Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz-e bármilyen...

Szerintetek lesz-e bármilyen komolyabb következménye az alábbi eseményeknek?

Figyelt kérdés

Egyszer nyaralás közben találtam a parton valamilyen fekete szénszerű kavicsot (amiből port készítettem egy másik kaviccsal) és ebből az egyik kezemre egy fekete keresztet, a másikra pedig varrat-szerű vizszintes csíkokat festettem.


Annak idején ami még furcsa volna, hogy anyukám megjegyezte, hogy valamilyen karmolás van a hátamon. Most meg a tükörben láttam két pattanást, ami teljesen olyan mintha egy kígyó volna rajtam. X nézetből csípésnek látszik a két pötty, y-ból fejnek. Nos?



2015. jún. 13. 00:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8,9 vagyok ha még van egyéb kérdésed írj privátba.
2015. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Privátban nem engedik:(


Viszont ma ezt vettem észre az ágyon:

[link]


Nagy baj lehet?

2015. jún. 15. 12:36
 13/19 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az eredeti kép több mint 6 MB lett. Olyan mintha valami más is átjött volna a fényképpel.
2015. jún. 15. 12:40
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a lény még nem fogta fel hogy rájöttél az üzenetnek a jelentésére. minden túlvilági lény más-más intelligenciával rendelkezik.
2015. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bár mondjuk a karmolások méretéből ítélve nem lehet nagyon erős lény. Amikor engem támadót meg egy elindult az orromnak a vére, hánytam, + még egy alvásparalízist is kaptam ami ugyebár testbénulással és hallucinációval jár. Csoda hogy nem fulladtam meg.
2015. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
támadott*
2015. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Úh, ez elég durva, remélem több ilyen mel lesz:(

A lényeg, hogy túl élted és nem lett semmi bajod! Örülök, hogy nem fulladtál meg! (meg ilyenek)


A karmolás tényleg nem vészes, viszont engem valami ilyesmire emlékeztet:

[link]


Nem tudom ez számít-e valamit, de reggel találtam a papírokon egy döglött szúnyogot. Elgondolkodtam, hogy mitől dögölhetett meg. Talán a véremtől?

Esetleg lehet nekem is az őrangyalom akart jelezni, hogy győztünk?

2015. jún. 15. 22:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne parázz be hogy szúnyogokat kezdesz el vizsgálni. Őrizd meg a hidegvéred.
2015. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Próbáld figyelmen kívül hagyni a lényt, ez a dög a figyelmedet akarja. Csinálj úgy mintha nem is létezne, mert ez az energiádból táplálkozik ha figyelmen kívül hagyod nem kap energiát, a szúnyog is ha nem kap vért egy idő után továbbáll vagy elpusztul, pont így van ez a lénnyel is...mondjuk annak van esze és továbbáll... kb 2-3 hétig próbáld elfeledni a lényt....hallgass zenét,tévézz meg ilyenek, és mire eszedbe jutna a lény, addigra már ott se lesz.
2015. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!