Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem hiszek istenben a...

Ha nem hiszek istenben a pokolra jutok?

Figyelt kérdés

Szerintem az hülyeség, hogy isten teremtette a földet. XD de meg vagyok keresztelve. Akkor a pokolra jutok?

(a hívőktől bocsi.)



2016. jan. 19. 20:16
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
#40 Még a végén a rajongóm leszel.
2016. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Trollkondas ,en nem tudok mindent ,nem is hiszem ezt magamrol ,innentol kezdve felesleges engem piszkalnod es kiosztanod! Ez mar szemelyeskedes ,amit te csinalsz! En sem hulyeztelek le ,en csak azt mondtam ,hogy a karma tevtanitas, es altalanossagba elmondhato ,hogy a New Age mozgalom ,az egy tevtanitas ,es nem egyeztetheto ossze a Bibliaval. De hulyenek/okoskodonak nem neveztelek,szoval te se cseszegess engem !

A peldat meg azert irtam le ,hogy kb. megertsek az ateistak is, hogy ha nem kernek Istenbol ,miert nem kerulhetnek Hozza.

Tehat utoljara mondom : NE SZEMELYESKEDJ MERT NINCS HOZZA JOGOD! A masik:azert nem irok hosszabban ,mert per pill mas kotelessegem kot le . (Epp az utolso allamvizsgamra keszulok ,es amit irni fogok ,nem 3 sor lesz.)


D.

2016. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Egyébként ,Trollkondás, mielőtt megtértem volna, én is New Age-er voltam, mint te, és ugyanazt gondoltam, amit te, hogy a karma az működik, és hogy van reinkarnáció, stb. De rájöttem, hogy ez tévtan, és csak egy pótszer, Isten helyettesítésére,és mint ilyen, veszélyes!


D.

2016. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
Alapból mindenki pokolra jut,a menny csak a kivételezetteké.
2016. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Felesleges a védekezés ez nem valami tárgyalás én pedig nem vagyok vadállat, aki a prédára les, hogy mikor csapjon le rá. Kiosztani, piszkálni, oltogatni pedig pláne nem akarlak. Tudnék mit hozzáfűzni, de ha azt kéred tőlem húzzak a francba, akkor nem tépem feleslegesen a számat. És tudtommal nem mondtam, hogy New Age mozgalom tagja lennék, mert még én sem tudom mit higgyek. Az, hogy tudok egy-két infót egy-egy vallásokról, ez nem jelent azt, hogy vallásos, esetleg New Age mozgalom tagja lennék.
2016. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Okoskodni pedig nem akarok, mert nem vagyok az. Lehet, hogy te sokkal intelligensebb vagy nálam.
2016. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
hát ez gyönyörű. abban hiszel amiben akarsz... legyen az isten vagy az univerzum vagy a sors nevezheted bárminek nem is ez a lényeg. találkozni a szeretteiddel már többet nem fogsz a legjobb dolog amit megtehetsz hogy mindennap gondolsz rájuk és nem felejted el őket... menyország-pokol ez csak olyan emberek kitalációja akik ezzel jutottak hatalomra annó amikor még az egyház uralta a világot... gondolj csak bele mennyi féle fajta vallás van miért pont a keresztény isten lenne igazi? hiszek a tudományban és hiszek a megmagyarázhatatlanban is. hogy minek hívod az már a te dolgod én csak úgy hívom: van ott valami és tudom érzem hogy ott van de nem irányít nem segít nem árt és nem is ítél el csak ott van hogy miért az a hited kérdése. amiben biztos vagyok hogy van ott valami de nem tudnám elmagyarázni hogy mi. nem ítélkezem ez csak saját vélemény. és örülök annak a felsőbb hatalomnak hogy ott van mert sok jó dolgot köszönhetek neki a sok szr mellett.
2017. febr. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 világvége1 ***** válasza:
A jók egy idő után kapcsolatba lépnek Istennel.
2020. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!