Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ember betegségeit háziállat...

Az ember betegségeit háziállata átveszi-e, pl egy gazdiét egy kutya vagy macska? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
21%

#10

Már bocs, de általánosságban tetted fel a kérdést a betegségekről, azok nagy része pedig genetikai vagy kórokozó eredetű, és attól még hogy téged érint mondjuk valamilyen genetikai defekt, attól még nem fog varázsütésre megváltozni a háziállataid genomja is.

Legközelebb akkor jelezd hogy csak a pszichoszomatikus eredetű betegségek érdekelnek. De egyébként a válasz azokra is nagy valószínűséggel nem. Legalábbis ha úgy lenne, az egyértelműen ellenőrizhető lenne, mert bármilyen pszichés betegségnek vannak konkrét fiziológiai tünetei is, ha mást nem, mondjuk a hormonháztartás felborulása egy bizonyos irányba, és akkor ennek az állatoknál is pontosan ugyanúgy tapasztalhatónak kéne lennie.

Az egy dolog hogy megérzik ha valami gond van, de ez nem azt jelenti hogy akkor ők is megbetegedtek. Pláne hogy sok emberi betegség esetén ez egyszerűen fizikailag és biológiailag lehetetlen.

2017. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
A kulcsszavakat kellett volna figyelni. Azért vannak, gondolom.
2017. jan. 11. 15:46
 13/66 A kérdező kommentje:

"Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, karma, ember, állat, háziállat, kutya, macska, ezotéria, vállalás".


Látod? "Vállalás, karma", stb. Kategóriát is figyeld! Ezotéria!


Ez nem vírusokról, baktériumokról szól, hanem egészen másról, de nem olyanok írását várom nyilván, akiknek erről fogalmuk sincs.

2017. jan. 11. 15:49
 14/66 anonim ***** válasza:
21%
Írhatod te hogy ezotéria, de attól még például egy körömgombát nem fog elkapni tőled semmilyen állat, sőt, kapaszkodj meg, aranyeres sem lesz a macskád, csak mert te összeszedsz egy végbélfertőzést!
2017. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Mondod ezt te, de nem mérvadó, mert nem érted a kérdést.
2017. jan. 11. 16:43
 16/66 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem gomba terjedéséről vagy fertőzés átterjedéséről van szó.


Karma és átvállalás szempontjából közelítené meg, aki érti a kérdést. Ebből is látszik, hogy te nem érted.

2017. jan. 11. 16:45
 17/66 anonim ***** válasza:
32%

Te nem érted, kérdező, hogy az egész kérdésed légbőlkapott, hitalapú maszlag.

Mi az, hogy minden betegség pszichés eredetű? Ez egy jól hangzó marhaság, és te bedőlsz neki.

Mi köze az ízületi kopásnak a pszichéhez? Mi köze volt a fél világot letaroló 1525-ös pestisnek a pszichéhez? A szilikózisnak? A nyitott gerinccel való születésnek? Vagy az olyannak, aki, mint te is, lábon hordja ki az agyhalált?

2017. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:

Az én nézőpontom nem veti el a vírusok, gombák létezését, a te és hasonló akadékoskodó hozzászólók viszont elvetik azt, hogy a korlátolt aspektusukon kívül létezhet valami más.


Az "orvostudomány jelenlegi állása" kifejezés éppen arra vonatkozik, hogy csak valahol tartanak.


Felőlem te higgy abban, amiben kívánsz, azt is hiheted, hogy igazad van, nekem teljesen mindegy; ha egy cseppnyi logikája lenne az ilyen alakoknak, akkor megértenék saját szűklátókörűségüket - de nincs, ezért írnak olyan kérdéshez, amiről valójában semmi fogalmuk sincs.


A betegségek pszichés háttere pedig evidencia, amennyiben te azt hiszed, hogy nem, az csak a te hited. Furcsa, hogy te és a hozzád hasonló emberek nem veszik észre, hogy mennyire hívők. A saját ostobaságuk hívei.

2017. jan. 11. 17:10
 19/66 A kérdező kommentje:

Ja és már szóltam, hogy ha kérdéseitek vannak, azt megértem, de ne itt tegyétek fel, hanem írjátok ki, ahogyan én is megtettem!


Tedd fel a kérdéseidet és várd meg a válaszokat, de ne itt kérdezősködj tőlem. Az ugyanis nem válasz, hanem offolás.

2017. jan. 11. 17:12
 20/66 anonim ***** válasza:
0%

"Az én nézőpontom nem veti el a vírusok, gombák létezését, a te és hasonló akadékoskodó hozzászólók viszont elvetik azt, hogy a korlátolt aspektusukon kívül létezhet valami más."

Nem vetjük el, de akkor fel is kéne valamit mutatni, nem csak gyalázkodni, mert mások nem dőlnek be vakon bármilyen hülyeségnek.

A 11. kommentelő fel is vetett egy ötletet, miszerint ha bármi valóságalapja lenne a feltételezésednek még pszichés betegségek esetén is, az egyszerűen és ellentmondások nélkül kísérletesen igazolható lenne.

Szóval, sikerült ilyesmit bárkinek is bizonyítania?

2017. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!