Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felétek is beindult a chemtrai...

Felétek is beindult a chemtrail? Ennyi permetező repülőt még nem láttam errefelé. Csak jönnek és jönnek, az egész ég csíkos. Nem tudom miért pont ma.

Figyelt kérdés
A kondenzcsík a repülő mögött egy kicsivel feloszlik, mint tudjuk, vagy egy kis ideig ott marad mielőtt feloszlana. Ezek a csíkok viszont sokáig megmaradnak. Tud valaki erről, mitől van ez az egész? (Nem vagyok egy nagy ezoterikus alkat, azért ide írtam ki, mert itt legalább komolyan veszik valamennyire)
2015. márc. 8. 13:49
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Azóta ezotéria amióta oda száműzték a kérdést.
2015. márc. 9. 13:05
 32/51 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes, ma az összes repülőgép csíkja szinte azonnal eltűnik, tegnap órákig a levegőben volt, nehezen oszlott szét.

Vajon mi ennek a magyarázata?

2015. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
94%
az hogy ma masok az idojarasi viszonyok.
2015. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
24%
Mennyiben mások? Tegnap ugyanilyen idő volt.
2015. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 tetro ***** válasza:
88%

16-15

tegnap ugyanilyen idő volt 10ezer méter magasban? voltál ott, vagy esetleg elemezted az időjárási adatokat?

2015. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:
29%
A mátraalját itt széjjelfùjták,volt több csík ami 10!!! óra elett tünt el.Senki ne kamuzzon nekem,hogy ez kondenzcsík..
2015. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
22%

#26


Milyen szakemberek?Látod ebből is látszik hogy fingod sincsen a dolgokról.Dokumentum filmekben utána lehet nézni a nevüknek.Csak hogy tudd te észlény még HIVATALOSAN is foglalkoznak ezzel a dologgal Amerikában például.Amikor én értesültem erről még az ezzel foglalkozó bizottság sem tudta hogy egyáltalán milyen hatása van annak a szarnak amit ránk szórnak


Időjárástól függ hogy milyennek látom a kondenzcsíkot?Valóban?Akkor áruld már el nekem hogy a jó büdös francba lehetséges az hogy az egyik gép után szinte másodpercek után eltűnnek a kondenzcsíkok de a másik gép után (amelyik kb ott van ahol az előbb említett gép) pedig még órákig ott maradnak a "kondenzcsíkok"? Régebben érdekes módon nem voltak ilyenek.És mi a jó büdös francot csinálnak ott fent azok a gépek?Én nem vallom azt hogy 100% biztosan mérget szórnak le ránk de szerintem meg van rá a lehetősége.Simán kitelik ezektől a szemetektől hogy direkt mérget szórnak ránk


#27


Te meg vegyél be ciánkapszulát te kis életképtelen hokinyomorék.Senki sem fog hiányolni

2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
86%
#37 mekkora idegbeteg szarkupac vagy te vérpistike XD
2015. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
0%

#38


A kommentjeid alapján lehet látni milyen sötét alacsony értelmi szinted van.Csak a trágár pofázáshoz értesz semmi máshoz.Ajánlom ásd el magad jó mélyre bár még a föld is kihányna magából annyira gyökér vagy

2015. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
83%

Nem volt semmifele kongresszusi bizottsag, aki pedig a chemtrailrol komolyan nyilatkozik az egyszeruen utodott.


"kkor áruld már el nekem hogy a jó büdös francba lehetséges az hogy az egyik gép után szinte másodpercek után eltűnnek a kondenzcsíkok de a másik gép után (amelyik kb ott van ahol az előbb említett gép) pedig még órákig ott maradnak a "kondenzcsíkok"? Régebben érdekes módon nem voltak ilyenek."


Peldaul ugy hogy az egyik gep 9.000 meteren repul a masik gep meg 11.500 meteren, amit te a foldrol a budos eletben nem fogsz eszrevenni, es az egymastol masfel kilometerre levo legretegekben gyokeresen eltero legkori viszonyok uralkodnak. Mondjuk az egyikben all a levego, a masikban meg fuj a szel. Mert akarmilyen elkepzelhetetlen, van ilyen is. Gondolom repulni sem repultel sokat.


A baj az hogy annyira keveset tudsz a vilagrol, nincs sem termeszettudomanyos, sem muszaki ismereted (fel sem tudod fogni mekkora muszaki infrastruktura kellene ahhoz hogy folyamatosan permetezzenek gepek szazai, hany ezer ember kellene ami ezt kiszolgalja, hany ezer tonna vegyi anyagot kellene legyartani a szorashoz, mennyi mernok, karbantarto, gyar kellene akik a keszulekeket tervezik, gyartjak es karbantartjak, hogy ezt tuti nem lehetne titokban csinalni) de magabiztosan allitasz ostobasagokat.

2015. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!