Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ember betegségeit háziállat...

Az ember betegségeit háziállata átveszi-e, pl egy gazdiét egy kutya vagy macska? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

#20.


Már megint csak kötözködni jöttél, pedig kértem, hogy ne.


Nézd csak meg a gyalázkodást, ki is nevezett agyhalottnak. Persze, lényegtelen számomra, hogy sértegetni próbál, hiszen magáról írta.


Egyébként pontosan javasolni akartam, hogy próbáljatok meg logikusan gondolkodni.


Az akadékoskodóknak itt egy kísérlet - igen, ezt nektek magatoknak lehet csak elvégezni, hiszen hiába mondaná nektek más, hogy hogyan működik és működik valóban - akkor csak azzal jöttök, hogy az hit.


Tehát a kísérlet: az ismerőseid köréből végy száz embert, sorold fel őket magadnak akár gondolatban vagy papíron, gépen, írásban.


Olyan ismerősök legyenek, akiknek ismered a fizikai betegségeit.


A nevük mellé sorold fel a fizikai betegségeiket.


Utána másik oszlopban - vagy fejben - sorold fel a magatartásukat, szokásaikat, viselkedésüket, kisugárzásukat.


Persze, ehhez a kísérlethez szükség lesz ön- és emberismeretre, ami az akadékoskodóknak sokszor nincs (ez így van, bármennyire is fáj nektek az igazság), de adjátok meg magatoknak az esélyt és próbáljátok meg kivitelezni a kísérletet.


Azt gondolom, hogy ha száz embert fel tudtok sorolni, a fizikai betegségeikkel együtt és pl. érzelmi állapotukat is, akkor könnyű lesz észrevenni az összefüggéseket.


Nyilván ehhez őszinteség kell, őszinteség önmagatokhoz, hogy képesek legyetek belátni tévedéseiteket. Ez lesz számotokra az első akadály, ezt vagy át tudjátok lépni vagy nem. Ugyanis itt szükségszerű, hogy belássátok tévedéseiteket és az bizony egy személyes paradigmaváltással járna, amit nem biztos, hogy meg mertek csinálni. Hiszen akkor azt kellene mondanotok: "Ú. Valóban tévedtem."


Nos, amikor a fentiekkel megvagytok, akkorra már nagyjából képben lesztek, de ha mégsem, akkor olvassatok el ehhez egy olyan könyvet, ami felsorolja azt, hogy melyik fizikai betegség milyen pszichés állapotra vezethető vissza és az olvasottakat vessétek össze a saját kutatásotok eredményeivel.

Meg fogtok döbbenni.


Már, ha veszitek a bátorságot ahhoz, hogy saját korlátaitokon átlépjetek.

2017. jan. 11. 17:36
 22/66 A kérdező kommentje:

Az pedig, mint korábban is írtam, teljes mértékben evidencia, hogy pl. az érzelmi állapotok hogyan hatnak a hormonrendszerre - aki ezzel nincs képben és mégis itt játssza, hogy milyen tudományos, ő elszégyellné magát, ha lenne egy csekély önkontrollja. De nincs.


Szóval nyugodtan írd be a keresőbe pl. azt, hogy "félelem hatása a szervezetre" vagy bármit.



Az érzelmi állapotok - legkézenfekvőbbként írom példának a félelmet - szerinted nem járnak együtt fokozott hormontermelődéssel?


Hallottál már az adrenalinfüggőségről pl? Na, ha nem, akkor ott az internet, aztán járj utána - nekem nem feladatom, hogy anatómiai oktatást nyújtsak a kötözködőknek.


Tudod: ha kérdésed van, írd ki, tedd fel, de ne az én kérdésem alatt, mert ide válaszokat várok, nem kérdéseket.


Tanuljatok meg olvasni.

2017. jan. 11. 17:44
 23/66 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a lógiga azt diktálja, hogy minden betegség pszichés eredetű. Akkor ezek szerint minden állatnak, minden növénynek, gombának, kutya kötelessége az egész életét egészségben leélni. Vagy nekik is van pszichéjük?
2017. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

Nahát, már megint kérdés.

Látom, nehéz ezt felfonod, de azért próbáld meg: tedd fel a kérdéseidet nyugodtan, csak ne itt. Itt a válaszok helye van.


Ja, még privát üzenetben is kérdezhetsz. Látod, milyen sok lehetőség áll rendelkezésedre?

2017. jan. 12. 11:39
 25/66 anonim ***** válasza:
0%

#22

Igen, pont ez alapján lenne teljesen jól bizonyítható, ha bármi igazság lenne a dologban. De mégsem látni ilyen bizonyítást...


Másrészről az anatómiának semmi köze a hormonokhoz, azokkal az endokrinológia foglalkozik.

2017. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az endokrinológia foglalkozik a belső elválasztású mirigyekkel.


Az viszont részhalmaza az egésznek, szóval nyugodtan beletartozik az anatómiába.

2017. jan. 12. 11:58
 27/66 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen bizonyítva van, keresd meg az interneten. És még engem titulált az agyhalott agyhalottnak, amikor ennyire sem képes. Hát igen, önismerete IS nulla, ebből is látszik.
2017. jan. 12. 11:59
 28/66 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy nem részhalmaza. Az anatómia a szervezet felépítésével, szerveződésével foglalkozik, a konkrét élettani folyamatok nem tartoznak a tárgykörébe.
2017. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
0%
Vagdalkozás helyett meg linkelhetnél akkor valami hiteles bizonyítást. Ha ezernyi kamu között akad legalább egy, aminek tényleg van bizonyító ereje, az érdekelne, és ahelyett hogy tűt keresnék a szénakazalban. Ésszerűbbnek tűnik olyan embertől érdeklődni, aki számára bizonyított a dolog, azaz elviekben kapásból tudnia kéne hiteles kísérleteket, dokumentációkat mutatni ezzel kapcsolatban. Jelen esetben tőled.
2017. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:

Annyiszor beégetted már magadat a tudatlanságoddal.


[link]


Egyébként - nyilván veled ellentétben - tanultam anatómiát (is).

2017. jan. 12. 12:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!