Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álom, vagy azstrális...

Tudatos álom, vagy azstrális utazás? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap történt velem valami nagyon érdekes.

Eléggé régóta érdekel a tudatos álom és az asztrál utazás.

Elhatároztam az este, hogy tudatos álmom lesz és fogom tudni irányítani, erre én nem tudom, hogy hogyan történt de valaki hát ha tudja...Sz'al, azt álmodtam, kezdek elaludni, és, hogy szédülök, furán éreztem a fejem, mintha a porszívó szívna befelé xD

Olvastam, hogy az asztrális utazás jele lehet ilyesmi, erre azonnal arra gondoltam, hogy most már utazhatnék. Valahogy én nem tudom hogyan megfordult a fejem bal oldalról jobbra, és mintha lebegtem volna, azt gondoltam, hogy most a földön akarok lenni, erre mintha zuhantam volna, láttam a házunkat ( szobákat benne, fal nem volt kívülről). Majd valami szekrénynél a családom képei voltak, nagyikámmal akartam találkozni, vártam őt, közben folyamatosan lebegtem, még láttam is magam, hogy fehér ruhában vagyok, majd valamilyen vörös hajú lányt láttam, aztán eldöntöttem, hogy elég, vissza akarok térni a fizikai testembe. Akkor azonnal éreztem, hogy a fejemnél visszafelé működik a dolog, jobbról balra és mintha neteztem volna, bezártam egy ablakot ki volt ott írva, hogy kilépés xD,aztán hallottam, hogy a tesóm a telóját leteszi a szekrényre, hozzámjött és a paplonnal betakart. Aztán totál felébredtem, kérdeztem őt, lerakta-e a telóját, de mondta, hogy nem, hogy aludt. A kérdésem a következő : Most akkor mi történt velem?



2013. jún. 23. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ja meg még annyit hogy ne vedd készpénznek senki tanácsát, mert ahány ember, annyiféle lehetőség. Pont ezért van több száz technika az asztrálutazásra is, mivel mindenkinek más jön be. Amúgy azoknak megy elég könnyen akik már előtte is törődtek a lelkükkel, napi min 30 perc meditáció, álmok lejegyzése, jóga (vagy más mozgásforma pl tibeti rítusok, tantra, shang gung, csi kung stb).

Ja és Bruce Goldberg könyvét ajánlom a témában, én még nem olvastam végig, de ő egy nagyon pozitív és tudatos ember akinek aranyat érnek a szavai (eredetileg hipnoterapeuta)

2013. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!