Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki nem hisz semmiben az mit...

Aki nem hisz semmiben az mit keres itt az ezo kategóriába?

Figyelt kérdés

Akárhány kérdést tesznek fel valaki mindig beleir hogy nem letezik satöbbi. Akkor miért olvassa el. Ha a kerdezo vagy a néhány válaszoló hisz a dologban akkor higgyen valoszinu h nem veletlen hisz benne.

Én amiben hiszek nem veletlen hiszek vagy hinni akarok. Jobban belegondolok es latom az értelmet. Rengeteg olyan sztori van hogy a 3-4 eves kisgyerek aki alig látott vmit a világból olyat mond hogy xy volt, itt élt régen, kik voltak a rokonai, mibe halt bele. Aztán utana jar valaki es minden ugy volt ahogy a Gyere mondta. De ez csak az egyik dolog.

Na csak azt nem érte hogy az ateisták mit keresnek ebbe a topikba? Trollkodni?


2016. aug. 6. 13:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én erre csak azt tudom mondani: aki még annál az álláspontnál van hogy űrlények vannak oké, megértem, persze hogy vannak, nem vagyunk egyedül az univerzumban, ezzel szerintem a legerősebb szkeptikusok is egyetértenek. De aki képes jósokhoz járni hogy megkérdezze mi történik vele az meg random mond valami hülyeséget hogy rosszat lát a jövőben és erre a 2 mondatra ad 50ezret, arra mit reagáljunk szerinted? Azt hogy ő egy okos ember és jól tette? Nevetséges.
2016. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!