Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki nem hisz semmiben az mit...

Aki nem hisz semmiben az mit keres itt az ezo kategóriába?

Figyelt kérdés

Akárhány kérdést tesznek fel valaki mindig beleir hogy nem letezik satöbbi. Akkor miért olvassa el. Ha a kerdezo vagy a néhány válaszoló hisz a dologban akkor higgyen valoszinu h nem veletlen hisz benne.

Én amiben hiszek nem veletlen hiszek vagy hinni akarok. Jobban belegondolok es latom az értelmet. Rengeteg olyan sztori van hogy a 3-4 eves kisgyerek aki alig látott vmit a világból olyat mond hogy xy volt, itt élt régen, kik voltak a rokonai, mibe halt bele. Aztán utana jar valaki es minden ugy volt ahogy a Gyere mondta. De ez csak az egyik dolog.

Na csak azt nem érte hogy az ateisták mit keresnek ebbe a topikba? Trollkodni?


2016. aug. 6. 13:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

Mivell a GyK regisztrációhoz kötött, ám anonim portál, bárki nick(bece)neve nékül elmondhatja véleményét.

Akkor is, ha egyezik és akkor is, ha ellenkezik a kérdezőével.

.

Bárki, aki azt szeretné, csak a hasonszőrűek kommentelhessenek, írjon blogot, ahol ő az Admin, azt zár ki, akit csak akar.

.

Úgye, nem fogod legközelebb megkérdezni, mit keres az őrültek házában az elme-szakorvos?

2016. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%
A 12 és 13 egy nevetséges páros vagytok, vegyetek példát a 14 válaszíróról.
2016. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező!

Ha én abban hiszek, hogy nem hiszek semmiben, akkor a hívők, vagy pedig a nemhívők közé sorolsz, kell sorolnom magam?

2016. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ez a téma felmerült már korábban is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__6870..

2016. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

Kezdem unni ezt a témát!

Minden régi nagy tudós hitt valami nagyobb erőben (jobbára sokuk nem csak hitt, hanem állította, kell lennie valami nagyobb erőnek!!!), vegyük csak Teslat, DaVincit! Jó lenne ha azok akik íj módon ellent mondanak mindennek végre felfognák, hogy nem ők viszik előre a világot, hanem a másik oldal!

Képzeljétek, a bolygók és minden az egész világegyetem hatással van mindenre! Jó lenne ha olvasnátok is az ugatás helyett, mert ez ami itt zajlik már szánalmas!

Az, hogy miért ugatja tele a sok ... azon kérdések tömkelegét, melyhez kb hozzászólni sem tud, csak ír valami baromságot az csak őt jellemzi!

Az embereket már nem tanítják a jó modorra és nevelést sem kap senki, így bárki bármit mondhat, mert manapság az a módi!

Inkább menjetek, gyújtsatok fel valamit, ha már építeni nem tudtok vagy értelmesen, kulturáltan megvitatni valamit!

Az ezoterika nem holmi gyerekmese, komoly téma, melyet valaki elfogad, valaki nem. Aki nem, az nem is firtatja!

De ezt sajnos néhány egyénnek nehéz felfognia!

Akivel nem történt semmi olyan amire még a tudomány nem tud magyarázatot adni csak éppen hogy, az örüljön!

Akivel viszont történtek dolgok, az magyarázatot keres rá, a tudomány még nem tudja megválaszolni, ami nem egyenlő azzal, hogy az egész egy nagy hülyeség, hanem nem tudják még mi lehet!

Ugye, kedves válaszolok, a tudomány nem azt jelenti, hogy már mindent tudunk! Hanem van fogalmunk arról, amit nem, s lehet kutatni azt amiről még nincs!

Nem tények halmazáról van szó, az egészet totál félre értitek, de elárulom, iszonyat sok kutatást nem is folytatnak, majd valaki lehet 100 év múlva jön rá valamire, ez van!

De inkább olvassatok és kutassatok a témában, legyetek napra készek és ne a 100 éves tényeket ugassátok vissza, hanem nyissátok ki a szemetek és a fületeket, mi is zajlik a világban!

Talán egyszer megértitek azt ami körülöttetek van, de addig csak a mások piszkálása megy, semmi több!

2016. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
És se hívő se szkeptikus nem vagyok(inkább picit mindkettő). Ha látok az ezó kategóriában egy hülye kérdést, nem kezdem el oltogatni a kérdezőt, egyszerűen nem válaszolok semmit és kész. Pár dologban én is hiszek, de nem kajálok be minden hülyeséget pl. pénzhozó varázsige, esőhozó tánc stb.
2016. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert szólásszabadság van és mindenkinek joga van elmondani a véleményét a kérdésben forgó témáról, ez csak akkor trollkodás, ha a kérdéshez semmi köze.
2016. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
A 8-as válaszolóval értek egyet teljes mértékben. Szerintem ha azok, akik nem csak trollkodni járnak ide jelentik a trollkodók válaszait idővel a moderátorok is megunják ugyanazon 2-3 trollkodó ember válaszait törölni, úgyhogy idővel bannolni fogják (márcsak azért is, mert ez szembemegy az oldal szabályzatával, amiért tiltás jár). Egyszer írtam egy jól megfogalmazott levelet a modiknak, amibem bemutattam egy itt trollkodóa válaszait, és arra kértem, hogy bannolják, azóta se láttam azt az embert. Úgyhogy hasznos lehet a jelentés mellett írni a modiknak, akkor biztos észreveszik a trollkodókat. Személy szerint eléggé unom, hogy nincs olyan kérdés, ahol ne lenne trollkodó válasz, de nem egyszer olyat is láttam, hogy a 8 válaszból 7 trollkodás volt és egy komoly, és persze azt az egyet pontozták le 0%-ra, a trollkodók meg egymást felpontozták.
2016. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jogomban áll kimondani a véleményemet. Persze a trollkodással én sem értek egyet.
2016. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
trollkodni keres itt
2016. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!