Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ember betegségeit háziállat...

Az ember betegségeit háziállata átveszi-e, pl egy gazdiét egy kutya vagy macska? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

Net???


Nem a netre hivatkoztam!


A saját ismerőd körében végzett kutatásra! Az nem az internet!


Te totál amnéziás vagy és figyelemhiányos?


Olvasd el a korábbi hozzászólásaimat!

2017. jan. 12. 15:19
 52/66 A kérdező kommentje:
# 21/51 Időpont tegnap 17:36
2017. jan. 12. 15:20
 53/66 A kérdező kommentje:

"Éppen ezért kérnélek hogy mutass rá nekem valami olyan kísérletre vagy bármire, amiben te rációt látsz! Ebben szintén nem értem, mi olyan felfoghatatlan."


Azt látom, hogy számodra ezernyi dolog felfoghatatlan, de kiváló, hogy végre beismerted, hogy ezt sem érted.


Már elmondtam/leírtam - de nem fogtad fel (akkor sem, azt sem) - hogy nekem nem az a dolgom, bárkit oktassak a gyékán keresztül. Érted már? Főleg nem téged, mert neked az új dolgok befogadása rendkívül nagy nehézségekkel jár - ha EGYÁLTALÁN képes vagy arra...

2017. jan. 12. 15:28
 54/66 anonim ***** válasza:
0%

"# 21/51 Időpont tegnap 17:36"

Bocs, ezt elnéztem, azt hittem már megint azzal jössz hogy google-özzek magamnak.


"Már elmondtam/leírtam - de nem fogtad fel (akkor sem, azt sem) - hogy nekem nem az a dolgom, bárkit oktassak a gyékán keresztül. Érted már? Főleg nem téged, mert neked az új dolgok befogadása rendkívül nagy nehézségekkel jár - ha EGYÁLTALÁN képes vagy arra"

Neked nem is kéne oktatni, egy-két idevágó hiteles link bemásolása és az oktatás két teljesen külön dolog.

Plusz újabb bukta az utolsó mondatodban felvetett hipotézis is. Nem jelentheted ki valakiről, hogy hogyan áll az új dolgok befogadásához, ha egyszer külön kérésre is pont te vagy az, aki nem hajlandó felmutatni azt az új dolgot.

Mellékesen közlöm hogy éppen azért választottam a természettudományos pályát, mert imádok új dolgokat felfedezni, megismerni a világunk működését.

De az új dolgok iránti érdeklődés és a bármilyen alaptalan és bizonyítatlan tétel elfogadása megint csak két teljesen külön dolog, még mielőtt ebbe is belekavarodnál.

2017. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

Semmire nem tudsz már ezzel menni, eddig sem mentél. Amit összehordasz, nem más, mint zagyvaság. Nem érvek. Erőltetett, alaptalan, összemosás, csúsztatás, ferdítés, magyarul hazugság, részedről önámítás magad felé.


Rengeteg mondatodra azért nem reflektálok egyenként, mert akkora képzavarban vagy, hogy teljesen felesleges. Egyszerűen a veled való kommunikáció teljes hiábavalóság.


Olvasd csak el az előző hozzászólásodat úgy, hogy őszinte vagy magadhoz. Amennyiben ezt megteszed, belátod, hogy kötözködsz.


Sajnos bugyuta a tartalma a reagálásodnak, így azokra egyszerűen felesleges külön-külön válaszolni. Úgyis neked annyi a lényeg, hogy hajtogasd a semmit.


A kezdettől meg voltál arra kérve, hogy ha kérdésed van, írj ki kérdést, ne az enyémet offold szét.


Amúgy annyit valóban jól érzel - ha így érzed - hogy tényleg az az ember vagyok, aki tudja a kérdéseidre a választ.


Van érzelmi intelligenciám is, veled ellentétben.


Ebből kifolyólag - tudom, ezt neked tényleg nehéz megértened, mivel gyakorlatilag arra nincsenek "receptoraid" - egyszerűen nem fér a fejedbe, hogy miért nem kapsz választ, bármilyen erőszakos is vagy.


Hát éppen azért. Az erőszakosságod miatt.


És csakis azért írtam le megint, hogy végre felfogd. (Tényleg próbáld meg!)


Egyébként hiába írsz újra és újra, mivel a lényeg az lenne, hogy belevesd magadat a felmérés kivitelezésébe.


Nem pedig itt járatni virtuálisan a szádat.


Még valamit azért leírok, próbálom materialista "eszközökkel" szemléltetni, ábrázolni számodra az állapotodat és a megértésed lehetetlenségét.


Ez csak ez szimbolikus ki szösszenet lesz. Kéretik nem szó szerint venni, hanem elvonatkoztatni - ha megy (menne).


