Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felétek is beindult a chemtrai...

Felétek is beindult a chemtrail? Ennyi permetező repülőt még nem láttam errefelé. Csak jönnek és jönnek, az egész ég csíkos. Nem tudom miért pont ma.

Figyelt kérdés
A kondenzcsík a repülő mögött egy kicsivel feloszlik, mint tudjuk, vagy egy kis ideig ott marad mielőtt feloszlana. Ezek a csíkok viszont sokáig megmaradnak. Tud valaki erről, mitől van ez az egész? (Nem vagyok egy nagy ezoterikus alkat, azért ide írtam ki, mert itt legalább komolyan veszik valamennyire)
2015. márc. 8. 13:49
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
5%

Mi az hogy nem volt semmiféle kongresszusi bizottság ember?A tényt tagadod.Ez olyan mintha azt mondanád nem volt második világháború.Észnél vagy te egyáltalán?


Tudom hogy milyen légköri különbségek vannak de az a két gép túlságosan is közel voltak egymáshoz.Honnan is tudhatnád hogy én mit láttam?Továbbá ezekhez csak pár pilóta kell akik kussolnak erről.Az a gyártókat marhára nem érdekli mire kellenek ezek a szerek,csak legyártják őket azt kész.Simán meglehet ezeket szervezni titokban,csak a kulcsemberek kellenek hozzá.Dehát hiába is magyarázok egy ilyen hiszékeny birkának úgy sem fogod fel


Mellesleg én nem állítom biztosra hogy valóban szándékosan mérgeznek minket de nagyon is elképzelhetőnek tartom,míg te 100% biztossággal tagadod.Mert ki vagy te egyébként,valami pilóta vagy katonatiszt?Mit tudsz te ezekről a dolgokról és miért bízol meg ennyire az elit rétegben akik irányítják a világot?Tisztában vagy azzal egyáltalán hogy kik ezek az emberek?

2015. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
94%
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a "Homo Sapiens" kifejezés meglehetősen naiv és túlzó név fajunkra.
2015. márc. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
89%

"Mi az hogy nem volt semmiféle kongresszusi bizottság ember?"


Akkor legyel olyan jo es adj meg egy hiteles forrast erre. Nekem jo angolul is, a lenyeg az hogy ne egy konteos oldal baromsaga legyen.


"de az a két gép túlságosan is közel voltak egymáshoz."


Nem repulnek a gepek kozel egymashoz, biztonsagi okokbol meglehetosen tavol tartja oket a legiiranyitas, a magassagkulonbseg az egyik bevalt modszer erre.


"Továbbá ezekhez csak pár pilóta kell akik kussolnak erről."


Felsoroltam hogy mik kellenek hozza, es valoszinuleg egy csomo mindent kihagytam. Fogalmad sincs megkora eroforrast igenyel egy ekkora infrastruktura uzemeltetese.


" miért bízol meg ennyire az elit rétegben akik irányítják a világot?"


Semmifele elit reteg nem iranyitja a vilagot.


"Tisztában vagy azzal egyáltalán hogy kik ezek az emberek?"


Varj, kitalalom. A zsidogyikemberek?


"ki vagy te egyébként,valami pilóta vagy katonatiszt?"


Tervezomernok, 16 eves ipari tapasztalattal nemzetkozi kornyezetben.

2015. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
...mekkora...
2015. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
92%

No, itt a magyarázat:

[link]

2015. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
5%

#43


Itt van egy videó amit érdemes tudni erről a témáról.A hivatalos kivizsgálás ügy is benne van: https://www.youtube.com/watch?v=jeevAucCeh4


Én akkor is furcsának tartom hogy kb ugyanabban a légköri szintben van például két repülőgép de mégis különböző a "kondenzcsíkuk" élettartama.Nem értem miért ne lehetne ezt titokban csinálni.Sok érintett személynek nem is kell erről tudnia.Ez olyan mintha lenne egy cég ami vegyszert gyárt.A munkások nem tudják mire fogják használni a vegyszert de a tulaj és néhány felsőbb vezető tud róla ami éppen elég ahhoz hogy véghez vigyenek bármilyen tervet


Semmiféle elit réteg nem irányítja a világot?Várj akkor szerinted például ebben az országban Orbán irányítja az országot?Mert ha igen akkor nagy tévedésben vagy.Szerinted kik finanszírozzák a Fideszt?Nyilvánvalóan hogy a befolyásos személyek irányítják a világot mint például a bankárok.Orbán,Obama stb csak bábuk


Az oké ha nem értesz egyet ezzel az elmélettel.De hogy lehet 100% biztosan állítani hogy ez hülyeség amikor szakemberek támasztják alá?Miért kell okoskodni és miért akarjátok mindenáron megcáfolni ezeket a dolgokat?Ebben a korrupt világban bármi lehetséges,őszintén sajnálom ha te elhiszed hogy a világ vezetői jót akarnak nekünk


Én nem akarok meggyőzni senkit csak annyit szeretnék ha mindenki kinyitná egy kicsit a szemét és elgondolkozna pár dolgon...

