Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felétek is beindult a chemtrai...

Felétek is beindult a chemtrail? Ennyi permetező repülőt még nem láttam errefelé. Csak jönnek és jönnek, az egész ég csíkos. Nem tudom miért pont ma.

Figyelt kérdés
A kondenzcsík a repülő mögött egy kicsivel feloszlik, mint tudjuk, vagy egy kis ideig ott marad mielőtt feloszlana. Ezek a csíkok viszont sokáig megmaradnak. Tud valaki erről, mitől van ez az egész? (Nem vagyok egy nagy ezoterikus alkat, azért ide írtam ki, mert itt legalább komolyan veszik valamennyire)
2015. márc. 8. 13:49
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
86%

" de aggasztó, hogy a repülőforgalom minimum a tízszeresére nőtt a fejem fölött egyik napról a másikra és az egész ég csíkos mint egy zebra. "


De nem nott. Egyszeruen mas az idojaras.


Tudod ha az ember jart iskolaba, akkor alapbol rohog azokon akik peldaul azt allitjak hogy nekifutasbol fel tudnak ugrani a Holdra. Nem kell sem bizonyitek, sem ellenbizonyitek.


Ilyen a chemtrail is. Aki jart iskolaba az sirva rohog rajta, aki meg nem az elhiszi.

2015. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező,vedd tudomásul hogy felesleges próbálkozás meggyőzni ezeket az RTL Klubbon nevelkedő gyökereket.Ők nekik az a legfontosabb dolog az életükben hogy megnézhessék az Éjjel Nappal Budapestet,a Való Világot vagy az Éden Hotelt.Hiába mondasz ezeknek a tudatlanoknak bármit,ők csak legyintenek egyet mondván hogy az interneten baromságok vannak és csak az RTL Klub híradója a hiteles


Csak ugye azt nem tudják hogy ezeket az úgynevezett "összeesküvés elméleteket" szakemberek is alátámasztják csak utána kéne nézni pár dolognak


Azt meg végképp nem értem hogy mi a jó büdös francot csinál vagy 50 gép a városom felett?Nem úgy néz ki mintha kondenzcsíkot húznának maguk után,akkor meg mi a jó büdös francot szórnak ki?Erre van pénz?Fogyasszák itt feleslegesen a kerozint csak azért hogy húzogassák azokat a rohadt csíkokat


Oh de persze,legyintsünk rá,röhögjünk egyet és menjünk lógjunk egész nap a Facebook-on az okostelefonunkon

2015. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
76%
Ha te 50 gepet latsz a varosod felett korozni, akkor surgosen fordulj orvoshoz, mert skizofren vagy, olyanokat latsz amik nem leteznek.
2015. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
83%
amugy meg minden chemtrail-os idiotanak ajanlom a flightradar24.com-ot. Ott megnezheted, milyen gepek koroznek a fejed felett.
2015. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
8%

Gondoltam hogy a leglényegtelenebb dologba kötsz bele te csíra...Az 50 gépet csak túlzásként mondtam,de gyanúsan sok gép volt a városom felett egyszerre.Kb olyan 5-10 körül


"De nem nott. Egyszeruen mas az idojaras"


Az időjárás hogy jön ide te szerencsétlen?


"Ilyen a chemtrail is. Aki jart iskolaba az sirva rohog rajta, aki meg nem az elhiszi."


Lehet a szakemberek többet tudnak erről a dologról mint te.Az iskolában meg pont nem azt tanítják amit kéne.Te vagy rá az élő bizonyíték...

2015. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
90%

Milyen "szakemberek" te szerencsetlen?


Te nem tudhatod hogy mit tanitanak az iskolaban, mert te nem jartal oda.


Az idojarastol fugg, hogy eppen milyennek latod a kondenzcsikot. Hol megmarad, hol nem, hol szetterul, hol szakadozik, attol fuggoen hogy milyen a felos retegekben legmozgas es a homerseklet.


Idiota.

2015. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
65%
#25 te Vérpistike, szét ne tépjél már mindenkit. Menjél vedd be szépen a gyógyszered, kicsi buborék.
2015. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

1:

Csak hogy tudjátok, egyesével számoltam a gépeket. Negyvennél feladtam a számolást. A gépek nagy része K, D-K irányba tartottak, egy-kettő keresztbe. Percről percre újabb gépek jöttek, ez tény, a saját szememmel láttam.


2:

Megállapíthatjuk, hogy a hozzászólók nagy része nem érintett az "ezotéria" témakörben. Ezt pusztán a hozzászólásaikból is láthatjuk. Azért kattintottak ide, hogy zavart keltsenek és lehülyézzenek másokat. Megtehették volna, hogy a tudomány témakörében keresgetnek, de nem, ide jöttek és nem csak egy ember. Lehet, hogy ez náluk perverzió, nem tudhatom. De egy biztos: hozzászólásaik nagy része 1. negatív 2. arrogáns 3. másokat lehülyéző. Ha ezzel "népjavító" szándékot követnének, nem így csinálnák. Én viszont "népjavító" szándékot követtem amikor kiraktam ezt. És ezektől a hozzászólásoktól csak még többen figyelnek fel a dologra. Amit ennyien támadnak ilyen csúnyán, abban lehet valami...

2015. márc. 9. 12:21
 29/51 anonim ***** válasza:
89%

1. Igen. Es? Van fogalmad rola mekkora legiforgalom bonyolodik Europa folott?


2. A chemtrail miota ezoteria?

2015. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Permetezik a szellemeket.
2015. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!