolkodását, képzeletét.""


-talán mióta ezek az idióták atombombákat robbantgatnak


a sötét oldalt negativitásokkal lehet megidézni


igazságtalansággal, hazugsággal, aljassággal, csalással, erőszakkal, képmutatással, hamis kultuszokkal, manipulálással stb.

2012. nov. 12. 03:27
 23/27 A kérdező kommentje:
az idegenek is kb. azóta jelentek meg (?), mióta ezek robbantgatnak
2012. nov. 12. 03:28
 24/27 A kérdező kommentje:

itt fogom kifejteni az alvásparalízis jelenségét, akit érdekel a téma, kérem nézzen rá!


hozzászólásokat, élménybeszámolókat is szívesen fogadok :


[link]

2012. nov. 12. 21:06
 25/27 Antimod ***** válasza:

Érdekes a blog, remélem, minél több (és hosszabb) élménybeszámoló lesz benne!


Viszont szerintem mindenképpen alkalmazz komolyabb elválasztásokat és formázást, mert nem mindenhol egyértelmű, mi tartozik egybe, melyik a te hozzászólásod, melyik a beszámoló!

2012. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

arra lennék még kíváncsi, hogy a Hold fázisaihoz (Holdtölte stb.) kapcsolódik-e az alvásparalízises élményetek,

található-e valamilyen összefüggés a Hold járása és az élményeitek tapasztalása, intenzitása között?

2012. dec. 10. 00:26
 27/27 anonim ***** válasza:

Èn nem vettem észre, hogy köze lenne a holdfázisokhoz. Pedig a hormonális kedvváltozásaimat észrevettem. Pl. minden 20.-21. nap túlérzékeny vagyok, 22-27. túl kedves, 28.29. nap depis. :) Szóval szerintem nekem feltűnt volna, ha köze van a holdciklusokhoz.

/Sansacica/

2012. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!