Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék átélni egy alváspara...

Szeretnék átélni egy alvásparalizist! Légyszives aki átélt már ilyet elmondaná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 15:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
2.ik vagyok, nekem egyébként az első olyan volt, hogy felébredtem éjszaka (legalábbis azt hittem) feküdtem de éreztem hogy nem tudok megmozdulni, egyszer csak a másik szobából éreztem hogy valami észrevette hogy fenn vagyok, de nem láttam mi az, csak elkezdett rohanni felém, de akkor és ott konkrétan azt hittem itt a vég, és amikor hozzám ért volna magamhoz tértem és azt hittem valami nagyon rossz álom volt, de mostmár tudom hogy alvásparalízis volt. Olyan halálfélelmem volt hogy még most is tisztán emlékszem rá..
2013. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Én régebben találtam rá erre a dologra egész nap olvagattam róla és azt kívántam h ne éljem át,de aznap este megtörtént.....arra ébredtem h semmimet nem tudom mozgatni és hogy valami a szobám ajtajából elkezd jönni felém,szerencsére nagyon rövid ideig tartott és felébredtem, azóta nem volt és nem is akarom
2013. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
32%
Külföldi fórumban olvastam hogy egy gyerek direkt paralízist okozott magának ès tesztelte hogy meddig megy el a haluzása. A vègèn egy szellemkislány lehúzta az ágya végére a bevallása szerint. Nekem 12 éves koromban volt paralízisem. Egy fekete alak àllt felettem és tudtam hogy valami rosszat akar csinálni velem. Elöször azt hittem hogy egy betörõ aki lebénított valahogy. :S De annyira szerintem nem borzalmas hogy egyszer ne próbáld ki
2013. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
32%
Azt olvastam hogy csak akkor haluzol ha kinyitod a szemed közbe mert akkor összefolyik az álom meg a való világ -elõzõ voltam
2013. júl. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
53%
Ne akard átélni... Nekem nagyon gyakran van (van, hogy hetente többször is), és már szinte bármit megtennék érte, hogy megszabaduljak tőle valahogy... Hiába mondják, hogy egy idő után lehet "irányítani", meg stb, szerintem akik így gondolják, még soha nem élték át... Nincs is annál rosszabb, mint amikor próbálsz kiabálni, vagy legalább a kezedet megmozdítani, vagy akármi, és egyszerűen semmi.. Nem egyszer volt már úgy is, hogy nem egyedül voltam, itt aludt a barátom, vagy akármi, és az a legrosszabb, hogy mások általában észre se veszik, hogy mi van... brr. szörnyű. Inkább adj hálát az égnek/sorsnak/akárminek, amiben hiszel, hogy nem éltél még át ilyet. Ja, és tényleg semmi köze az ezotériához, meg ilyen dolgokhoz. Csak simán szörnyű.
2013. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) én is szeretném átélni, szerintem nagyon izgalmas lehet, meglep, mennyien írják, hogy rossz. Nekem még sosem volt :( de gondolj rá sokat, olvass róla, úgy talán bevonzod. Én is azon dolgozom, hogy egyszer sikerüljön.
2013. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Idióták... leírtuk többen is, hogy ez egy lelkileg kikészítő, iszonyatosan sokkoló élmény! Nem olyan mint amikor horrort nézel moziban a széked biztonságából, hanem 100%ig átjár a rettegés és nem vagy magadnál, hogy felfogd és élvezd, hogy ez nem a valóság! És nem lehet irányítani, sem előidézni! Nőjetek már fel, b*sszalak titeket...
2013. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ,ha nagyon szeretnéd én leírom neked, hogy kéne előidézni, de nem ajánlom. Szóval lefekszel és miközben kezdesz elaludni mindig kirántod magad az elalvás érzéséből (nem tudok rá jobb szót), próbálod megtartani a tudatodat. Tehát mikor érzed, hogy elmélyülnél a sötétségbe, megpróbálsz valahogy ébren maradni, figyelni a gondolataidat, meg ilyenek. Ezt egészen addig, míg el nem indul a REM fázis, tehát mikor kezdenél álmodni. Foltokat fogsz látni, hangokat hallani, mintha álmodnál, csak tudatodnál vagy. Itt kinyitod a szemed, és már itt is a paralízis. Természetesen nem hiszem, hogy egyből fog menni, mert nehéz megőrizni a tudatod, és az is lehet, hogy ha kinyitod a szemed egyszerűen felébredsz. De így nagy eséllyel alvásparalízised lesz.
2013. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%

Eléggé eltúlozza itt mindenki. Nekem kb. olyan 5-ször volt életem során. Amikor az első volt akkor beszratm kb. én is. De ingazából mára megtanultam, hogy csak nyugodtnak kell lenni érdemes valamivel lefoglalni a tudatot. Én a 23. zsoltárt szoktam mondani. Vagyok benne biztos, hogy köze van-e természet feletti jelenséghez, de biztos ami biztos. Megnyugszom és pár másodperc múlva kijövök belőle.


Azért kerestem most rá, mert pont most keltem fel és ez volt. :)

2013. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én nekem amikor alvás paralizisem van akkoráltalába a szellemek zaklatnak, és hihetetlen gyorsan veszem a levegőt.
2014. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!