Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ember betegségeit háziállat...

Az ember betegségeit háziállata átveszi-e, pl egy gazdiét egy kutya vagy macska? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

#29. Primitív a viselkedésed. Már mondtam, írj ki kérdést.


Ezerszám készülnek vonatkozó kutatások. Keresd meg, olvasd el. Okoskodás és vagdalkozás helyett.

2017. jan. 12. 12:08
 32/66 anonim ***** válasza:
0%

#30

Én? Olvasd már el a saját linked első bekezdését! Pont erről beszéltem én is, struktúra, szerveződés, ennyi tartozik az anatómia tárgykörébe, nem több.


#31

A vonakodásod csak azt sejteti hogy valójában semmilyen tényleges bizonyítékkal nem találkoztál még, legfeljebb szeretnél abban hinni hogy ez így működik, ahogy elképzeled. Az csak egy semmitmondó közhely hogy ezerszám vannak bizonyítékok ha egyet sem tudsz mutatni...

2017. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

Te olvasd el, mégpedig VÉGIG a linken szereplő szöveget. Láthatóan figyelemhiányos vagy.


Másik felvetésedre az a valódi válasz nem az, amit te hiszel. Leírom, hogy mi az.


Az, hogy erőszakos (és a többi) vagy.

Biztosan megszoktad már, hogy az erőszakos viselkedéseddel elérsz valamit. Hát, nálam pont nem érsz el ezzel semmit! Ez a valódi ok! De persze, nehéz lesz ezt is felfognod!


Újra szólók, hogy ez az oldal arról szól, hogy a kérdező kérdez, a hozzászólók VÁLASZOLNAK!


Érted már?


Írj ki kérdést itt a gyakorin és tedd be ide a linkjét. Ennyi magadtól nem jut eszedbe?

2017. jan. 12. 12:20
 34/66 anonim ***** válasza:
0%

Végigolvastam, de így sincs semmi értelme az állításodnak. A hormonok hatásaival, a hormonrendszer működésével semmilyen téren nem foglalkozik az anatómia, és a wiki cikke sem ír ilyesmiről.


Másrészről pedig talán ha kiírok egy kérdést, akkor oda már linkelnèl valami értelmes vàlaszt? Ha meg oda igen, akkor itt mi olyan nehéz benne, ha egyszer pont téged kérdezlek?

2017. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon figyelmetlen vagy.


Anatómia könyvem és atlaszom is van itthon, mindkettő bemutatja a hormonrendszert.


Esetleg menj el egy könyvtárba és nézz bele egy anatómia könyvbe, vagy nézd meg figyelmesen a wikis linken írtakat.


[link]


Tartalomjegyzék: 2.1

Ott van a "Nagyobb szervrendszerek" alcímnél, mégpedig a nyolcadik.


"Ezenkívül beszélhetünk az anatómia testrészek és szervrendszerek szerinti tagozódásáról is" (idézet a wiki szócikkéből).


A hormonrendszer pedig egy szervrendszer.


Elismerhetnéd végre csúfos bukásodat.

2017. jan. 12. 13:24
 36/66 A kérdező kommentje:

"Másrészről pedig talán ha kiírok egy kérdést, akkor oda már linkelnèl valami értelmes vàlaszt? Ha meg oda igen, akkor itt mi olyan nehéz benne, ha egyszer pont téged kérdezlek?"


A totálisan abszolút nehéz felfogásúság eklatáns példája vagy.


Ide a válaszok jönnek. Azért. Ide válaszolni kell.


Kérdezni kérdésben kell. Ez a szabály.


Amennyiben pedig engem szeretnél kérdezni, megteheted privát üzenetben is. Ezt már korábban is leírtam.


Sokat kell még tanulnod.


Olyan szinten figyelmetlen vagy, hogy az már brutális.

2017. jan. 12. 13:31
 37/66 anonim ***** válasza:
0%

#35

Mondd, te érted hogy mit jelent az, hogy struktúra, és hogy működés?


Minekutána a belső elválasztású mirigyeink is a szervezet részét képezik, az anatómia természetesen foglalkozik ezek felépítésèvel, szerveződésével.

Például ha a mellékvesekèreg felépítése érdekel, arra jó lehet az anatómia, de olyan kérdésekre nem az anatómia fog választ adni, hogy mi a kortizol és kortikoszteron egészséges aránya, vagy milyen hatásuk van a mineralokortikoidoknak a vese tubuláris működésére.


Ha fejre állsz sem fogja az anatómia tárgyalni a hormonrendszer működését vagy a hormonok hatásmechanizmusait.

2017. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

Úúúúúúúúúúú, de csúfosan bebuktad!!!


Ha-ha-ha!


Nahát, akkor mégiscsak részhalmaza az endokrinológia az anatómiának!


A többi szövegeléseddel gyönyörűen lefestetted, hogy KÉPTELEN VAGY BELÁTÁSRA!


Eddig is te értetlenkedtél és még most is próbálod mentegetni a hülyeségedet. Hát, az sajnos menthetetlen!


Nagggyon bebuktad!

2017. jan. 12. 14:05
 39/66 anonim ***** válasza:
0%

A hormonrendszer részhalmaza, az endokrinológia továbbra sem.

Kezd gyanús lenni hogy tényleg tanultál ilyesmit, ha alapvető fogalmakkal sem vagy tisztában...

2017. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Az senkit sem érdekel, hogy neked mi gyanús.


Írtam, legalább szerezz be egy anatómia könyvet. Nekem van. Olvastam is. Tudom, hogy foglalkozik a belső elválasztású mirigyekkel és a hormonokkal.


Csúfosan buktad!


Amúgy: "Az endokrinológia a belső elválasztású mirigyek – leginkább a pajzsmirigy, a mellékpajzsmirigyek, a mellékvese, a hasnyálmirigy – működésének élettanával, azok betegségeivel foglalkozik."

2017. jan. 12. 14:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!