Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, valóban létezik...

Mit gondoltok, valóban létezik ilyesmi egy halott városban?

Figyelt kérdés
Sok angol nyelvű cikket olvastam hogy Amerikában még mindig van nagyon sok olyan kisváros ami kihalt, mert anno valami járvány pusztított vagy leégett stb.. Sok mende-monda van a paranormális jelenségekről általában az ilyen helyeken, ti hisztek ebben ? Engem valahogy nem tudnak meggyőzni az ilyen dolgok:D
2010. jún. 1. 13:30
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
egyébként az a szentkirályos valami az miért áll üresen ?
2010. jún. 1. 16:31
 22/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de "hogy lehet odamenni?" :) Coolnak tunik ^^
2010. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hát mert kivonultak a ruszkik. Amúgy kocsival mentünk, vonattal pedig veszprémtől lehet valahogy eljutni oda
2010. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Vagy, csak kövesd a nagy tömegnyi "kóbor szellemet"...
2010. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Én is voltam kinn Szentkirályszabadján :)

És ami meglepő, hogy nem költöznek be veszélyes elemek, mitöbb, játékengedélyeket sem adnak ki éjszakára.

Egyszer volt egy külső épületben valami goa party, de az a lehető legkülsőbb épületben volt, messze a magterülettől, a rendes, használt út mellett.

2010. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

Szentkirályszabadján én is voltam párszor. Kocsival mentünk, persze éjszaka. (Ajánlom mindenkinek a kocsit, nagy parázás esetén megnyugtató érzés, hogy bármikor távozhattok és megközelítés szempontjából is ez a legkényelmesebb.)


Engem eléggé megfogott a hely. Paráztam rendesen, igaz kicsit ittas voltam biztos az is közrejátszott, meg amúgy is nyitott vagyok az ilyenekre na. Elég romosak már az épületek, vigyázni kell hova lépsz. Így szavakkal nem igen lehet leírni a körülményeket amúgy.


Van egy rohadt nagy színházszerű épület, oda lessetek be mindenképp. Csomó lakásban meg festmény van a falakon meg rajzok, néhány használati tárgy is megtalálható. Ezektől talán még félelmetesebb az egész.


Itt tudtok nézni pár képet:

[link]


Persze éjszaka vak sötétségben feelingesebb. Totál kieső részen van, nem szűrődik be semmilyen fény, ezért zseblámpát mindenképp vigyetek magatokkal! Javaslom maradjatok együtt, ne széledjetek szét mint a horror-filmekben a fiatalok. :D Aki nem túl jártas a környéken könnyen eltévedhet. :S


Ja, amúgy veszprémi vagyok, szóljatok bátran ha terveztek egy kis kiruccanást...szívesen visszamennék bármikor.

2010. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Elvileg ha várpalota felé indulsz ki a földúton, valami buszmegálló után kell befordulni, a reptér mellett van. A reptéresek nem mernek éjjel arra kóborolni, ők azok akik állítják, van ott valami.
2010. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
De nincs ott semmi, aludtunk bent...
2010. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Ezek a helyek csak azér parák mer akármien aknába,csatornába beleeshetsz mer a fedelét elvitték a kissebségiek leadni !


Szabadin énis voltam az elhagyott városba ! Fiatalok használják este hogy legyen hol terelni apu kocsiját :) innen jönnek a zajok !!


Nincs semmi féle szellem,kisértet vagy átok ezekenn a helyeken ! :) Sőt megnyugtató !

2010. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is megnyugtató:) magányos, csöndes kis hely... semmi fosatós nincs, bár éjjel azért para :DDD
2010. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!