Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, valóban létezik...

Mit gondoltok, valóban létezik ilyesmi egy halott városban?

Figyelt kérdés
Sok angol nyelvű cikket olvastam hogy Amerikában még mindig van nagyon sok olyan kisváros ami kihalt, mert anno valami járvány pusztított vagy leégett stb.. Sok mende-monda van a paranormális jelenségekről általában az ilyen helyeken, ti hisztek ebben ? Engem valahogy nem tudnak meggyőzni az ilyen dolgok:D
2010. jún. 1. 13:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Én voltam már:) csapattal, ott aludtunk. Elég fosatós, de nem történt semmi olyan. Csak minden hangra ráparáztunk :DDD de nem jöttek elő a szellemek.
2010. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
9%
Jaj szegény fejemnek! Hülyét csináltam magamból az ezoteria-rajongók szemében! Ez szörnyű! Lehet, hogy még a programozói állásomból is kirúgnak és nem lesz meg a havi félmilliós fizetésem emiatt?! Szánom-bánom bűnömet! Én szegény, tudatlan! ;DD
2010. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Micsináltál? xD
2010. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
68%
De te nem programozó vagy, hanem egy troll.
2010. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
16%

15.17 az első oldalon leszidtak :(

15.19 akkor te meg Ogre vagy... nna! :D

2010. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Szentkirályszabadja nem gáz, egy ismerősöm ott volt katona, még a hely fénykorában. Jó helynek tűnik paintballozásra, bár még soha nem csináltam :D

Ezek a helyek inkább csak azért veszélyesek, mert elhagyatottak, és bizonyos elemek előszeretettel költöznek be... Kicsit felfegyverezném magam mielőtt odamennék, és még akkor se érezném magam biztonságban, helyismeret nélkül.

2010. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem találkoztunk ott olyan emberszabásúakkal, szóval max azért veszélyes, mert bármelyik pillanatban ledőlhet :o)
2010. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. Ismerek egy lányt, aki kóbor szellemeket "kerget" a megfelelő helyre.

Teljesen normális lányról van szó, szinte tudományosan kezeli a kérdést.

Én nem merném csinálni, és ilyen kihalt városokba sem mernék bemenni, még rám akaszkodik vki. Komolyan, engem a hideg kiráz tőle.

2010. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
0%

Nyilvánvalóan lehangoló látvány egy kihalt város. Gondolom senki nem érezné jól magát egy ilyen helyen.

DE paranormális jelenségek NEM LÉTEZNEK, fel kellene ,ár végre fogni a piciny agyatokkal. Most mondhatjátok, hogy ha nem tetszik, akkor húzzak az ezotéria témakörből, de nem érdekel. Épp elég gáz, hogy a normális kategóriák között felbukkant egy ilyen az oldalon. Szánalmas.

2010. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
látom elég vegyes érzelmeket váltott ki a kérdésem :D én úgy gondolom hogy van aki hisz benne, van aki nem, vannak olyanok is akik bármire képesek azt mondani hogy ez igen, ez egy paranormális jelenség és vannak olyan emberek is akik már szinte beleörülnek ennek a hajhászásába :S én valahogy nem hiszek az ilyen dolgokban, engem kifejezetten vonzzanak az elhagyatott helyek, egyáltalán nem feszélyez, de látom vannak itt többen akiket viszont igen :) emberek vagyunk, kinek a pap, kinek a paplan :D
2010. jún. 1. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!