Képzeld el a fejedet. A fejeden egy szűk cső mered a külvilágba. A cső átmérője 2mm. A külvilágból érkező adat átmérője 100000km. Akkor kapiskálod már, hogy miért megy nehezen a külvilág befogadása számodra?


Hiábavaló.


Egyetlen esély számodra az, ha elkészíted a saját kutatásodat a pszichoszomatikus betegségekre vonatkozóan. Utána tudnánk talán ÉRDEMBEN társalogni. Talán.

2017. jan. 12. 16:03
 56/66 A kérdező kommentje:

Az új dolog részedről annak felmutatása lett volna, ha a kezdettől nem akadékoskodsz, kötözködsz, hanem a gyékán feltettél volna egy kérdést. Ennyi!


Ezt képtelen voltál megtenni, ez mutatja meg azt, hogy képtelen vagy a saját korlátaidon túllépni. Bizony.


Ez az akadálya az új dolgok befogadásának. Maradiság, ragaszkodás a korlátokhoz. Az van neked bőven.


A materialista nézőpont is hatalmas akadály egyébként és az egoizmus is, ha már érdekel, hogy mennyire nem vagy befogadóképes az új dolgokra, ez is beletartozik, ugyanis az énközpontúságod is az a korlát, amit nem tudtál átlépni.

2017. jan. 12. 16:08
 57/66 A kérdező kommentje:

Kérdés, hogy valóban jártál egyetemre. Persze, egyetem és egyetem között is óriási különbség lehet - és van is.


Rengeteg dologra magamnak kellett rájönnöm és vallom, hogy ez kiváló módja a felismerések begyűjtésének és az önállóságra való képesség kialakulásának.


Belőled ezek nagyon hiányoznak.


Szemléleted téves, de ahhoz te kellesz, hogy ezt képes legyél belátni. (22-es csapdája?! Esetedben?)


Nem nekem kell megadom számodra linkeket és semmi egyebet! Legyél már önálló és keresd meg magadnak bármilyen forrásból a válaszokat!


Te az az ember vagy, aki készen szereti a válaszokat megkapni? Szerintem igen, az eddigi hozzáállásod nagyon ezt példázta.


Szóval ez a másik nagy akadálya a fejlődésednek: az önállótlanság.


Próbáld már meg felfogni azt, hogy ez az én kérdésem, nekem nem a felelősségem az, hogy neked válaszoljak, ugyanakkor, ha téged érdekel valami, akkor hiába próbálod számon kérni azt, hogy más válaszoljon már a te kérdésedre, mert az nonszensz! Vedd már észre ember, hogy mivel próbálkozol!


Nagyon alacsony szinten van az érzelmi intelligenciád.

Hibáztatás, számonkérés.


Tudod, én milyen alacsony szinten lennék, ha a bugyuta játszmáidba belemennék? Nagyjából ott, ahol te, illetve egy picivel lentebb.


Érted már? Legalább ezt?


Szóval hiába próbálkozol a számonkéréssel és egyéb praktikáiddal, erőszakossággal, nyomulással, itt így ebben a formában nem fogsz tőlem választ kapni.


Légy önálló, folytasd le a kutatást és értsd meg, amit ebben a hozzászólásban írtam!


Amennyiben kibúvókat keresel és félremagyarázod bármelyik témát, akkor csakis annyit teszel, hogy az önbecsapás szintjén rekedtél!


Komolyan folytasd le azt a felmérést.


Sőt, tudod mit? Legjobb vélhetően az volna, ha magaddal kezdenéd! Szvsz éppen azért akarsz belekötni másokba, mert magadat eddig még nem merted megvizsgálni! Nem hogy alaposan, hanem kicsit sem!


Pedig nem kicsit lenne szükséges, hanem abszolút alaposan!


Kicsit is, ha vevő vagy arra, hogy önmagadhoz őszinte legyél, akkor tedd meg az önvizsgálatot, talán ez az egyik legfontosabb dolog az életben, hogy magaddal tisztában legyél - bizony, a lelkeddel, szellemeddel!

2017. jan. 12. 16:22
 58/66 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy észrevétel, én konkrét tényeket hoztam, amiket te csakazértis tagadni próbálsz (miközben a saját linked és idèzeted is egyèrtelműen megkülönbözteti hogy mi az ami a struktúràval, és mi az ami a működéssel foglalkozik), olyan állításokkal vagdalkozol amiket külön kérésre sem vagy hajlandó alátámasztani, sértegetsz össze-vissza, stb.

Ha ezt jelenti az a "magasabb" szint amit képviselsz, akkor örülök is, hogy én csak a magam szintjén maradok :)

2017. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig nem érted a lényeget, semmiben, kezdettől fogva, épp erről beszéltem...


Oké, maradj a szinteden, hiszen épp erről szólt az egész hozzáállásod.

2017. jan. 12. 16:41
 60/66 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen bizonyítod is, amit írtam rólad.
2017. jan. 12. 16:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!