2015. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Van egy olyanfajta tudományos magatartásforma, ami bizonyos folyamatokat, eseményeket megpróbál a bizonyítékok alapján "steril környezetben" vizsgálni leválasztva minden más folyamatról. Ez alapvetően egy működőképes rendszer sok szempontból, viszont megvannak a maga korlátai és szépséghibái.


Azt kell látni, hogy a társadalmat mozgató erőket nem lehet ilyen alapon kiismerni. A társadalom egy folyamatosan változó massza, hihetetlenül magas az információáramlás és mindenhol folyamatosan változik a politikai, gazdasági és jogi helyzet. Szükség van hozzá némi képzelőerőre, hogy megértsd mi mozgat bizonyos csoportokat és találékonyság kell ahhoz, hogy megtaláld a legvalószínűbb kapcsolatokat két esemény között. Éppen emiatt talán a kriminológia, jog, filozófia és társadalomtudomány témakörét érinti leginkább. A körülöttünk végbemenő jelenségek éber megfigyelésével kialakul egy kép a társadalomról és a benne lévő hatásokról.

LÉNYEG: A kirakós egy kockáját vizsgálva nem látjuk meg a teljes képet. Ehhez az összes többi kockát is meg kell vizsgálni és ami még fontosabb: minden általános kijelentést meg kell kérdőjelezni amit az orrod alá nyomnak.


Elismerem, rengeteg alaptalan összeesküvés-elmélet létezik. Viszont sokszor csak azért neveznek annak valamit, mert a téma a kirakós más kockáihoz is kapcsolódik. Ez pedig egy olyan szarvashiba, amit rendszeresen elkövetnek méghozzá előítéletből, érzelmi alapon.


Viszont! A kérdésem nem tudományos, hanem egyszerűen helyzetjelentést kértem azoktól akik ezt minimum elképzelhetőnek tartják.

Abból a megfontolásból írtam így ki, hogy a lehető legtöbb információhoz jussak. Vagyis a kérdéshez tartozó alapdolgok tárgyalása nem tartozik a témához.

Sejthettem volna, hogy ez lesz belőle...

2015. márc. 11. 04:20
 48/51 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként az mond valamit nektek, hogy páratartalom meg kondenzáció? Tudom, ez sok ungabunga-hívőnek már a tudományos fantasztikum kategória, de értelmes embereknek pusztán általános iskolai természettudományos műveltség.

Ha nagy a felső troposzféra relatív páratartalma, a kondenzcsíkok nagyok, szélesek lesznek, és nagyon hosszú ideig, akár órákon át megmaradhatnak. Ha viszont alacsony a felső troposzféra páratartalma, akkor akár pár másodperc után eloszlanak a kondenzcsíkok.

Szóval eleve rosszul tudod, a kondenzcsík nem feltétlenül oszlik el közvetlenül a repülő mögött. Ez a páratartalomtól függ.

Amikor a repülőgép hajtóművéből az égéstermék a légkörbe jut, részben a hőmérsékletkülönbség miatt, részben meg az égéstermék szemcséi miatt, melyek kondenzációs magokként viselkednek, a levegő vízgőztartalma kicsapódik. Ezt látjuk kondenzcsíkoknak. Ha alacsony a páratartalom, a kicsapódott vízgőz gyakorlatilag másodperceken belül el is párolog. Ha viszont magas a páratartalom, akkor fizikailag nem tud a kicsapódott vízgőz elpárologni. Persze, a légmozgások hatására a kondenzcsík szétterül, és ha 100%-hoz közeli a páratartalom, akkor egy ideig még több vízgőz kicsapódhat a már meglévő kondenzációs magokra. Ebben nincs semmi ezotéria, ezt fizikának hívják.

Olyan ez, mint amikor kiteszed száradni a ruhákat. Ha alig 30%-os a levegő páratartalma, a legvizesebb ruha is egy óra alatt megszárad. De tedd csak ki a vizes ruhákat egy novemberi éjszakán! (Sőt, nem kell novemberi, egy harmatosabb augusztusi hajnal is megfelel.) Vizesebbek lesznek, mint amikor kitetted őket. Ebben sincs semmi ezotéria, ez színtiszta természettudomány.

2015. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
0%
Minden 4. ember rákos,minden 10. autista.Az átlag életkor 60 év lett,az alumínium fújása óta.Egy hét tél volt,az is hómentes.stb.nyilván ez mind csak vízgőz miatt van.
2015. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
0%
Ez is csak a népességcsökkentő program része,mint a védőoltások,meg a mérgezett élelmiszerünk.
2015. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!