Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem hiszek istenben a...

Ha nem hiszek istenben a pokolra jutok?

Figyelt kérdés

Szerintem az hülyeség, hogy isten teremtette a földet. XD de meg vagyok keresztelve. Akkor a pokolra jutok?

(a hívőktől bocsi.)



2016. jan. 19. 20:16
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
100%
Hogy Menny létezzen, Istennek is kell léteznie. Nem létezhet tökéletes hely a semmiből.
2016. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
0%
Ne már, a végén még tényleg meghal.
2016. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
0%
A pokol nem létezik.
2016. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
29%

Ha pokolra jutsz a legmélyére térj

Ott már a menny van mert minden körbe ér

Weöres Sándor

2016. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 Legoman ***** válasza:
32%

A testvéred reinkarnálódni fog/reinkarnálódott.

Az ez életben szerzett karmája fog dönteni felőle, hogy hova.

2016. jan. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező és Hozzászólók!


Először is tisztázzuk: NINCS ÖNMEGVÁLTÁS! magyarul : jó cselekedettel NEM fogsz Istenhez kerülni! Akkor kerülsz Istenhez, ha az ő kegyelmi ajándékát, Jézus Krisztust elfogadod személyes Megváltódnak! A Mennyországba isteni kegyelemből kerülsz, NEM AZÉRT, MERT MEGÉRDEMLED!

Vagyis : a karma és a reinkarnáció TÉVTANOK az ezotériában!

Miért tévtan a karma? Mert a karma jelenti az önmegváltást, hogy jó cselekedettel megváltod magad.

Miért tévtan a reinkarnáció? Mert leveszi a válladról a felelősséget, mondván "valamit elcsesztem az életemben? nem baj,a következőben jóvá teszem!" . Emellett pedig, a reinkarnáció elbagatellizálja Jézus kereszthalálát is!

Mit is mondott Jézus a Bibliában? "Én vagyok az Út,az Igazság és az Élet. Senki sem kerülhet az Atyához csak is énáltalam!" Ezen az igeversen kívül is rengeteg bibliai vers utal erre.

NE Ferenc Pápa hamis tanításaira adjatok, csakis kizárólag a Bibliára hagyatkozzatok! A pápa ugyanis NEM tévedhetetlen, sőt ,ami azt illeti ,ő az Antikrisztus!

Elég , ha megfigyelitek ,milyen marhaságokat kezdeményezett: egységes világvallást akar létrehozni, ami nem más valójában, mint a New Age mozgalom.

és mi a New Age -mozgalom (ezotéria,okkultizmus, mágia, asztrológia tartozik ide) legfőbb tanítása? Te egy isten vagy, egy vagy Istennel!

Mit is mondott a kigyó Évának az Édenkertben? Egyél az Élet Fájának gyümölcséből és isten leszel!

Ennek fényében gondoljátok végig, miben is hisztek... KERÜLJÉTEK EL A NEW AGE MOZGALMAT!!!

Tudom, hogy a mai liberális,agymosott világ polkorrekt válaszként azt várná, hogy azt írjam: minden út Istenhez vezet! Ehelyett én az igazat írtam le, mert nem leszek olyan megtévesztő, mint a mai világ!!!És ,mert meggyőződtem az igazamról is!Magam is kételkedtem Krisztusban, egy időben, de Ő kinyilatkoztatta magát nekem, így kétségem sincs az igazság felől! Ha tetszik nektek, ha nem ,ez így van!Én szóltam, mostantól már a Ti felelősségetek, mit tesztek az információval! Én azt kívánom, és imádkozom azért, hogy megismerjétek Krisztust és az igazságot!


üdv. Dalma

2016. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
62%
Bla, bla, bla, bla...
2016. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
0%
A Dalma eredetileg egy vaj fajta.
2016. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Trollkondas!

A Dalma NEM vajfajta, az Delma volt ,de mindegy... a felhasznaloneved sok mindent elarul rolad. Kicsit moderalj a stilusodon !


Udv. Dalma (ami Vorosmarty Mihaly altal kitalalt ,korabban ferfi ,ma noi nev ,es a "dal" szobol szarmazik.)

2016. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
49%

#16



„ Akkor kerülsz Istenhez, ha az ő kegyelmi ajándékát, Jézus Krisztust elfogadod személyes Megváltódnak!”


Kedves Dalma!



Nagyon nagy összevisszaság van az írásodban, és eléggé zaklatott hangvételű is.

Nyugodj le, és figyelmesebben olvasd el, hogy Jézus mit tanított, mert ilyesmit amit írtál Jézus nem tanított, valamint azt sem, hogy a pápa az antikrisztus lenne.

Ezeket a HIT-gyüliben tanítják, de ezek ellentétesek Jézus tanításaival.


A kérdezőnek sokkal több köze van Jézushoz, mint neked. Igen, mivel egyrészt nem tanít és nem állítja be a tév-dolgait igazságnak, másrészt az eszét szeretné használnia a hittel kapcsolatban is. Jézus pont ezt tanította, hogy használjuk az eszünket.



Pokol van, de oda csak a megátalkodottak kerülnek, nem pedig azok, akik hülyeségeket, tév-tanokat nem hisznek el.

Akik pedig hisznek Jézus Krisztusban, és ezt a hitet cselekszik is, azok újjászületnek a Szent Szellem által, és így jutnak be a mennyországba, nem pedig megváltás által.


Üdv. Emánuel

2016. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!